SAMSUNSPOR'umuzda ARA TRANSFER

Başlatan Recep, 22 Aralık 2009, 22:09:27

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Bize Gelmeyip 6.cı ligimi tercih etmiş ;D ne diyelim komik

Dartagnan

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 23 Aralık 2009, 16:03:06
Bize Gelmeyip 6.cı ligimi tercih etmiş ;D ne diyelim komik

hemde ne komik :D:D yolu acik olsun 6.lig de :D

celebi

Dartagnan

su ankaraspor yapsa artik kiyagini daaa bekletmesin bizi :D karabuk planlari yapiyoruz surdaaa:D

Sercan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 23 Aralık 2009, 16:26:12
su ankaraspor yapsa artik kiyagini daaa bekletmesin bizi :D karabuk planlari yapiyoruz surdaaa :D

;D ;D

mahkumsun

ewet arkadaslar erhan albayrak almanya  takımıyla anlasmıs cunku kulubun resımı sıtesınde acıklanmı

Tribün_ali

Bize ilk önce kaleci lazım ve yine yedek kaleci lazım okan bir b.ok olmaz

mahkumsun

kalede ahmet sahın var bıde ferhat getırsınler okan ve cengızı yollasınlar

çýlgýnlar1984

Alıntı yapılan: 35ama55 - 23 Aralık 2009, 14:58:56
sene basında yönetime teklif edildi ama kabul etmedi yönetim.

bugun oynanan gresun bursa macını izledım gercekten ıyı top oynuyor saglı sollu banamsın demeden savasıyor saha ıcınde alınması gereken bır topcu...!

Cagdas Ünver

Kaleci
Stoper
Solbek
Sağaçık
Forvet

Şart !!!

mehmet yılmaz

Alıntı
SAMSUNSPOR'UN BOMBALARI
Yönetim, ara transferde alacağı futbolcularla son görüşmelerini yapıyor. Transferi gerçekleşmeye yakın en güçlü adaylar Abdülaziz (Ankara Gücü) Ersin (Diyarbakırspor), Aytek (Kayseri Erciyes), İlkem ve Umut (Ankaraspor) ile Ahmet Şahin (Adanaspor)

İŞTE LİSTE
Kırmızı-Beyazlılar ligin ikinci yarısına bomba transferler yaparak girmenin hesapları içinde. Yönetim, bu zamana kadar en az 20 futbolcuyla görüşme yaptı. En güçlü adaylar arasında Ankaragücülü sağ ön öynayan Abdülaziz Solmaz, Diyarbakırsporlu solbek Ersin Gürel, Kayseri Erciyessporlu stoper Aytek Aşkaroğlu, Ankarasporlu  solbek İlkem ve orta saha Umut Sözen ile Adanasporlu kaleci Ahmet Şahin.

VAZGEÇİLENLER
Bu futbolculardan en az 4'ü kırmızı-Beyazlı formayı giymeye çok yakın. Öte yandan, yönetimin daha önce görüştüğü ve prensip anlaşmasına vardığı Murat Hacıoğlu ve Erhan Küçük beklemeye alınırken, Sivassporlu Agbetu son haftalardaki performansı yüzünden takımı bırakmıyor. Gençlerbirliği'nden Ferhat Kiraz'dan ise fiyatının yüksek oluşu yüzünden vazgeçildi. Yönetimin son kararını önümüzdeki hafta vereceği öğrenildi.       

Halk Gazetesi

holigan_itü

Alıntı yapılan: Dartagnan - 23 Aralık 2009, 16:26:12
su ankaraspor yapsa artik kiyagini daaa bekletmesin bizi :D karabuk planlari yapiyoruz surdaaa:D

KocumVolkan

muşmula kılıklı ferhatın gelmediğine sevindim.. Ahmet Şahin i kocaeli kaçırdıysa ya çok ciddi planlar içindeler yada artık pes ettiler..
diğer transfer dedikoduları  için hiç yorum yapmıyorum sonuçta ekip hala Jilet Hakkı'nın kontrolünde..

Nuri Asan

Manisaspordan Sezer Öztürk Kadro dışı neden düşünülmüyor bu çocuk?
Giresundan Şenol Demirci Giresunda mutsuzmuş,Samsuna gelmek istiyor diye duyum aldım bu adam ne kadar daha dışarıda top oynayacak?

doðan

imza ve formayı giydiğini görmeden inanamıyorum hala ; isimlerden çok fayda getireceğini düşündüklerim var ama duygusal yaklaşamayacağım , direkt 11 oynayacak kalite ve antremanlı oyuncuya ihtiyacımız var acileeeen ...