Samsun Basket Kulübü

Başlatan berusa55, 13 Haziran 2009, 14:40:02

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 22 Haziran 2010, 00:04:37
SBK bir yerlerden gömü buldu galiba.
Samsunspor taraftarının bu kadar sahip çıkmasına rağmen Samsunspor'a bu kadar uzak olan bir takım olduğu için hiç beni heyecanlandırmıyor bu haberler.

babasamsunlu

Sayın Erkutcum..Sbk benim için "Salonlara futbol taraftarı istemiyoruz" dediğinde bitmişti..Önceki senede biraz başarı gösterdiklerinde Samsunspordan üstün olduklarını göstermeye çalışan hal ve hareketler içine girdiler..Sonra bir kaç kez tuhaf  işlere imza attılar...Samsunsporumun üstünde kendini kim görmeye çalışıyorsa eğer beter olsun  ipnler...

Yemişim samsun basketi..can çekişiyoruz can..

erkutdem55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 22 Haziran 2010, 10:33:13
Sayın Erkutcum..Sbk benim için "Salonlara futbol taraftarı istemiyoruz" dediğinde bitmişti..

Ben böyle dediklerini bilmiyordum o zaman iş değişir.Ben İstanbuldayken yaşandı sanırım bihaber kalmışım.Gitmiyorum SBK maçlarına bi daha ben futbol taraftarıyım.Beğenmedikleri futbol taraftarı sayesinde başarılı oldular.Ne tutsak elimizde kalıyor  >:( >:( >:( >:(

babasamsunlu

Adamı böyle buz gibi soğuturum işte :) provakatörmüyüm neyim :D

Unutma Unutturma :D

Ollivanders

hangi zihniyet boyle bir sey diyebilir? Sanane kardesim bir insan futboluda sevebilir basketbolu da futbolu seven basketbolu sevemez diye bir kaide mi var ! Ne angutlar var su yonetimlerde ya . Acıklamaya bak! al Sana taraftar !!!!!!

erkutdem55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 22 Haziran 2010, 10:51:02
Adamı böyle buz gibi soğuturum işte :) provakatörmüyüm neyim :D

Unutma Unutturma :D

O değil de ben şimdi Beyaz Evde döner de yiyemem artık.Oldu mu bu şimdi gerçi ben kaşındım ama yapacak birşey yok  :( :(

LisandroLopez

Takım Sırf ''Samsun'' adını taşıyor diye bile gidilir o maçlara arkadaşlar ne kadar yöneticiler,teknik ekip vs. taraftar hakkında olumsuz konuşsada..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 22 Haziran 2010, 11:20:34
Yöneticilerin cahilliği yüzünden Samsun'daki spor olayına sırt dönülmez bencede. Papaza kızıp oruç bozulmaz. Güzel oluyor bayan arkadaşınla gidiyorsun basket maçına.

Senin derdin başkaymış yiğidim :D

babasamsunlu

Revenge

ooo Deniz BOZ tekrar Samsun'da ha. Bak bu iyi haber işte.

Tufan

Revenge @ sırf merakımdan soruyorum futbol maçlarını izliyor musun? Dünya Kupası oynanıyor Afrika'da yarın Arjantin-Almanya maçı var belki ilgini çeker.
ayrıca hatırlatmak istiyorum burası  "Samsunspor Taraftar ve Haber Sitesi" anladık futbolla alakasızsın da Samsunspor'umuz tarihinin en acı günlerini yaşarken SBK'nın transferine sevinmek sencede garip olmamış mı ?

Samsunspor'umuz CAN çekişirken yemişim SBKyı !!!

Burak

benden futbol taraftarıyım ama bi yerde haklılar neden derseniz bizim gibi bence seviyesi çok yüksek bir topluluk bile ordu maçında deplasman tribününün oraya gidip dümdüz başlayabiliyor basket maçlarına aileler ve bayanlar daha çok geliyor siz istermisiniz basketbol salonunda eşiniz kızınız varken tam tempo karşı takıma küfredilmesini. tabi futbol seyircisi illaki küfür eder diye bir kaide yok ama bu tarz birşeye karşı söylenmiş bir laftır bence

Ollivanders

Samsunspor varken yemişim SBK sını! Kimi alırsa alsın. O salonda Samsunspor taraftarı olmasa ordan her takım elini kolunu sallaya sallaya cıkardı. Febe Bejeke ve geselilerin elleri titredi topu potaya atarken.  Basketbol da taraftar futboldakinden 5 kat daha onemli ve etkili. Ama basiretsiz yoneticiler aptalca acıklamalar yapabiliyorlar. Samsunspor taraftarını istemeyen bir olusumu nasıl destekleyebilir bu taraftar! gorduk gecen sene neler oldugunu. Bir insanın basarılı oldugunda bir yerleri kalkmayacak. Kim oldugunu nerden geldigini unutmayacak.

cem

Alıntı yapılan: Revenge - 03 Temmuz 2010, 01:08:40
ooo Deniz BOZ tekrar Samsun'da ha. Bak bu iyi haber işte.
basına düşmeden haberim vardı bu olaydan gerekli yerlere tepkimi koydum kalle alınıp alınmamak umrumda değil...
ona msj yolladım samsun taraftarına tükürdün hangi yüzle geliyosun diye beni facede yasaklamış  ...çokta tın yani...

Revenge

04 Temmuz 2010, 23:06:22 #1199 Son düzenlenme: 05 Temmuz 2010, 00:24:09 Revenge
Alıntı yapılan: TuFaN55 - 03 Temmuz 2010, 01:22:31
Revenge @ sırf merakımdan soruyorum futbol maçlarını izliyor musun? Dünya Kupası oynanıyor Afrika'da yarın Arjantin-Almanya maçı var belki ilgini çeker.
ayrıca hatırlatmak istiyorum burası  "Samsunspor Taraftar ve Haber Sitesi" anladık futbolla alakasızsın da Samsunspor'umuz tarihinin en acı günlerini yaşarken SBK'nın transferine sevinmek sencede garip olmamış mı ?

Samsunspor'umuz CAN çekişirken yemişim SBKyı !!!
 Dünya kupas maçlarnı çok yakından takip ediyorum.Tüm maçları seyrettim,ama senin söylediğin Almanya maçını malasef seyredemedim.Duymuşsundur hani şu dağa yansıyan meşhur Atatürk silüeti vardır Ardahan'da,onu izlemeye gittim.Ayrıca nerede yazdığımn da farkındayım.Bem Samsun'dan binlerce km uzakta iyi bir Samsun taraftarı ve bir Samsun aşığı adamım.