33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

:):) Bi arkadaşsın işte konuşmuyom senle ben.. >:( >:( >:(

HÜPİYA yı CİCİ beğenmemeişti :) Bana sorsalar dursun azcık derdim.Tıpkı cimi floyt hezilbenk gibi :):)

erkutdem55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 12 Ağustos 2010, 11:39:12
:):) Bi arkadaşsın işte konuşmuyom senle ben.. >:( >:( >:(

HÜPİYA yı CİCİ beğenmemeişti :) Bana sorsalar dursun azcık derdim.Tıpkı cimi floyt hezilbenk gibi :):)

Sen konuşma,konuşunca zapıtıyon,ben konuşuyom senle  ;D ;D ;D ;D

Yemin ediyorum Oxford English yine,seni duysalar İngilizler dilini değiştirir  :) :) :) :)

babasamsunlu

hahahahha :) ne sandıydın.. ezdirmem güzelim Türkçemizi bu zibidilere..Hepsini okunuşları ile yazıyorum..Oxfordunu yemişim onların.. Bizim de Gergefimiz var ne olmuş :):):)

SerhaT55

Duvar gibi mubarek vurdunu indiriyo :D :D :D

celebi

simon zenke simozn zenke oooooooooooo

germencisse

Takımın ona güvemesi onun gücüne güç katacaktır..b ip oyuncular seyirci desteğine arkasına larak oynarlar..

King1965

zenke gol gol gol zenke gol gol gol :)

_Jack Daniels_

Agbetu'yla dağıtırlar bu ligi.  :D

gozgoz yýlmaz

Eğer kalırsa rakipler teke teke
Anasını ağlatır valla simon zenke!  8)

sadece55

Gozgoz abi yine formdasın ah birde halı saha maçlarımıza gelsen :p

AntZ

13 Ağustos 2010, 23:12:13 #55 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2010, 23:16:35 Ant55
Alıntı yapılan: babasamsunlu - 12 Ağustos 2010, 11:30:36
Evet bi arkadaş öyle yazmıştı ilk transfer olduğu zaman..Akhisarın beğenmediği topçu diyenler vardı ama kimdi hatırlamıyorum

O sözü söyleyen "bir arkadaş" benim, bir sorun mu var arkadaşım  8)

celebi

emmenike gibim olsa sürüklese  bizi süper lige

mehmet yılmaz

Oyun tarzı v fizik olarak sitemiz üyelerinden Çelebi De Souza Dos Cesar'ı andırıyor. Ancak ondan daha yakışıklı! :)
Bundan sonra lakabı "Siyah Çelebi" olsun.

celebi

olsun ama benim kafdar oynabiliyor mu ben ihtimal vermiyorum fakat öyleyse kesin süper ligdeyiz desene

mehmet yılmaz

Senin kadar oynayabilse ne işi var Türkiye'de? Şu an en kötü ihtimal Liverpool'da olurdu zaten... Yalnız geçen gün sohbet etme fırsatımız oldu, Fransızca konuştuk şunları dedi.

"Jötem Çelebi vui mezil no son pamark. Parisrönopöjaleunapolyonbonapartcelebiçokapart..." :) Senin maç kasetlerini izlemiş, efsane diyor.  :P

Siyah Çelebi - Black Cheleby