TFF 1.LİG 2020-2021 16. HAFTA | Ankaraspor 1-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 23 Aralık 2020, 01:51:13

« önceki - sonraki »

diocid

Şahsen bu oyuncular gurubu ile süper lige çıkmak istemem, çıkarsak eğer yine bol paralar ile papazlar alınır yine düşeriz, Enes e neden güvenmiyorsun hocam, bir senmi anlıyorsun bu işlerden, kubilay arada iyi idi niye küstürüyorsun hocam, sonradan oyuna aldığında oynayamıyor görmüyormusun hocam, ben bu kıt aklımla bunları görebiliyorum hocam. tam bir çıkmazdayız anlıyacağınız..

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: evolution55 - 27 Aralık 2020, 20:01:25top boliye çarpıyor sanırım, nurullahın tutamaması bundan bence

Evet carpiyor tekrarda gordum

Raqua55

Bu kadar yavas top cevirerek kapali savumayi acamayiz. Duran top harici zor gol bulucagimizi dusunuyorum.

GurbetciFanatik

Yavv ilk yari oyun kötü neden ikinci yariya baslar baslamaz adam degistirmiyor, illa dk 70 80 mi olcak.

GurbetciFanatik

Hakem penaltiya verse su takima karsi 2-1 geriye düsecegiz inanilir gibi degil.

ercan0655

Adamlar açıldı, güven geldi. Bunlardan bir cacık olmayacahini gördüler.😡

Raqua55

Hocaa mac gidiyoor adamlar oyunu ele aldii.2'dir geliyorlarr

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Raqua55 - 27 Aralık 2020, 20:14:38Hocaa mac gidiyoor adamlar oyunu ele aldii.2'dir geliyorlarr

Hoca skorun 2-1 olmasini bekliyor o zaman oyuna müdahele edecek

eprianu

Buğra'yı bize kitleyen menajere helal olsun. Adam 3. Lig'de bile oynayamayacak oyuncuyu maddi sıkıntısı olmayan şampiyonluk adayına pazarlamış, helal olsun.

Sadece Samsunspor

eprianu

Kubilay'ın oyuna girmesi için dakikanın 80 mi olması lazım Ertuğrul Hoca? Bu kadar kötü Gökhan Alsan'ın ne özelliği var da hala sahada geziyor?

ugurozkan

hoca beraberliğe razı arkadaşlar, neden değişiklik yapsın ki?

GurbetciFanatik

Hocam ALLAH askina bi müdahele yap.
Kriz geciriyoruz burda.
Kenarda gamsiz gene sakin sakin duruyon.
Cokmu iyi oynuyoruz benmi göremiyorum.

Erhan Gökhan Bugra cikar su ücünden birini

s_uzunkaya

binikalamadım