Samsun Basket Kulübü

Başlatan berusa55, 13 Haziran 2009, 14:40:02

« önceki - sonraki »

**KaR6**

onlar onu basarmısta, anca sallamayla kim ne basarmıs onu anlamadım? ne katkısı olmus acaba bugune kadar? onların ne basardıgından bahsetmiyorum, çok bilenler acaba ne vermiş onu merak ettim?

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: **KaR6** - 14 Haziran 2009, 14:13:33
onlar onu basarmısta, anca sallamayla kim ne basarmıs onu anlamadım? ne katkısı olmus acaba bugune kadar? onların ne basardıgından bahsetmiyorum, çok bilenler acaba ne vermiş onu merak ettim?
gurur duyalım o zaman kar6.

**KaR6**

niye inatla baska yere cekiyosun ki? adamlar yanlış yapmış, bunu zaten kör olan bile gorur ki en az senin kadar kızgın ve kırgınım, buna zaten eyvallah dedik. üstüne basa basa çözüm üret diyorum hala gurur duyalım diyosan sana basarılar dilerim hayatında. bundan sonra ki yazılarında da benim fikirlerime atıfta bulunmazsan cevap vermek zorunda kalmam, hayırlı gunler..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: **KaR6** - 14 Haziran 2009, 14:54:01
niye inatla baska yere cekiyosun ki? adamlar yanlış yapmış, bunu zaten kör olan bile gorur ki en az senin kadar kızgın ve kırgınım, buna zaten eyvallah dedik. üstüne basa basa çözüm üret diyorum hala gurur duyalım diyosan sana basarılar dilerim hayatında. bundan sonra ki yazılarında da benim fikirlerime atıfta bulunmazsan cevap vermek zorunda kalmam, hayırlı gunler..
arkadaşım kimsenin fikrine atıfta bulunmak haddimiz değil.klavye başında sallama çözüm üret diyorsun.benim üreteceğim tek çözüm var,bütçeme göre maddi yönden destek olmaz takımıza.ama dersin ki senin aldığın bilet parası forma parası v.s denizde bir damla olur.evet öyle olur. Ama en azından safım belli olur.dersen ki herkes maddi gücü oranında eleştiri yapsın o zaman başka.eyvallah kardeşim sana.

**KaR6**

faruk ozak ı bekleyelim diyen bi bendim, onun uzerine 2 mesajında neyi bekleyeceğiz tarzı yazınca dogal olarak ben alındım.. benim de maddi gucum yok şu anda ama bi ucundan bişeyleri tutmaya calısıyorum, bugun için pek faydası olmaz ama bi kaç yıl sonra Allah razı olsun der biri belki.. en kızdıgım iştir o maddi guc muhabbeti, oyle anlaşıldıysa kusura bakma abicim, demek istediğim o değildi, uzatmayalım daha, kusura bakma tekrar..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: **KaR6** - 14 Haziran 2009, 15:41:37
en kızdıgım iştir o maddi guc muhabbeti, oyle anlaşıldıysa kusura bakma abicim, demek istediğim o değildi, uzatmayalım daha, kusura bakma tekrar..
asıl sen kusura bakma kardeşim.belli ki kırmışım seni.inşallah sen haklı çıkarsın.burda kimin haklı çıkıp çıkmayacağı önemli değil.yeter ki sonunda büyük SAMSUNUMUZ VE SAMSUNSPORUMUZ kazansın.hepimizin buraya toplanma amacı zaten SAMSUNSPORUMUZ.iyi yapana kim olursa olsun destek olacağız tabiki.ama ben istiyorum ki boş sözlere de prim vermeyelim.eyvallah güzel kardeşim.

salon55

ya arkadaşlar başkan sonuçta çiftlikte esnaf her işyeri gibi oranında açılışı için işyerine bırakılan davetiyeye icabet etmiş ve nezaket icabı çiçek yollamış bu adettendir.ona bakılırsa sporun s.sine destek olmayan kimler çiçek yollamış kimler ?şaşarsınız !birde kurdaleyi kimin kestiğine bir baksanız!! konuyu başka yerlere çekersek ayıp etmiş oluruz  .

berusa55

17 Haziran 2009, 11:37:10 #22 Son düzenlenme: 17 Haziran 2009, 11:42:22 berusa55
Alıntı
Samsun Basketbol Kulübü Antrenörü Cantuğ Keskindemir, istifa etti...

17 Haziran 2009 / 11:14

Bölgesel Lig'den Birinci Lig'e kadar Samsun Basketbol Kulübünün başında yer alan Cantuğ Keskindemir, Samsun Basketbol Kulübü Antrenörlüğünden istifa ettiğini açıkladı
SBK'DA ŞOK İSTİFA
NEDENLERİNİ AÇIKLADI

Samsun Basketbol kulübünü başarıdan başarıya koşturan tecrübeli Antrenör Cantuğ Keskindemir, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Antrenör Keskindemir'in istifası geçtiğimiz sezon Bayanlar Basketbol Birinci Ligi'nde müthiş bir sezon Kırmızı-Beyazlılarda şok etkisi yarattı. Başarılı antrenör Keskindemir, istifasının nedenlerini şöyle anlattı:

YÖNETİMİN BELİRSİZLİĞİ

"Sezonun tamamlanmasından bu yana geçen zamanda somut bir adım atılamadı. Yönetimin belirsizliği bende karamsar bir tablo oluşturdu. Bunun yanında şehrin sahipsizliği ise bu kararı almam da büyük etkili oldu. Samsun Basketbol Kulübü olarak güzel işlere im attık. Bunun devam etmesini arzulardık. Ancak buraya kadarmış".

İNANCIM KALMADI

"Ana sponsorluk konusunda her hangi bir anlaşma sağlanamadı. Geçen sezon bu zamanlarda transferlerimizi neredeyse bitirmiştik. Ancak bu sezon hala bir gelişme ortada yok. Gerekli imkanlar sağlanamadı ve problemlerin giderileceği inancım maalesef kalmadı. Bana destek veren yöneticilerimize, taraftarlarımıza teşekkür ediyorum".

Kaynak: http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=25011

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Olacağı buydu.şaşırmadık.duyarsız insanlara başarı yakışmıyor demekki?yazık emeklere?

salon55

ya alahını seven samsun aşkına kurtarsın n bu sbk yı ya!!!!

cem and naz55

17 Haziran 2009, 18:18:35 #25 Son düzenlenme: 17 Haziran 2009, 18:26:27 cem and naz55
başkan hüseyin tayinci aday olmuyor...
sbk başkanı hüseyin tayinci kongrede aday olmayacağını ve artık hiç bir ümitlerinin kalmadığını sponsorluk için görüştükleri 95 firmadan olumsuz yanıt aldıklarını açıkladı sbk nın önünü açmak için aday olmayacağını samsunda hiç bir bürokrat bld başkanından destek alamadıklarını ve artık tükendiklerini belirtti samsun halkının sbk mutlaka olmalı mesajına bürokrat ve siyasiler kulak vermedi sbk dan ayrılmanın üzüntüsünü yaşadıklarını sözlerine ekledi...

olacağıda buydu geçmiş olsun...
ayrıca yarın saat 5e kadar avrupa ligine katılıp katılmayacağımızı federasyona bildirmemiz gerekiyormuş..
herşey bitti avrupada sbk da okadar emek taraftarın okadar emeğide boşa gitti

Akyol

fenerrum a da bir sorsalarmış sponsorluk olayını  >:( yazıklar olsun böyle işe başkana üzülüyordum çırpınıyordu ama o da düştü gözümden 2.ligden bu yana takımı koşulsuz destekleyen taraftarın ahını aldı içinde SAMSUN geçen herşey bizimdir inşallah bir mucize olurda SAMSUN BASKETBOL KULÜBÜ gerçek Samsunluların ellerinde avrupa'yı titretir.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 17 Haziran 2009, 19:46:54
fenerrum a da bir sorsalarmış sponsorluk olayını  >:( yazıklar olsun böyle işe başkana üzülüyordum çırpınıyordu ama o da düştü gözümden 2.ligden bu yana takımı koşulsuz destekleyen taraftarın ahını aldı içinde SAMSUN geçen herşey bizimdir inşallah bir mucize olurda SAMSUN BASKETBOL KULÜBÜ gerçek Samsunluların ellerinde avrupa'yı titretir.
Inşallah.tek temennimiz her kurumun layık olduğu ellerde büyümesi

salon55

eeeeeeeeeeee bu takımda kapandı şimdi neye sallıyacaz arkadaşlar gerçi bazı arkadaşlar sevindiler ama bu gençlik hiç olmazsa hafatada 1 gün maç ile oyalanıyordu şimdi ne olacak?

AntZ

Alıntı yapılan: salon55 - 17 Haziran 2009, 23:15:47
eeeeeeeeeeee bu takımda kapandı şimdi neye sallıyacaz arkadaşlar gerçi bazı arkadaşlar sevindiler ama bu gençlik hiç olmazsa hafatada 1 gün maç ile oyalanıyordu şimdi ne olacak?

Kimsenin SBK yı istemediği ya da hedef aldığı yok, ne demek sallamak? bu şehre yanlış yapan herkese sallarız sallamaktan kastettiğin buysa. Samsunspor olmuş, SBK olmuş farketmez, bir haftadır Samsunspor'un onurunu ayaklar altına alanlara gösterilen tepkileri okumuyosun galiba.

Merak etme bu şehri seven kimse sevinmez kapandığına, yanlış yapıldığında eleştirmek istememektir zihniyetinden kurtulun artık, herşeyi alkışlayacak değiliz.