5 - Doğan Erdoğan

Başlatan ahmetsefa55, 23 Ağustos 2012, 14:23:40

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Ben hala futbolculugunun iyi olmadigini dusunuyorum.

ata55

TS'nin pilot takımlarından birine gönderileceğini düşünüyorum. Umarım yanılırım ve iyi bir futbolcuya dönüşür.

ea55

En büyük özelliği Cin olmadan adam çarpar.

muzaffer4

Ts de her maç 5-6 dk de olsa oyuna giriyor son Fb maçında ikinci yarı full oynadı ben hayret ediyorum ya da kendini yurtdışında geliştirdi ilginç bir durum olarak yorumluyorum

Sol Açık

Ben genç oyunculara karşı fazla acımasız olduğumuzu düşünüyorum. Misal Enes, daha 19 yaşında ama bizim taraftarımızın gözünde çoktan eskidi.

Doğan da 16 yaşında ilk 11 oynamaya başlamıştı ve 18'inde gelişmediği için eleştiriyorduk. Bence şu anda 18 yaşındaki oyununun biraz daha gelişmiş halini oynuyor ve bu oyun Trabzon'da "genç oyuncu" olarak süre almasına yetiyor.

Hiç gitmemiş olsaydı ve biz de tahammül etseydik, belki geçen sezon Oğuz'a muhtaç kalmaz (belki şampiyon olur), veya bu sezon Gökhan transferine gerek olmazdı. Ama tabi bunlar spekülasyon ve biz de yeni gençlerimize bakmalıyız.

Raqua55

Alıntı yapılan: Sol Açık - 08 Eylül 2019, 18:29:22Ben genç oyunculara karşı fazla acımasız olduğumuzu düşünüyorum. Misal Enes, daha 19 yaşında ama bizim taraftarımızın gözünde çoktan eskidi.

Doğan da 16 yaşında ilk 11 oynamaya başlamıştı ve 18'inde gelişmediği için eleştiriyorduk. Bence şu anda 18 yaşındaki oyununun biraz daha gelişmiş halini oynuyor ve bu oyun Trabzon'da "genç oyuncu" olarak süre almasına yetiyor.

Hiç gitmemiş olsaydı ve biz de tahammül etseydik, belki geçen sezon Oğuz'a muhtaç kalmaz (belki şampiyon olur), veya bu sezon Gökhan transferine gerek olmazdı. Ama tabi bunlar spekülasyon ve biz de yeni gençlerimize bakmalıyız.

Dogan 18 yasinda kafam çok yoruldu gibisinden aciklamalar yapiyordu. Ve saha içinde 5 metreye pas atamiyordu.18 yasinda insanlar ailelerinden uzak uni okuyorlar. Doganin Trabzon'da oynamasina bakmayin Trabzon'da genç oyuncularla birlikte yakalanmis guzel bir hava var. O hava elbet bir gun bitecek turkiyedeyiz arka arkaya 2-3 yenilgi sonrasi kimse kimsenin gozunun yasina bakmicak. Bu cocukda yetenek sifir buna Emin olun. 18 yasinda belli ediyordu kumasini. Hic sevmiyorum bu cocugu.

ugurozkan

ts ile sözleşmesini feshetmiş. tehlikenin farkında mısınız :)