YAZIKLAR OLSUN

Başlatan Sercan, 05 Şubat 2009, 16:59:30

« önceki - sonraki »

Sercan

Facebook'daki şu gruba bakar mısınız?

"Samsunlu değil Bafralı'yım" diyen 5000 kişi bulurum...

http://www.facebook.com/groups.php#/group.php?gid=20266443824

Sioux

Samsunlu değil bafralıysan, Samsunlu değil iyi aile çocuğusun.

Fecr_55

cok sevdigim hediyelik bir söz vardir: bu gruba üye olan, olacak herkese hediyem olsun..
abartili bir söz de olsa, gruba cok güzel uyuyor..böyle bir grubu Samsun ilcelerinden hangisi yaparsa yapsin, ihanettir..

Bu Memleketin Ekmegini Yiyip Ihanet Eden, Birgün Ekmegini Yedigi Elden Kursunu Yer..

gün gelir devran döner, Samsunspor bafrayi da döver..

harbisamsunsporlu5517

yaptıkları bir nevı vatana ıhanettır bıze dusen ise gruba uye olarak derhal kendılerını uyarmaktır

Fecr_55

uyarsan dinleyecekler mi seni?..biz burda 5000 kisiyiz der güler gecerler..beles ortamda belesten bir konu, belesten bir grup..baska yorumu yok bunun..

Sadece Samsunspor

bırakın sadece o il olma hayali ile yüzyıllarca yaşasınlar ama hiçbir zaman il olamayacaklarını şimdiden söylüyeyim

hala kızı

ahh facebook ah!
sen adamı kanser,verem,ruh hastası
bazende sevimli,uysal, kararlı edersin!

Milleti birbirine de düşürürsün
milleti birbirine de bağlarsın...

Bafra'lıların çoğu ben Samsunluyum demez zaten,kısa bir dönem bafra'da öğrenciliğim geçti,biz bafralıyız,Samsun'lu değiliz derdi bir çok arkadaş :o

hala kızı

Ne yaparsalar yapsınlar TC kimliklerinde nüfusta kayıtlı olduğu il:SAMSUN
İlçe:Bafra yazar.

Cadde55

Karadenizin en büyük ilinin en büyük ilçesi olmaktan gurur duyuyorum, bunun ötesi yok,

samsunmania

Bütün Bafralılar böyledir demiyorum. Burada kalbi bizimle beraber atan kardeşlerimiz de var lakin Samsun'un ilçeleri arasında bir tek Bafra'dan çatlak sesler çıkıyor. Ordu'da Ünye, Amasya'da Merzifon gibi. Tamam büyük ilçesin ama kine, nefrete de gerek yok diye düşünüyor, bu tarz fikre sahip Bafra'lı hemşehirlilerimize doğruyu bulmaarını tavsiye ediyorum.

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: Nuray_55 - 05 Şubat 2009, 19:34:15
uyarsan dinleyecekler mi seni?..biz burda 5000 kisiyiz der güler gecerler..beles ortamda belesten bir konu, belesten bir grup..baska yorumu yok bunun..

valla ben uzerıme düşeni yapayımda dinleyip dinlememek onlara kalsın  ;D

emre

yaa ben bafralı değilim hiçte bafra ya gitmedim ama bu grubu acan bi kac tane capulcudan çoluk çocuk tan başkası değildir!!kaale almamak gerekir.kaldı ki bırakın 5000 i 500 bile olamazlarr!!ben termeliyim ama bafrasporu canı gönülden destekliyorumm.

Akyol

valla arkadaşlar güzel Türkiye'min her yerinde maalesef cahiller çıkabiliyor çok acı ki bafra kendi kompleksine yenik düşmek üzere onlar adına üzücü bir durum bu bölünmede hayra alamet değil demek ki herkes yoluna bakmalıymış bu sözlerime SAMSUN'u seven bafralılar alınmasınlar orda bir arkadaş 82 oluruz olmadı 55.5 a devam dedi cidden özenti ve çocukça hareketler ne diyelim Allah akıl fikir versin bu tip arkadaşlara...

HoliganSamSunLu

bunlarda OF lularamı özeniyor iyice

yesil55

her lafın sonu trabzon ve trabzonspora geliyor ya  :) nese
bos bir muhabbet plaka 55 gerisi boşşş