kalpar bizi süper lige çıkarabilir mi?

Başlatan Sioux, 19 Eylül 2010, 23:59:41

« önceki - sonraki »

Lusage

Ahmet Şahin
Adem - Ersin - Jonathan - Orhan (Alparslan)
                     Turgay
        Murat Yıldırım - Hakan Bayraktar
Anıl (Agbetu)                                    Zenke
                      Cenk

Şu 11'i kurmak bu kadar mı zor hoca???

Bu kafayla ancak kendisini hayal aleminin en uçlarına çıkartır...

seydo55

çıkaramaz  :( ama şu bi gerçek bizde bu yönetim oldukca sercan gibi zibidiyi oynatması yönünde baskı kurup,teknikdirektör'e karışan bir zihniyet oldukça jose morinho gelse bu takımı çıkaramaz :( :(

maviay55

Alıntı yapılan: seydo55 - 20 Eylül 2010, 00:30:43
çıkaramaz  :( ama şu bi gerçek bizde bu yönetim oldukca sercan gibi zibidiyi oynatması yönünde baskı kurup,teknikdirektör'e karışan bir zihniyet oldukça jose morinho gelse bu takımı çıkaramaz :( :(
evet arkadasa katılıyorum kesin baskı oldu bi abimiz sölemişti sercanın parası bitti galiba maç başına oynadıgı için bu maçta oynatıldı die düşünüyorum

Ollivanders

20 Eylül 2010, 00:34:17 #18 Son düzenlenme: 20 Eylül 2010, 00:37:43 Serpico55
                      Ahmet Şahin
    Adem -  Kemal ( Ersin ) - Jonathan - Orhan
                     Turgay - Murat( Hakan )

Anıl
                                       Agbetu
            zenke
                          cenk

İdeal kadro işte al sana. Zor mu ?

Lusage

Alıntı yapılan: Serpico55 - 20 Eylül 2010, 00:34:17İdeal kadro işte al sana. Zor mu ?

Zor değil. İmkansız. Sahaya 12 değil 11 kişi çıkıyor  :D  ;D

brigand

şuanki görünüm ile bu hocanın zihniyeti ve hocalık yetenekleri yeterli değil süper lig hedefi için

bengülü

Jonathan nerde kalpar bu adamı almak için çok uğraştık ve aldık  ama bir türlü  kadroda göremedik neden acaba

bengülü

yanlışlıkla eveti tıkladım kalpar bizi çıkarır süper lige her hafta  değişik kadroyla maça çıkarırsa   :( :(

red_white

Ahmet Şahin
     Adem -  Kemal ( Ersin ) - Jonathan - Alpaslan

Turgay veya hakan - Murat

Anıl
               Zenke                   Agbetu
                           Cenk

kalptenþimþek

Henüz üç hafta oldu elimizde ne var?
Kimsenin memnun olmadığı oyunla yada dizilişle ikisi deplasmanda, üç maçta; 1 galibiyet iki beraberlik almış bir takım..

Bu haftadan itibaren dört maçlık bir seri yakalarsak o zaman bu adama ne diyeceğiz ?
Kalpar iyidir kötüdür savunmuyorum..ama bu başlıklarda yüksek sesle düşünmek için zaman biraz erken değil mi arkadaşlar?

vanlioglu

bu iş böyle yürümez... bu haftaki maça deplasman dersek çarpılırız spikerin de söylediği gibi seyirci sayısı bile bizden yanaydı ama 1 puana sevindi güzel hocamız. ee hocam akhisarı ve kartalı yenemeyeceksek nasıl şampiyon olacağız?? bu şablonda şampiyonluk hayalden öteye geçmez...

34_55

arkadaşlar bu kalpar bizi değil şampiyon playofa bile çıkaramaz adam ancak kendi egolarını tatmin ediyor başka yaptığı hiç birşey yok sen kimsin be kalpar bizim golcümüzü cenki 90 dakika kulubeyemahkum ediyosun golü bizmi atacaz kalpar bey ama suç sende değil seni orada hala tutan başkan erkut tutu da az etrafına baksa erkut efendi seni orada 5 dakika tutmaz ama işte o da senin kafanda beyler unutmayınki kalpar artık takımda deil 2 lik 3,5 lik yapmaya başladı ve takımın havası artık gidiyor ....

adige73

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 20 Eylül 2010, 01:15:01
Kimsenin memnun olmadığı oyunla yada dizilişle ikisi deplasmanda, üç maçta; 1 galibiyet iki beraberlik almış bir takım..

Bu haftadan itibaren dört maçlık bir seri yakalarsak o zaman bu adama ne diyeceğiz ?
Kalpar iyidir kötüdür savunmuyorum..ama bu başlıklarda yüksek sesle düşünmek için zaman biraz erken değil mi arkadaşlar?

Testi kırıldıktan sonra ağlamak neye yarar 4 haftadır takımın oynadığı oyun ortada oynadığımız rakipler sıradan takımlar bu takımlara puan verdikten sonra puanları bir daha nasıl toplayacaz

babasamsunlu

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 20 Eylül 2010, 01:15:01

Çok iyi niyetli yazmışsın hocam..kaybettiğin 4 puan ve kaybedebileceğin mersin maçıyla 7 puan hiçte kaybetmemen gereken ve form olarak bir boludan denizliden rizeden ve ordudan çok geride takımlar..mazallah şu fikstürde bu takımlar ilk hafta denk gelse şuan sıfır puanda bile olabilirdik hocanın inadından..

Bazı şeyleri görmek için Morinho olmaya gerek yok..Bu takımın elindeki değerler belli..Şablon belli..Bu kadar çok oyamaya gerek yokki takımla..

Almak için götümüzü yırttığımız Anıl,Cenk ve Canatan kadroda hatta  18 de yok,Şuan bize hiç bir şey veremeyecek haldeki Kenan Abdul ve Büyük yıldız Sercan takımda..Bunun mantığını matematiğini bana anlatabilecek bir futbol dehamız varmıdır acaba.  :-X :-X :-X :-X

Burak

Yalnız egolarını tatmin edemeyen Kalpar geçen sezon bütün çürük yumurtaları takımdan temizlemişti ondan sonra takım düzene oturdu. Hakkı nasıl oynamaz dedik zonguldağa gitti. Volkan Çekiç neden gönderilir dedik giresunda oynayamadı Tokat a gitti. Hakan Hacıbektaşoğlu.Sefa vs. Takımda arıza çıkaranların hepsini gönderdi. Geçen sene hoca takımı aldığında 10-11. haftada 8 puandaydı. 42 puanda bıraktı. Bence önyargılı hareket ediyorsunuz daha çok erken. Kalpar'dan iyisi gelecekse gelsin ama İsa Turan falan gelecekse almayalım derim ben. Herkes gitmesinden yana ama Samsunspor ondan iyisini getirebilecek mi ? En önemli soru bu bence. Bencede hataları var tabiki ama Agbetu'nun fiyasko çıkmasıda mı hocanın kabahati. Alparslan oynasın dedik oynattı Orhan'ı aradık ( ki bence bu hafta çok iyiydi ) sezer i hiç düşünmüyor. falan filan herkesin kendine göre eleştirisi var tabi ki daha iyisi gelmeyecekse devam etmeli...