TRT'nin popülist ve adaletsiz yaklaşımına tepki!

Başlatan timofte, 06 Şubat 2005, 23:16:47

« önceki - sonraki »

timofte

Trt'de Faik çetiner ile birlikte ayyuka çıkan taraflı yaklaşımlarla ilgili bir protesto mailini, trthaber@trt.net.tr adresine gönderdim. Sizlerle paylaşıyorum..

Alıntısaygıdeğer Trt görevlileri,

daha önce de birkaç kez Faik çetiner ve sunduğu spor programı hakkında eleştiri mailleri göndermiştim. Bu kişinin yaklaşımının Türkiye'nin tamamını kucaklamayı ilke edinmiş bir Tv kanalı olan ve en çok da bu yönü ile takdir ettiğimiz Trt'nin üslubunu kirlettiğini dile getirmiştim.

Aynı üslubu bu akşam da gördüğüm için yine bir mail gönderme ihtiyacı duydum. 'Kuddusi Müftüoğlu yine bir Beşiktaş maçı ile gündeme oturdu' diye bir cümle kuran Çetiner, ne demeye çalışmaktadır? Bir taraftan 'Lütfen' diye kampanyalar yapılırken insanları kışkırtmanın, ya da hedef göstermenin anlamı var mıdır? Benzer lafları daha önce de Bjk'nin maçlarında duyduk, diğer İstanbul kulüplerinin maçlarında da..
Laf arasında ise; Fenerbahçelileri beklettik, kusura bakmasınlar, Fenerbahçe maçını az sonra göstereceğiz diyor. Eh, peki F.Bahçe kendi kendine mi maç yaptı, Samsunda bir Samsunspor maçı oynanmış. Stada 15 bin kişi gelmiş, Türkiye'nin başka yerlerinde de Samsunlular var. Bunca insanı yok sayan anlayışı bir kez daha kınıyor, ve Trt'ye yakışmadığını yineliyoruz.
İyi çalışmalar..

fatihsune

Tebrik ederim Timofte Gönlüne sağlık, çok güzel olmuş yazı,
samsunsporlu kimliğinin yanında avukat oluşun bizim için bir şans   ,
hakkımızı her platformda savunduğun için tüm arkadaşlar adına sana teşekkür ederiz.

cico

abi o faİT çetinerin mail adresi stadyum@trt.net.tr bu adresede atalım
dogru bir düşünce

timofte

sevgili fatih, güzel sözlerin ve ilgin için ben de sana teşekkür ederim..
@ cico, trt nin sitesinde spor ve haber programları hakkındaki eleştiriler için o adres verilmiş. yazdığın adrese faik çetiner bakıyorsa zaten hiç ciddiye almadan eleştiriyi hasır altı edecektir. bu konu ile ilgili başka şikayetler de varsa belki bu vatandaşın kulağını çekerler

cico

benim mail adreslerimden mailleri trt ye ilettim herkes bu konuyu cidiye alsın

Sioux

Trt nin eski adamları daha tarafsız yapıyordu
bu faik geleli iyice zıvanadan çıktı trt..

ngonge

Faik Çetiner alkoliğin birisi.Bu adama bu kanalda program yaptıran da hata.TRT 25 yıllık birikimini çöpe atıyor desek yeridir.Allah tan programda nisbeten iyi olan Yılmaz Vural var.

cico

bu serefsizin zaten samsunspor a karşı bir takıntısı var ah bi samsun a gelsede cavabını alsa 5 te 5 yaptık bizim için iyi bir kelime söylemedi

Sioux

her hafta bu samsunspor çok istikrarsız ne yapacağı belli değil
yener dersin yenilir, yenilir dersin umulmadık şekilde yener diyor..
ama bu konuda haklı galiba..

kral55

Samsunun arkasında çok güçlü kimseler yok.Tam olarak hakkıyla maçları kazanıyor.Örnek vereyim burada sivasta sivasspora hertürlü yardım yapılıyor.Siyasi destek abdüllatif şenerden geliyor(başbakan yardımcısı)futbolcu desteği fenerden,ve daha yazamayacağım ne destekler. ve sonuç öyle yada böyle tüm maçlar bir şekilde kazanılıyor ve şu an liderler ve kesin 1. lige çıkacaklar.Tv programlarıda samsun gibi yüklenemiyor.Çünki böyle bir şey yapıldığı zaman hıncal gibi bir müddet hastane havası soluyabilirler.
Bunlar bizim takımı gariban bulmuş yükleniyorlar.Ama olsun alnımız açık kazanılan her puan helal, illegal alınacak puanla samsunun işi olmaz.Bundan dolayı samsunumun bileği asla yere gelmeyecek.Bu tip programlar ve kişiler ancak uzaktan salya akıtmakla kalacaklar ve samsuna ve samsunspora zarar veremeyecekler.

cico

bizim başkan böyle şeyleri çok önemsemiyo belkide önemsiyor ama taraftarları ile bu olayı paylaşmıyor cavcav gibi yıldırım gibi bir yapısı olsa uyanık ın çok şey degişir

curva55

Bence bu salakları sallamıyor :lol:  :lol:

cico

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Bence bu salakları sallamıyor :lol:  :lol:

dogru senin dedigin gibide olabilir