99 - Eldin Adilović

Başlatan cakir55, 30 Ağustos 2013, 11:18:46

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

son zamanlarda Gekas ve Cemil Adıcan dan sonra gitmesine üzüldüğüm tek insansın be Adil  :(

orucreis

Yolun acik olsun,kimlerin top oynadigi takimda seni gondermek hem sana hem samsunspor taraftarina hakarettir...

mehmet yılmaz

Yolun açık olsun Eldin mladi :(

SametYılmaz55

Afiyet olsun Erhan Altın!

orucreis

Bu fotoyu gordum ya erhan altin sana ne diim ben  :(

Lusage

:( :( Ulan Erhan ulan Erhan.. :kafa: :kafa:

ngonge

Urfa iyi transfer yaptı ama Cihat hocayla bu kadro ile zor. Defansif oynuyorlar, Adil'in hücum gücü yüksek takımda açılacağını düşünüyorum.

kamuri

Gitmesine en cok uzuldugumuz futbolcu bi futbolcu nasil yok edilir erhan altin bundan daha iyi gosteremezdi herhalde artık dogani sefayi canim cicim yavrularim diye oynatirsin bu arada sercani da alin da tam olsun bari

maviay55

Sadece Samsunspor

Şu adam kalmak için yırtındı resmen. Samsunu çok seviyorum diye diye öldü bi parasını ödemediniz. Erhan altın bu vebalin altından kalkamayacaksın :kafa:

özkan

Adamın ımzalrkenkı surat ıfadesı onu gonderenlere bır küfür bence..

isa55

İlk macinda golünü atmis.

Sadece Samsunspor

SametYılmaz55

Acayip etkilendim,tüylerim diken diken oldu yemin ederim :'( Adioviç'i seviyordum da bu mesajı okuduktan sonra ne kadar çok sevdiğimi daha iyi anladım.Böyle karakterli topçular kolay gelmez.biz ne yazık ki bu kadar karakterli bir adamı Erhan Altın yüzünden kaybettik.Yolun açık olsun,bütün güzellikler senin olsun Adil adamsın adam.

55(tuncay)55