Samsun Basket Kulübü 2007/08

Başlatan Cagdas Ünver, 04 Kasım 2007, 00:28:48

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

AlıntıSbk Anadolu Hastanesi ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi'nin yeni ekiplerinden Samsun Basketbol Kulübü (SBK) Anadolu Hastanesi ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Bu yıl Bayanlar Basketbol 1. Ligi'nde mücadele edecek olan Samsun Basketbol Kulübü Başkanı Hüseyin Tayinci ile Anadolu Hastanesi İşletme Müdürü Yasemin Turan, gelecek yıldan itibaren başlayacak olan sponsorluk anlaşmasına imza attı. Takımın en büyük masraflarından birinin sağlık harcamaları olduğuna dikkat çeken Tayinci, "Yapılan görüşmeler neticesinde Anadolu Hastanesi ile sponsorluk anlaşmasına vardık. Bizlere destek verdikleri için kendilerine teşekkür ederim" dedi.

Anadolu Hastanesi Tanıtım Reklam ve Pazarlama Müdürü Güner Armutlu, Samsun'da yapılan ve Samsun'u tanıtan her türlü etkinliğe destek verdiklerini belirterek, "SBK ligde hedefleri çok büyük bir takım. Kentin tanınmasında da öncülük edeceğine inandığımız için takıma destek vermek istedik" diye konuştu.

yönetici

@revenge

Kimsenin susturulduğu falan yok
Forum kurallarına uymayan adam görüşü ne olursa olsun ceza alır
Fikirlerinden dolayı değil, üsluplarından dolayı
Bu arada maşallah iki kere, üç kere gönderilen adamlar da her seferinde yeni yeni isimlerle geri geliyorlar.
U.M.55'in kim olduğunu bilmiyorum, ama eminim sen biliyorsundur. Zaten hepiniz birbirinizi tanıyorsunuz da bir biz tanımıyoruz kimseyi.

Samsun BK'nın maçları bittiği için bu başlığı da kilitliyorum. Tartışma kültüründen uzak, ukala tiplerden gına geldi hepimize. Muhtemelen önümüzdeki sezon da tamamen kapatacağız Samsun BK bölümünü. Zaten burada yazanların kimseye bir faydası olmadı, bilginin yorumlandığı, paylaşıldığı bir ortam olmadı, polemik ve kişisel kavgalardan başımızı alamadık, Samsunspor'umuza da bir getirisi olmadı. Sadece uzun yıllardır burada yazan gerçek Samsunsporlu üyelerimizin tepkisini çekti. Maksat hasıl olmadı yani.

BİZ SAMSUNSPORLUYUZ!