Başımız Sağolsun; Şemdinli'de 17 şehit verdik

Başlatan yönetici, 04 Ekim 2008, 10:33:48

« önceki - sonraki »

yönetici

04 Ekim 2008, 10:33:48 Son düzenlenme: 06 Ekim 2008, 18:58:53 yönetici
AlıntıŞemdinli'de hain saldırı: 15 şehit   
Genelkurmay Başkanlığı, Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde bulunan Aktütün Jandarma Sınır Bölüğüne bölücü terör örgütünün Irak'ın kuzeyinde bulunan unsurları tarafından dün yapılan saldırıda, 15 güvenlik görevlisinin şehit olduğunu bildirdi.

Dün yaşanan çatışmalar sırasında 1'i astsubay, 6 uzman erbaş, 8 de erin şehit oldu, 23 teröristin etkisiz hale getirildiğini, 2 uzman erbaş ile de henüz temas kurulamadığını bildirdi.

Aktütün Jandarma Karakolu, İran, İrak, Türkiye üçgeninin yer aldığı kritik bir bölgede bulunuyordu. Bu arada, saldırıyı kaç teröristin gerçekleştirdiği yönünde ise herhangi bir bilgiye ulaşılamadı.

MAYIS'TA 6 ŞEHİT VERMİŞTİK

Aktütün Köyü'nün hemen yakınında bulunan aynı karakola, geçen 9 Mayıs günü ağır silahlarla Irak'tan gelip baskın girişiminde bulunan kalabalık PKK'lı grubu püskürtülmüştü. Saatlerce süren çatışmada 19 terörist öldürülürken, 6 asker şehit düşmüştü.

O kadar çok şey var ki içimde biriken...

Mekanları cennet olsun kardeşlerimizin.

celebi

şehitlere ölü denilmez. artık sinirimizden ne yazacağımızı şeşaırdık. Rabbim bizlere şefeaatçi eylesin ahirette

harbisamsunsporlu5517

ne zaman bıtecek bu acılar yeter artık yuregımızın yandıgı  Rabbim bizlere şefeaatçi eylesin ahirette demekten baska söz bulamıyorum bende

Sercan

ALLAH YOLUNDA ÖLDÜRÜLENLERE (ŞEHİTLERE) ÖLÜ DEMEYİNİZ. ZİRA ONLAR DİRİDİRLER. FAKAT SİZ BUNU ANLAYAMAZ, İDRAK EDEMEZSİNİZ
(Bakara Suresi 154. Ayet).

şu an haberlerde izliyorum herkes bişeyler zırvalıyor Ey Rabbim bizi bir sen anlarsın kahret bu şerefsizleri...

FaT1h

allahım yaa ne bu 15 şehit yaa off :(

fat55

http://www.metacafe.com/watch/1309063// bursaspor taraftarının sloganını biz de içerdeki maçlarda söylemeliyiz.

fat55

www.metacafe/watch/1309063 lütfen biz de bunu söyleyelim

fat55

063 den sonra / işaretini unutmayın

hakan55

Sinirden ağlamak dedikleri bu olsa gerek..... :'(

Sempatik Bengülü

milletin 2 askeri kaçırılınca dünyayı ayağa kaldırıyorlar kurtarmak için.Peki ya biz ne yapıyoruz bizim devlet ne yapıyor yeter artık daha kaç ailenin ocağı sönücek daha kaç kişinin canı yanıcak yeter artık yeterrrrr :'( :'(

kuzey55

söylenecek söz yok zira boğazımızın düğümlenmesi gözlerimizin dolması anlatıyor herşeyi..yeter artık şrfsiz hainler yeterrrrrrrrrrr..........

HoliganSamSunLu

ölü terörist sayısı 23 ilk belirlemelere göre saldırıyı gerçekleştiren grup 300 kişlilkik olup ırakın kuzeyinden topçu atışlarıile desteklendiği ve çatışmaların sabah saatlerine kadar aralıklarla sürdüğü ortaya çıktı.... ve PKK lılarınpeşmergelerle ortak hareket ettiği ve istihbarat birimlerini yanlıttığı ortaya çıkmaya başladı artık bu barzaninin kellesi Türk milletine FARZ oldu Aziz Şehitlerimize ALLAH tan rahmet diliyorum ve bir an önce intikamlarının alınmasını diliyor... ve avartarımı Türk bayrağı yapıyorum..

edmontdante

selahattin55

her gün şehit veriyoruz içimiz yanıyor.ama beni en çok derinden üzen şudur bu ******* hainlerin destekçisi olanlar mecliste ve birde bu devletten aylık alıyorlar.hangine yanarsın bu itleri beslediğimizemi yoksa şehit olan kardeşlerimize mi.şehitlerimize ALLAHTAN rahmet diliyorum yattıkları yer cennet olsun.