SAMSUNSPOR'umuzda ARA TRANSFER

Başlatan Recep, 22 Aralık 2009, 22:09:27

« önceki - sonraki »

Dartagnan

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 23 Aralık 2009, 23:22:30
Manisaspordan Sezer Öztürk Kadro dışı neden düşünülmüyor bu çocuk?
Giresundan Şenol Demirci Giresunda mutsuzmuş,Samsuna gelmek istiyor diye duyum aldım bu adam ne kadar daha dışarıda top oynayacak?

vallahi ya bak bu adami hepten unuttuk bu adam gelse iste hersey biter orta alanda.Bi de senolu alsan forvete bile ihtiyacin kalmaz .

**KaR6**

sezer'in cidden geleceğini düşünmüyosunuz dimi, şaka ;D

celebi

Dartagnan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 23 Aralık 2009, 23:54:23
sezer'in cidden geleceğini düşünmüyosunuz dimi, şaka ;D

abi adam oyunyor mu bilemiyorm ama kiralama yoluna vs gidelemz mi ? takimin ne zamandir bu tarz bi futbolcuya ihtiyaci var bi oktay bile nasil takimi etkiliyor bi kac tane top yapan adam bitirici adam olunca dusunemiyorum durumumuzu

**KaR6**

bayılırım gelirse ama tekrar bank asyaya döneceğini sanmıyorum.. çok begendiğim adamlardan biri ama bi yere gidecekse ilk tercihi istanbul olur.. keşke gelse bize daha ne isterim..

mahkumsun

arkadaslar sezer ozturk gelmez cunku onu besıktas ıstıyor bıde o mac bası parasına gelmez parasını pesın ıster

berkay55

formayı sırtlarında statda görmeden inanmam:

55Melek55

senol demirci süper oynadi yine bugun döktürüd samsunsporda 55 nr gye kimse tutamaz omu..adam firtina ya..

erkut tutu mu mutu nesin bak hazir adam orada alsana onu..yada sayin kalpar bi baglama ceksen esenola

Ollivanders

sezer ozturk transferini gerceklestirsin bu yonetim varya daha aleyhine konusmicam:)

anlztrk

Alıntı yapılan: mahkumsun - 23 Aralık 2009, 15:20:48
Kırmızı-Beyazlılar, aynı zamanda genç ve gelecek vaat eden oyuncularla da yakından ilgileniyor. Bu doğrultuda arayışlarını sürdüren Samsunspor, Ankaraspor'un 1990 doğumlu futbolcusu Umut Sözen ve 1988 doğumlu oyuncusu Anıl Taşdemir'i de takibe aldılar. Bu arada Kırmızı-Beyazlıların gündeminde Sivassporlu yabancı oyuncu Agbetu'da var.

Umut Sözen Samsun'da oynanan Türkiye-Rusya U19 maçında muhteşem oynamıştı, alırsak çok faydalı olur bence.

harbisamsunsporlu5517

inş dogrudur yazılanlar görmeden inanmam  ;D

KareAs55

şenol demirci iyi olur bursaspor maçında iyi oynadı dün

Jnr.Serkan

halk gazetesinde gelirken gördm bruno samsunspor yolunda diyordu.budamı balon haber...gazeteler satış yapmak için bol keseden sallıyorlar galiba

kuzey55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 24 Aralık 2009, 01:42:42
sezer ozturk transferini gerceklestirsin bu yonetim varya daha aleyhine konusmicam:)

beşihtasa gitti

jean

senol hemde samsunlu baskanda transfer konusunda temkinli konustu hangisine inanacagimiz sasirdik