Gözümüz Aydın; Tahta Resmen Açıldı

Başlatan yönetici, 27 Ağustos 2009, 00:14:45

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 27 Ağustos 2009, 01:30:09
yönetim tahta konusunda zoraki bir başarı yakalamışken celil'le bazı şeyleri bozarlar diye düşünüyorum nedense siyah astra'yı sakat kullanarak celil samsunda gezmeye dewam ediyor...
celil alacağını bir sene erteledi böylelikle yönetime göz kırptı bana da imzalayabilir gibime geliyor

alisan5516

celilin bu takımda işi yok içerde gençler arası ahengi bozar geçen maçta bülentin arkadaşını tokatladığı gibi yapmaya kalkar az tecrübeli ya

55JNR55

Alıntı yapılan: alisan5516 - 27 Ağustos 2009, 01:32:12
celilin bu takımda işi yok içerde gençler arası ahengi bozar geçen maçta bülentin arkadaşını tokatladığı gibi yapmaya kalkar az tecrübeli ya

bende faydadan çok zararı geleceği için istemiyorum ve Samsunspor gibi bi takımın tükürdüğünü yalamasını sindiremem ondan önce de işin açıkcası Celil'e kaldık biz gibi bir görüntü olsun istemem...

alisan5516

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 27 Ağustos 2009, 01:33:23
bende faydadan çok zararı geleceği için istemiyorum ve Samsunspor gibi bi takımın tükürdüğünü yalamasını sindiremem ondan önce de işin açıkcası Celil'e kaldık biz gibi bir görüntü olsun istemem...

aynen malatyada trabzonda oynamış istemiyoruz hiç gelmese daha iyi

oguz_5528

Sahurda imza töreni olsun Caner,Hakkı,Chelidze kalkın haydiii ;D ;D

55JNR55

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 27 Ağustos 2009, 01:34:41
Sahurda imza töreni olsun Caner,Hakkı,Chelidze kalkın haydiii ;D ;D

Tören Oba'daymış arkadaşlar hadi toplanıp gidelim ;D

sevdamsınsamsunspor

arkadaslar celil alacağini 1 sene bos yere ertelemedi illaki gelecek yarin imzayi atiyomus duyduğuma göree

samsunmania

Yarından tezi yok hemen top başı yapmaları lazım yeni transferlerin. İnşallah şu yüzümüz güler artık.

55JNR55

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 27 Ağustos 2009, 01:56:17
Yarından tezi yok hemen top başı yapmaları lazım yeni transferlerin. İnşallah şu yüzümüz güler artık.

İnşallahhh...

sadece55

Celil bildiğim kadarıyla azerbaycana gidiyor bizzat kendi ağzından duyduğum ancak celil sağır bu sağı solu belli olmaz

sevdamsınsamsunspor

yok kardesim yarin samsunda görürsün imza atarken bende bizzat telde konustum kendisiyle ;)

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: sevdamsınsamsunspor - 27 Ağustos 2009, 02:19:19
yok kardesim yarin samsunda görürsün imza atarken bende bizzat telde konustum kendisiyle ;)

isallah gelir.

oguz_5528

Amsterdamli

Bu is bitmistir hepimize hayirli olsun.

Ayrica Maradonalar Peleler takimini dunya sampiyonu yapar biz Bank Asyada sampiyon olalim yeter o yuzden alinacak oyunculari bukadar abartmanin anlami yok. Takimimizin iskeleti zaten cok iyi. Sadece eksik bir kac mevkiye adam aldikmi tamamdir bu is.

55cem55

bu sene celil imza atarsa giorgide forvette olursa defansada hakkı var kenanla yıllarca oynamış orta alanda murat olay çok çok çok değişir belkide süper lige en çok yaklastığımız sene olur umarım dediğiniz imzalar olursa...bu takıma celil her zaman lazım top tasıyan nadir futbolculardan olumlu oynuyor kesinlikle olmalı bu takımda..