2018-2019 Transfer Söylentileri

Başlatan Nuri Asan, 04 Mayıs 2018, 00:44:30

« önceki - sonraki »

cembaba

Apo tamamsa, iyi bir stoperle transfer bitecek sanırım.

Mert

Abdülkadir ne kadar verimli olur bilmiyorum ama ben pek faydalı olacağı görüşünde değilim.İnşallah yanılırım.Hayırlı olsun.

atakumlueray

Abdülkadir, sezon başında ve şu anda uygulanan transfer politikasının tamamen dışında bir transfer.Gelecek vaat eden gençler alındıkça mutlu oluyorduk.Umarım Abdülkadir, yönetim ve teknik ekibin gördüğü eksiklik üzerine yapılmış ve devamı gelmeyecek tarzda bir transferdir.Hele Gökhan Töre vs gibi isimler akıllı politikaların çok fazla sürmeyeceği korkusuna neden oluyor.Tadında bırakılması dileğiyle...

Shane_Falco

Sezon başında da forvet için tecrübeli isimler arıyorduk. Mehmet  Akyüz ve Batdal olmayinca Bahattin'i almistik. Şuan Abdulkadir'den daha iyi bitirici bir adam bulamazdık. Tecrübesiylede bize katkı sağlayacaktır. Nokta transfer.

eprianu

Piyasada yerli forvet yok maalesef. Abdülkadir berbat bir yarı geçirdi. Ancak ben bunu Balıkesir'in iç sorunlarına bağlıyorum. Ekonomik anlamda krizdeler ve transfer tahtaları kapalı.

Kendini toparlayan bir Abdülkadir ilaç olur bize.

mehmet yılmaz

Haber doğru mu bilmiyorum. Ancak Abdülkadir, ben yönetimdeyken devre arası aldığımız bir oyuncu idi. O sezon bu sitedeki oylama ile açık arayla sezonun en iyi futbolcusu seçilmişti. Onun sayesinde o sezon ligde kalmıştık. Çok net söyleyebilirim bunu. Gördüğüm en karakterli, en yürekli oyunculardan birisiydi. Form durumu iyiyse tam aradığımız isim. Sorumluluk alır, üst düzey forvet nitelikleri olan, oyunu çok yönlü oynayabilen ve bu ligin çok üzerinde bir oyuncudur.

Sadece Samsunspor

twitter

abdül bana iç açıcı gelmedi.

jean

Hayirlisi olsun tek istedigim baskaninda dedigi gibi sikintiya girmeden sampiyon olmak insaallah

maço

Abdülkadiri bu sene birkaç maç izleme fırsatım oldu.
Bizdeki gibi performansı yoktu.
Bu transferi Bahattin açısından olumlu olacaktır diye düşünüyorum.
İyi bir Bahattin formayı bırakmaz bu da bizim işimize gelir.
Bir de Abdülkadir bizde Roberts ya da Haluk'un arkasında rahat pozisyonda çok daha verimli oldu.
60tan sonra kitlenen oyunu rakip sahaya yığdığımız durumlarda kritik golleri bizi kurtaracaktır.
Hayırlısı olsun.
Umarım çok başarılı olur.

Sadece Samsunspor

Erkam sakatlanmis 1 ay yok. 2 stoper almaliyiz

_Jack Daniels_

Bir tane stoper işimizi görür. Berat Boz'da var.

Sadece Samsunspor

Berati bi kere izledim bomba gibi. Onla lig bitmez

maço

Erkam çok kötü oldu.
Stoper şart . Sağ beke de rotasyon yapacak adam şart .
Erhan Kartal sakatlansa ne yapacağız ?

evolution55

Beyler içinizde grafik olarak kadroyu hazırlayan arkadaşlar vardı, yine yapabilir mi acaba kadronun son durumunu görsek, hangi bölgede kimler var