Yeni YAŞAR DOĞU Spor Salonu

Başlatan ahmetsefa55, 10 Haziran 2010, 18:31:47

« önceki - sonraki »

Duško Milinković

Antalyadaki akvaryuma benzemiş dışardan. Bunu akvaryum mu yapsalardı acaba? :)

özkan

Bugün oradan geçtim,bu kadar basit ve kötü bir tasarım ve beyaz tonu olamaz.Resmen kirli gri.Belkide daha yapılacaklarda vardır ama eğer buysa.. >l< Helal olsun demek istiyorum.

burakbas

Antalyadaki balıklardan lazım abi 8)

berusa55

03 Mart 2013, 01:56:15 #108 Son düzenlenme: 03 Mart 2013, 02:00:56 berusa55
Uluslararası judo federasyonu resmi sitesinde, Samsun'da yapılacak şampiyona için maç programı, salon bilgileri, kalacak yer, ulaşım gibi bilgileri içeren sunum hazırlayıp yayınlamışlar.

http://www.intjudo.eu/Galery/cikk1803/cikk2345-Infomutat&Info=1

Sunum;

http://www.intjudo.eu/upload/2013_01/15/135823975970574696/2013_gp_samsun_outlines.pdf

berusa55

stencil

milli maç organizasyonlarını bundan sonra inşallah görebiliriz şehrimizde tek olur yanı bu salonun. dış ve iç tasarım olarak şehir kültürümüzden çok uzak o koltuklar renkli renkli.

babasamsunlu

haydaaa koltuk renklerine baaa  ??? ??? ???

mehmet yılmaz

Birşey demeyeyim, demeyeyim diyorum. Sonra kötü ben oluyorum ama bu nedir arkadaş? Bonibon şekerlemeleri gibi. Kırmızı, beyaz hariç herşeye benzemiş. Bir çuval inciri berbat etmek bu olsa gerek  :-X :-X :-X :-X

Kaya

Rezillikten başka hiçbir şey değil..Kayserinin stadını eleştiriyorduk başımıza gelene bak..Kafa kırmızı-beyaza hiçbir zaman çalışmıyor bunlarda..Ne dış cephede ne de içerde..

5trawberry

ismi koskoca Yaşar Doğu, içi gs fb bjk  :kafa: :kafa: :kafa:

King1965

Allah belanızı versin !! Şerefsizler bu  koltuklar ne yaa .. Görün bakın stadyumumuzda  böyle olursa sasırmayın !!

hakan55

yapımında emeği geçenleri saygıyla anıyorum. adi memleketsizler..

orucreis

bu ne laaa görünce resmen midem bulandı...zorla gelin sövün diyolar bu ne rezillik ya ...... :kafa: :kafa: :kafa: >:( >:( >:( :x(( :x(( :x((

Atakumlu

Allah belanızı versin sizin İnşallah bu mubarek gunde de kabul olur , serefsiz haysiyetsiz adam gorunumlu kopekler sizi ...

babasamsunlu

yeni stadın koltuklarını kırmızıya çalan bordo yapacaklar.. tarihe bu notu düşeyimde inşallah ben *** olurum...