Dizi Film Tavsiyesi

Başlatan SSBiz Gençlik, 05 Aralık 2009, 11:12:38

« önceki - sonraki »

Burak

Alıntı yapılan: Serkan - 29 Mart 2012, 20:35:24
Teknosamıyım lan ben : )

o zaman 7-8 tane boş dvd al canım :) :-*

cgr

FaTiH_HaN

Suskunlar iyi hoşta insanda ne moral bırakıyor ne sevinç diziyi izledikten sonra mimiklerim değişti, pskolojim bozuldu.  :)

Burak

Vallahi ben Türk dizisi izlemiyorum sebebi şimarıklık prodüksüyon zayıflığı falan değil süreler çok uzun sinema filmi uzunluğunda dizi olmaz 8'de başlayan dizi 11 de bitiyor arkadaş o yüzden sarmıyor çoğu istisnalar var tabi . Diziyi uzatmak için 5 dakika şarkı çalıyorlar utanmasalar tuvaletteyken bile gösterecekler karakterleri

Stelea

Konusu : Dizi, staj için İtalya'ya giden fakat orada kaybolan oğlunu bulmak için Avrupa'ya giden eski CIA ajanını konu alıyor.

Yeni sezon 15 Mart 2012'de başladı. Her bölümü bir başka ülkenin büyük şehirinde (Bir kısım çekimleri İstanbul'da da) geçecekmiş,10 bölümden oluşuyormuş.

Dizide birçok yabancı karakter yer alacak ve hepsi orijinal dillerinde konuşacaklarmış.sıkı bir hikayeye sahip olması için 13 bölümden uzun tutulmayacakmış.Açılış bölümünde ne görüyorsanız, diğer bölümlerde de aynı özeni göreceksiniz. Pilot bölümüne gösterilen özen, tüm bölümler için geçerlimiş

Sezon finali The Killing gibi uzatılmayacağı, muallakta bırakılmayacağını sözünü veriyorlar yapımcılar.

http://www.imdb.com/title/tt1828246/

Puanına aldanmayın; henüz yeni başladı. Sürükleyici olacağa benziyor.

Burak

2.Sezon 3.Bölümdeyim yok böyle bir dizi hakikaten Seko reyizin dediği kadar varmış. Ana hikayenin dışında yandaki karakterler diziye çok güzel oturtulmuş. Ana hikaye zaten birebir Roma tarihinden bir kesit çok mükemmel yahu 6-7 sezon olsaydı keşke bitene kadar her gün izlerdim ama 2 sezon  ayrıca muhtemelen Spartacus'un ileriki bölümlerinde karşılaşılacak bir karakterde var dizinin ilk bölümlerinde. Spartacusun geçtiği tarih MÖ 73-71 arası Rome ise MÖ 48 'li yıllarda geçiyor kesinlikle izlenmesi gerekir bence çok kaliteli bir yapım

Tufan

Game of thrones un 2. Bolumu erken çıktı takipcilerine duyurulur.
Bu sezon biraz yavaş başladi ama kitaba gore 3 4 bolum sonra olaylar çok fena :)

FaTiH_HaN

True Blood, 7 Eylül 2008 tarihinde yayınlanmaya başlanan, fantastik dram türündeki ABD yapımı bir dizi. Dizi yazar Charlaine Harris'in Sookie Stackhouse Serisi veya Güney Vampirleri Serisi olarak adlandırılan kitap serisini temel almaktadır. ABD'de kablolu TV kanalı HBO'da yayınlanan dizi, HBO ile birlikte yapımcı Alan Ball'un Your Face Goes Here Entertainment isimli şirketi tarafından üretilmektedir.

Dizide ABD'nin güneyinde, Louisiana eyaletinde bulunan Bon Temps isimli küçük (kurgusal) bir kasabada vampirler ve insanların birlikte yaşamaya başlaması, aralarındaki etkileşim konu edilmektedir. Dizinin baş kahramanları Sookie Stackhouse (Anna Paquin) isimli telepatik (insanların düşüncelerini okuyabilen) bir garson kız ile aşık olduğu Bill Compton (Stephen Moyer) isimli bir vampirdir.

Fantastik dizi/film sevenler için izlenmeye değer bir dizi. Vampir Günlükleri dizisinin yapımcısı tarafından başlatılmış bir dizi. Gerçekten sürükleyici ve 4 yada 5. sezonu oynuyor şu an baştan başlayanlar için çok iyi internetten peşpeşe izlemek keyifli oluyor, ben şu an 3. sezondayım. Dizide eleştireceğim tek mevzu +18 sahnelerin biraz abartılı ve sık sık olması kesinlikle aile ile izlenebilecek bir dizi değil..

millwall

bu hbo nun nerdeyse boş dizisi yok.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Burak - 30 Mart 2012, 16:49:45
Vallahi ben Türk dizisi izlemiyorum sebebi şimarıklık prodüksüyon zayıflığı falan değil süreler çok uzun sinema filmi uzunluğunda dizi olmaz 8'de başlayan dizi 11 de bitiyor arkadaş o yüzden sarmıyor çoğu istisnalar var tabi . Diziyi uzatmak için 5 dakika şarkı çalıyorlar utanmasalar tuvaletteyken bile gösterecekler karakterleri
işte asmalı konak bu duruma son veriyo reyiş.
55 dakika hemde.izlenmek için daha ne yapmalı bir dizi ?  :-*

bu arada bıtırdım asmalı konak'ı.
nerden sardın demeyın la öle bi geldiler işte. :)
şimdi game of thrones a başlıcam.
dexter'a da sonra ha bide suskunlar  :kanka:

SametYılmaz55

06 Nisan 2012, 16:32:04 #220 Son düzenlenme: 06 Nisan 2012, 18:37:49 SametYýlmaz55
Sakarya Fırat'ı izleyin senaryoları önceden yollayayım :) reytingler artarsa zam alırız belki :P

FaTiH_HaN

The Walking Dead

The Walking Dead, Frank Darabont tarafından televizyon için geliştirilen Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard'ın aynı adı taşıyan çizgi romanına dayalı Amerikan televizyon dizisidir. Dizinin 90 dakikalık ilk bölümü 31 Ekim 2010 günü AMC televizyon kanalında, "Fearfest" süresince yayınlandı.

The Walking Dead bir zombi kıyametinin sonrasını anlatıyor; komadan uyandığında hastanenin ve yaşadığı kasabanın tamamen terk edilmiş olduğunu gören polis şefi Rick Grimes'in dünyası bir daha eskisi gibi olmayacaktır. Rick Grimes önderliğinde küçük bir grup insan, zombi ordularından uzakta kendilerine yeni bir ev aramak için Birleşik Devletler genelinde seyahat etmektedir.
Atlanta'da ise küçük bir grup insan, ölümün köşe başında olduğu her an hayatta kalma mücadelesi veriyor. Gün geçtikçe hayatta kalma koşulları zorlaşıyor. Rick ve diğerleri bu korkunç yeni dünyada savaş verirken insanlıklarına sığınabilecekler mi?

Çok ön yargılı olarak başladım diziyi izlemeye. Zombi filmlerini çokta sevmem Resident Evil filmini bile sıkılarak izlemiştim. Ama The Walking Dead hakikaten çok iyi ve sürükleyici 3 gün önce ilk bölümünü izledim, dün gece itibari ile 6 bölümden oluşan ilk sezonu bitirdim, çok hızlı gitmek istemiyorum 2. sezonu bitmiş ve 3. sezon henüz gösterimde değil hemen bitirip sonra tadı damağımda kalsın istemiyorum  :) Şiddetle tavsiye ediyorum zaten 1. bölümü izleyin göreceksiniz 1 gecede 1. sezonu bitireceksiniz.

Burak

Game of Thrones'un ikinci bölümü çor tırttı bitsin diye dua ettim ayrıca Sibel Kekilli de iyice dahil olmuş diziye . Evet sıra Borgias'ta izleyipte izleme diyen varmı:)  ? Sanırsam bir tek Tudors kalacak izlemediğim tarih dizisi onun içinde varsa izleyen yorum bekliyorum saygılar ... :)

ahmetsefa55

Haberturk.com okurları seçti!
HABERTURK.COM'un yaptığı 'TV Oscar'ları anketi sonuçlandı. İşte dev anketin kazananları...

http://www.haberturk.com/medya/haber/732855-haberturkcom-okurlari-secti

Serkan

breaking bad diyorum çekiliyorum : )