ZTK 5.TUR 1.Maç | Çaykur Rizespor 3 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan brigand, 02 Aralık 2019, 09:23:23

« önceki - sonraki »

brigand

5 Aralık 2019 - Perşembe
Saat: 18.30
Rize Çaykur Didi Stadı

Moralli geçen haftadan sonra kupada deplasmanda Rize'yle karşılaşıyoruz. Onlarda Süper Lig'de haftayı galibiyetle kapattılar. Hem ismimiz hemde performansımızdan dolayı maçı çok fazla ciddiye alacaklarını düşünüyorum. Geniş bir rotasyon yapmayacaklardır. Haftasonu ligdeki rakiplerinden Kayseri deplasmanına gidecek olmaları bu durumu değiştirebilir.

Umarım turu ikinci maça taşıyacak gol ve skoru buluruz.

_SoN_

Ben hocanın takımımızda rotasyon yapacağını ve bununda 2-3 den fazla olacağını düşünüyorum, yedeklerle çıkacaktır. Buna rağmen orda beraberlik çok iyi olur.

Sadece Samsunspor

Ben Ertugrul hocanin kupaya cok onem verecegini dusunmuyorum ciddi rotasyon yapacaktir tahminim ama rizede rotasyon yaparsa puan aliriz yedeklerimiz is gorur

mehmet yılmaz

Ertuğrul Hoca, hafta içindeki basın toplantısında kupada lig kadrosunda az şans bulan oyuncuları kullanacağını söylemişti. Öyle bir kadro ile çıkarız ama yine de iyi bir skor alabiliriz diye düşünüyorum.

muzaffer4

Maçı A spor naklen yayınlayacak ulusal tv de uzun zaman sonra ilk defa maçımız yayınlanacak

eprianu

Her sonuca açık bir maç ancak güzel bir sonuçla döneceğimizi düşünüyorum. Açıkçası tur atlayacağımıza dair bir umut var içimde. Neden olmasın? :)

cembaba

Bir tur daha geçsek fena olmaz aslında. Takımımızın o gücü var. İlk maçın deplasmanda olması da bir avantaj. Ulusal platformda maçımızın yayınlanacak olması da çok güzel. İnşallah kazanırız.

jean

Super ligde olmadigimiz surece turkiye kupasinin bir anlami yok sadece istanbul takimiyla oynayip ismimizi hatirlatzbiliriz benim acimdan onemi yok bu macin corum maci daha onemli

twitter

yedek kadro çıkıp defanslasın

çorum maçı sezonun en önemli maçı şu an kayıpsız geçersek manisa maçına kadar takılmayız gibi

_Jack Daniels_

Sarıyer maçındaki gibi oynarsak eleriz Rize'yi. Süper lig takımı falan filan takılmamak gerek.

Karabudun

Kupa maçlarını yıllardır sallıyoruz ve bunun zırvalık olduğunu düşünüyorum. Oyuncuları yormamak, olası sakatlıkların önüne geçip takımı korumak falan mazide kaldı. Çıkacağın her maça anlı şanlı armanla çıkıyorsun, hiçbir şey yapmayacaksan da namını koruyacaksın.Büyük camia olmak bunu gerektirir. Rize maçına olanca gücünle asılıp tur atlama hedefine odaklanacaksın. Rize'yi yenelim, Manisa iyice tutuşmazsa hiçbir şey bilmiyorum. Ondan sonra izleyin Ertekin ve senaryolarını.

ata55

yedek de çıksak rizeyi eleyebiliriz. ilk maçta iyi bir skor alırsak, rövanşa as takım bile çıkabiliriz.

Ekrem

İnşallah yeneceğiz , bu sene mağlubiyet yok bize

twitter

bizim kadro falan belli mi kim gitti kim kaldı kim çıkar 11

10 oran var bürolarda bize

seskat

Kupada henüz sürpriz sonuç çıkmadı. Favoriler ilk maçalarını kazandılar. İnşallah biz yarın en azından beraberlikle döneriz.

18 kişilik kadroda şu isimler yer aldı: Ahmet Altın, Furkan Köse, Ercan Yazıcı, Nuri Terliksiz, Aytaç Sulu, Erkam Reşmen, Gökhan Meral, Ferhat Çulcuoğlu, Oğuz Gürbulak, Samed Hakan Kılıç, İlyas Kubilay Yavuz, Ramazan Çevik, Enes İslam İlkin, Onur Eriş, Atabey Çiçek, Bahattin Köse, Ahmethan Köse, Samet Asatekin.