CANER ve CELiL

Başlatan kumkoylu ahmet, 13 Eylül 2008, 23:02:00

« önceki - sonraki »

**KaR6**

ayrıca biz bu takımı basarılı olsun diye sevmedik, şampiyon olalım deseydik buralarda olmazdık.. sezon sonunu merak ediyomussun, en kotu 15. olur bu takım, o da zaten celilinle canerinle elde ettiğin başarının aynısıdır.. ne ilginçtir kı kume dusuren takımda da bu iki 'kahraman' başrollerdeydi..

Ben de bu takımdan memnun değilim, başımızı öne eğdiler belki ama bu geriyi anarak değil, önumuze bakarak olur.. buyuk dusunmezsen buyuk olamazsın.. hala 35 yasında adamlardan medet umarsan, 25 yasında futbolcu oluo 35 yasında gibi kosarsan, maçlardan sonra solugu birahanelerde, barlarda, pavyonlarda alıp, alkollu trafik kazaları yaparsan bu takımın futbolcusu olamazsın.. Sen bi de karsıma geçip bana futboldan anlamıyo muamelesi yapıp bunları savunursan olmuyo işte..

Kimseyle kavga etmeye niyetim yok benim, kimseyi de kırmak istemem ama ben bugune akdar kimseye karşı üslubume bozmadım, kimsede bana hakaret edemez, ettirmem..

mehmet yılmaz

Celil'in futbolculuğunu tartışmaya bile gerek yok; doğuştan futbolcu, çok büyük futbolcu. Nitekim onu burada tartışan, kötü futbolcu olduğunu iddia eden bir kişi bile yok.

Caner'in futbolculuğu tartışılır. Üzerine pek birşey koyamadı.

Celil'in en büyük sorunu dilini tutamaması, geçimşite de böyleydi.

Caner ise maalesef alkol ekseninde acayip acayip tuhaflıklara imza attı, neyse...

Celil'in kadroya alınmaması bir yönetin-teknik heyet inisiyatifidir ve sorumluluk mevkiinde olan kişilerin elbetteki böyle bir tasarrufları vardır. Lakin Celil'i almıyorsanız, onun kalitesine yakın bir isimle açığını kapatmanız lazım.

Son olarak herkes yazdığına dikkat etsin, kimse şartlar ne olursa olsun şrfsz, şeref yoksunu gibi ifadeler kullanmasın. Herşeyden önce insani, sonrasında hukuki birer sorundur bu ve yazanı bağlar.

veis

Alıntı yapılan: kumkoylu ahmet - 15 Eylül 2008, 13:21:48
onlar yaramaz onlar kacdi hem aglayan filan yok

Busene sonumuzu coook merak ediyorum

seni bilmem ama benim sezon sonundaki sonum SAMSUNSPORULUGUM OLUCAK.

kumkoylu ahmet

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Eylül 2008, 17:31:03
Celil'in futbolculuğunu tartışmaya bile gerek yok; doğuştan futbolcu, çok büyük futbolcu. Nitekim onu burada tartışan, kötü futbolcu olduğunu iddia eden bir kişi bile yok.

Caner'in futbolculuğu tartışılır. Üzerine pek birşey koyamadı.

Celil'in en büyük sorunu dilini tutamaması, geçimşite de böyleydi.

Caner ise maalesef alkol ekseninde acayip acayip tuhaflıklara imza attı, neyse...

Celil'in kadroya alınmaması bir yönetin-teknik heyet inisiyatifidir ve sorumluluk mevkiinde olan kişilerin elbetteki böyle bir tasarrufları vardır. Lakin Celil'i almıyorsanız, onun kalitesine yakın bir isimle açığını kapatmanız lazım.

Son olarak herkes yazdığına dikkat etsin, kimse şartlar ne olursa olsun şrfsz, şeref yoksunu gibi ifadeler kullanmasın. Herşeyden önce insani, sonrasında hukuki birer sorundur bu ve yazanı bağlar.

samsuni sana katiliyorum aynen
agza gelinmeyecek laf etmeyiz ve ettirmeyiz zaten

VEIS bizde olumune kadar SAMSUNSPORLUYUZ kardes

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: kumkoylu ahmet - 15 Eylül 2008, 17:40:26
samsuni sana katiliyorum aynen
agza gelinmeyecek laf etmeyiz ve ettirmeyiz zaten

VEIS bizde olumune kadar SAMSUNSPORLUYUZ kardes

eğer samsuni abimize katılıyorsan celil ve caner bu takıma geri dönsün demiyeceksin ;)

dönseler ne olacak yeni gelen burhan canerden çok daha iyi form tuttu. biz canerin 4-5 sene form tutsun diye bekledikk ama yok adam oynamıyor hiç bir maçta kafa topuna çıkmadı ve bazen o halsiz halsiz sahaya çıkışı aklıma geliyor hala sinir oluyorum, celil çok güzel harika bir futbolcu ama dilini tutması lazım herkesin kendi işine bakması lazım bak celil bu sene gelseydi takır takır parasını alcak ve sesi hiç çıkmayacaktı

CeLiL_55

ya arkadaşlar çok uzadı bu konu gereksiz tartışmayın gidenler gitti yapıcak bişey yok

veis

kumköylü ahmet belkide samsunsporlulugun bu kadar aciz kalmasından dolayı bu satırları dile getirmiş olabilir kaldıki bana göre de bu mantıkda düşünüyor ama şuda bir gerçekki giden gitdi kalan saglarla devam etmek zorundayız.o forma o arma herdaim yeşil sahalarda varolacakdır.sahada olmasa bile kalplerde herdaim vardır.

kumkoylu ahmet

Alıntı yapılan: veis - 15 Eylül 2008, 20:28:38
kumköylü ahmet belkide samsunsporlulugun bu kadar aciz kalmasından dolayı bu satırları dile getirmiş olabilir kaldıki bana göre de bu mantıkda düşünüyor ama şuda bir gerçekki giden gitdi kalan saglarla devam etmek zorundayız.o forma o arma herdaim yeşil sahalarda varolacakdır.sahada olmasa bile kalplerde herdaim vardır.

tamamdir bu konu burda bitsin kimse kimsenin kalbini kirmasin kalan sahalar bizimdir

INSALLAH SAMSUNSPORUMUZU EN IYI YERDE GORURUZ[Super lig].
EN BUYUK ACIYIDA BENIM VE BENIMGIBILERIN CEKDIGINI DUSUNUYORUM.
HOLLANDADA TEK UMUDUM TEK SEVINCIM SAMSUNSPORDU VE HALA OYLE AMA ARKADASLAR BEN GURBETTEYIM SAMSUNSPORLA YATIP KALKIYORDUM ONUN SEVINCIYLE ISE BASLIYOR ONLA DEVAM EDIYODUM.AMA HERKEZ SIMSI SAMSUNSPORU TANIMIYO VE UNUTMAK UZERELER ISDE BEN ONLARA SAMSUNSPORUN VARLIGINI ANLATMAYA CALISIYORUM.

Galatasaraya karsi bir macimiz vardi hollandada kahvede izledim maci samsunsporumuz 4-1 yenildi mac 4-0 oldu ve samsunspor penalti kazanmisdi.Topun basina DANiEL TiMOFTE gecdi ve vurdu gol oldu inanin bana ben gurbette o tek gole bile sesimin cikdigi kadar bagirdim herkez dondu bana bakdi bende dedimki.....

''Óvuneceksen memleketin takimiyla ovun''

samsunsporlu olunmaz samsunsporlu dogulur..

herkeze selametle
sevgiler saygilar
Ahmet SONKAYA
Hollanda

esedullah

ikisininde gittiği iyi oldu Samsunsporumuz için en hayırlısı buydu bence

selahattin55

Alıntı yapılan: kumkoylu ahmet - 13 Eylül 2008, 23:02:00
Arkadaslar ben sizlere sezonun basinda dedim buseneki samsunspordan umudum yok diye.Transferde sadece BURHANin iyi oldugunuda soyledim ama sizler CELiLi ve CANERi yollayarak nasil bir samsunsporlu oldugunuzu gosterdiniz.Arkadaslar bu iki oyuncu bizim icin cok cok onemliydi egerki
hedefimizde superlig varsaydi tabi.bu iki oyuncuyu elinde tutarak ve yanina bir kaleci alsaydiniz bu isler bu noktaya gelmezdi.insallah duzeliriz diyecez ve beklemekden baska caremiz yok artik.
Bizler Bu Yola Bas Koymusuz Artik Donusumuz Olmaz Bu Saatden Sonra Bu Nasil Sevgidir Boyle..

CANERI VE CELILI iSTEMEYENLER HANiLER NERDELER?
SiMDi KiM KURTARACAK SAMSUNUMUZU?
SAMSUNSPORUN HEDEFi NEDiR BUSENE?

geçensene bu dediğin kişilerle ligi 15 sırada bitirdik.o senin dediğin kişiler şimdi olsa nolur olmasa no lur.top oynamayı bırak oynayacak adamlarıda oynatmadılar.yönetimle alay etmeleri.yaptıkları her hareket samsunsporu aleme rezil ettiler.caner varkende telekomdan 5 yedik.onun için bence birdaha gelmemek üzere gitsinler.

Kaya

20 Eylül 2008, 17:37:24 #40 Son düzenlenme: 20 Eylül 2008, 17:39:18 iak5529
kimse kusura bakmasın celil ve ya caner hiç bir zaman bir totti ve ya buffon olamayacaklar ne yazıkki biz de böyle karekterli futbolcuları görmekte zorlanacağız...
önemli olan başarılarında nemalandığın takımının zor gününde de yanında olmaktır küme düştüğünde onu geri çıkana kadar bırakmamak tabi dünyanın en iyi orta saha oyuncusu ya da kalecisi olsanda???
hayatımda ilk kez bir gavur a imreniyorum bravo totti bravo buffon....

cembaba

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 13 Eylül 2008, 23:06:32
caner dedigin adamın turguttan bi farkı yok istemiodum hala istemiom gecn sene sanki caner le sampiyon olmusuz gibi yazmıssın..
celil se aklı basında bi celil olabilir ama aklını basına toplamadan geri donmesin..

bu caner birde tahtanın açılması konusunda geri adım atmamış. 500 000 TL istiyormuş. Yazık gerçekten Caner gibi bi futbolcumuza. Şuan Konya' da 55 giyiyorsa, bu konuda yardımcı olması gerekiyor.!

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Tamam her futbolcu para için oynuyor ama zora geldiği zaman kaçmak,şikayet edip daha önce ekmek yediği adam olup piyasaya çıktığı takımını satmak hiç bir futbocuya yakışmaz.dünyanın en büyük futbolcusu da olsa,adamlıktan nasibini almadıktan sonra s...et gitsin.

Sadece Samsunspor

bide caner demişki bana verilecek çek samsunun tanınmış iş adamlarından olsun demiş, oldu efendim var mı başka bi isteğiniz caner efendi >:(

Sercan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 28 Haziran 2009, 14:48:13
bide caner demişki bana verilecek çek samsunun tanınmış iş adamlarından olsun demiş, oldu efendim var mı başka bi isteğiniz caner efendi >:(

iyice kaşınıyo adi lan sanki sen Samsun'a gelmicen deplasmana 500.000 $ lık küfür yer gidersin.O da yeter sana