Eurobasket 2009 [Polonya]

Başlatan berusa55, 07 Eylül 2009, 22:09:01

« önceki - sonraki »

berusa55

07 Eylül 2009, 22:09:01 Son düzenlenme: 07 Eylül 2009, 23:20:15 berusa55

Grup D

Polonya
Bulgaristan
Türkiye
Litvanya

Grubumuzdaki ilk maçımıza az sonra çıkıyoruz. İlk rakip güçlü Litvanya. Başarılar 12 Dev Adam...

Türkiye - Litvanya

Saat: 22:15

Yayın: NTV

Organizasyon resmi web sitesi:

www.eurobasket2009.org

YaşarDoğu

Başarılar Milli Takımımıza, Galip gelen taraf oluruz inş.

mehmet yılmaz

Rakiplerin görece en zayıf oldukları turnuva bu. Eğer en aşağı bir final oynatamazsa bu Tanjeviç'in basıp gitmesi lazım. Kaç yıldır masal dinledik ve hep 2010 diye bekletildik.

Hido da konuştursun artık farkını...

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 07 Eylül 2009, 22:12:20
Rakiplerin görece en zayıf oldukları turnuva bu. Eğer en aşağı bir final oynatamazsa bu Tanjeviç'in basıp gitmesi lazım. Kaç yıldır masal dinledik ve hep 2010 diye bekletildik.

Hido da konuştursun artık farkını...

Vallahi ben pek umutlu değilim.İnşallah Milli Takımda CİPSSSSSS olmaz :)

Turuncu

Ollivanders

tanyeviç e hiç guvenmiyorum:)

supernatural_55

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 07 Eylül 2009, 22:14:49
Vallahi ben pek umutlu değilim.İnşallah Milli Takımda CİPSSSSSS olmaz :)

;D :D ;D
aynen katılıyorum abime inşallah yanılırız...

berusa55

Devre bitti: Türkiye 39-39 Litvanya

Ollivanders

litvanya karsisinda iyi oynuyoruz . Mücadelemiz süper insallah  sonuna kadar devam eder.

emre

hadi bismillah ii baŞLAdık 84-76

berusa55

Avrupa Şampiyonası'na süper başlangıç:

TÜRKİYE: 84 Litvanya: 76

mehmet yılmaz

Litvanya'yı mağlup ettik.

Maçın adamı kesinlikle Ender Aslan'dı. Ama takım olarak da çok iyi oynadık. Uzun süredir görmediğimiz bir ekip ruhu vardı. Çok iyi konsantra olmuş çocuklar. Raikibin abartılı sertliğini muhatap almadılar bile, çünkü kendilerinden emindiler.

Grupta Polonya ve Bulgar maçları kaldı -ki gevsemezsek rahat yeneriz ikisini de.

Tribünlerle ilgili bir eleştiri getireyim, Litavanyalılara bakıyoruz hepsi sarı-yeşil giyinmiş. Bizimkiler ise Milli Maça İstanbul takımı formalarıyla, normal tişörtlerle falan gelmişler. Yok mu kırmızı-beyaz birader?

Tebrikler milli takım.

berusa55

Ollivanders

litvanya cipssss :))))

mehmet abi harbiden ya bir fenerbahceli gordum orda ya kardesim yok mu türkiye forlasi veya kırmızı beyaz tisort giy gel ya :)

emre

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Eylül 2009, 00:12:44

Tribünlerle ilgili bir eleştiri getireyim, Litavanyalılara bakıyoruz hepsi sarı-yeşil giyinmiş. Bizimkiler ise Milli Maça İstanbul takımı formalarıyla, normal tişörtlerle falan gelmişler. Yok mu kırmızı-beyaz birader?

her zaman ki sorunumuz abi..