Şirin Ana'yı kaybettik..

Başlatan yk55, 22 Kasım 2007, 00:40:34

« önceki - sonraki »

mctlçy

mçta ŞİRİN ANA içn açtığımız pankart...

mctlçy

Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Murat Aktürk, Annesi Rukiye Acar'ın (Şirin Ana) hayatını kaybetmesinin ardından desteklerini esirgemeyen Başkan Sezgin Gümüş, yönetim kurulu, futbolculara ve basın mensuplarına teşekkür etti

ACIMI PAYLAŞTILAR
Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Murat Aktürk, annesi Rukiye Acar'ın (Şirin Ana) elim bir kaza sonucu hayatını kaybetmesinin ardından kendisine her konuda destek olan Samsunspor Başkanı Sezgin Gümüş, yönetim kurulu üyeleri, Kırmızı-Beyazlı futbolcular ile diğer taraftar gruplarına teşekkür etti. Tüm basın mensuplarına da gazetelerde çıkan haberlerden dolayı teşekkür eden Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Aktürk, "Allah böyle bir acıyı kimseye göstermesin. Annemi kaybetmenin acısını ve üzüntüsünü benimle paylaşan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

murat abinin sözlerine aynen katılıyor,bu acılı günlerimizde bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediorzz...

celebi

tekrardan başın sağolsun murat kardeşim. :cry:

onurbas

celebi kardes senin yasın kac ki murat abiye basınsaag olsun murat kardes yazıyon o senden buyuk bildigim kadarıyla MURAT ABİ(BANAZLI) basın saag olsun abi allah yardımcın olsun.....
                                         sögutlubahceliler  onur

celebi

Alıntı yapılan: "onurbas"celebi kardes senin yasın kac ki murat abiye basınsaag olsun murat kardes yazıyon o senden buyuk bildigim kadarıyla MURAT ABİ(BANAZLI) basın saag olsun abi allah yardımcın olsun.....
                                         sögutlubahceliler  onur

Onurbaş kardeş benim yaşım otuz banazlının yaşı kaç bilemiyorum ama iççimmden murat kardeş demek geldi. bunun yanında senin samimiyetini bilmesem bende neden bana celebi kardeş dediğini düşünürdüm. :wink:  :wink:  ama burada öenmli değil herkes birbirine kardeş falan diyor.aslında bu güzel bir söylem.ama tanıyanlar bana abi falanda hitap ediyor.neyse ama ben onun yaşının bize yakın olduğunu düşündüğümden dedim. bu arada banazlının yaşı kaç biliyorsan yazar mısın.

mctlçy

murat abimizde 31 yaşında gerk yok bu topic te polemiğe...abi-kardeş hepinizden allh razı olsun

sbc_emo

Alıntı yapılan: "onurbas"celebi kardes senin yasın kac ki murat abiye basınsaag olsun murat kardes yazıyon o senden buyuk bildigim kadarıyla MURAT ABİ(BANAZLI) basın saag olsun abi allah yardımcın olsun.....
                                         sögutlubahceliler  onur

onur gerek yok böyle konulara.hepimiz samsunsporluyuz.hepimiz abi kardeşiz. :wink:

onurbas

ben polamık yapmaya calısmıyorum arkadaslar herkez kavasına gore konusuyo herkez herkezin yasını bilsinki bizde ona gore davranalım beni yanlıs anlamayın saygıda kusurumuz yok murat abinin yası zaten herkez biliyo bizde senin yasını ogrenmiş olduk daha iyi oldu da neyse kimse beni yanlıs anlamasın herkeze saygım sonsuz
                                          onurbas

celebi

Alıntı yapılan: "onurbas"ben polamık yapmaya calısmıyorum arkadaslar herkez kavasına gore konusuyo herkez herkezin yasını bilsinki bizde ona gore davranalım beni yanlıs anlamayın saygıda kusurumuz yok murat abinin yası zaten herkez biliyo bizde senin yasını ogrenmiş olduk daha iyi oldu da neyse kimse beni yanlıs anlamasın herkeze saygım sonsuz
                                          onurbas

onurbaş kardeşim benim dediğim gibi senin samimiyetinden ve saygından şüphem yok.hepimiz burada kardeşiz ve abi kardeşiz. onurbaş kardeşim benim seni seviyorum :lol:

mehmet yılmaz

sakaryaspor taraftar grubu tatangaların şirin ana için hazırladıkları pankart; sağolsunlar var olsunlar!..

Tatangakolik

Tüm Samsunsporluların ve Samsunluların başı sağolsun Şirin Anaya Allahtan Rahmet diliyorum.Allah geride kalanlarına sabır versin.

tatanga88

Sempati duyduğum taraftar gruplarından şirinler camiasının Tüm bireylerine Baş sağlığı diliyorum.. Bu olay en az bir samsunsporlu kadar benide hüzün içinde bıraktı..

Samsunspor Taraftarına Saygılarla,

samsunmania

Acımızı paylaştığınız için size ve Sakaryasporlu arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Meskenler

acımızı paylaşan tum sakaryaspor taraftarlarına sonsuz tekeskurlerımı sunuyorum sağolum var olun...