25.Hafta: SAMSUNSPOR 1-3 besiktaş

Başlatan baha55, 04 Mart 2006, 22:07:07

« önceki - sonraki »

kadir55ist

selam
maç başladı

maksiç

ayari gueye tolga tamer
marciel mustafa musa
celil ceyhun
  rafael

haydi hayırlısı

kadir55ist

rafael elle gol attı
sarı kardt gördü
bazı takımlarınki sayılırdı ama biz atarsak saymazlar

kadir55ist

selam
adam altı aydır forma giymiyordu geldi bize gol attı

kadir55ist

goooooooolllllllllllllllllllllllllllll
gollllllllllllllllllllllllllgolllllllllllllll
golllllllllllllll
ceyhunnnnnnnnnnn mustafa doğan mı kimse attı işte

kadir55ist

ya     yok böyle birşey ya
kısmetsizlik var bizde bizim atağımız dönüyor gol yiyoruz.

oynuyoruz oynuyoruz daha ne yapalım bilmiyorum.
inşallah rafaele koray faul yapmıştır hakem yine damgasını vuracak galiba

kadir55ist

yok böyle birşey
bir adamı durduramıyoruz iki pozisyon ikiside gol bu kadarda bal olmazkii.
yazıklar olsun

RenTinRen

:)  bir yıl sonra orduyla maç yaparız artık, merhaba 2.lig merhaba :) artık işimiz bitti, hiç kimse pes etmeyin bu takım bu duurmdan kurtulur fln demesin..
hem bir yıl sornaki maçlar daha zevkli olur ;).

south_london

senin ağzına çakiim lan bu halde gülücükler koyuyosun maçtan sonra oturdum ağladım hayatımda ilk defa ağladım bu hale getirenlere yazıklar olsun koskaca samsunspor düştü hepsine lanet olsun.rintitinmisin nesin sende yazma bu foruma herkesin sinirleri altüst olmuş sen gülüosun sende defol

samsunlu_gencler

ßu aptaL kadroyu yenemedik.arıca istifa

south_london

Alıntı yapılan: "samsunlu_gencler"arıca istifa

hayat istifa

baha55

yazacak söylenecek cok ama cok ama  cooook  seyler var ama suan ki ruh  halimle yorgunlugumla ve üzüntümle hiç bişey söleyemiyorum bogazıma düğümleniyo hersey...sadece lanet olsun bu düzene veeeee   AMATÖREDE DÜŞSEN SENDEN VAZGECEN KAHPEDİRRRRRRRRRRRRRR......
HER ZAMAN HER YERDE  EN BÜYÜK SAMSUNNNNNNNNNNNNNNN..... :cry:  :cry:     YOK ÖTESİİİİİİİ.......

maviay55

arıca gitmelidir!!
oynanan oyun ortada..
takım düştü bende oturdum ağladım tv karşısında..
çok yazık :cry:  :cry:

RenTinRen

ya kardeşim , spor bu kaybetmekte var kazanmakta bizde bu sefer kaybeden taraf olduk  bunuda kabullenin herşeye kötü açıdan bakıyorsunuz, benim yazdıgım şeyler baybetmenin + larıydı , tabi aramızdaki fark bu siz hemen negatif düşüncelere kapılıyosunuz, ben ise işin iyi tarafından bakıyorum

jean

vallahi de billahide mactan sonra basim agrimaya basladi canim birsey yapmak istemiyor bu ne kepazelik bu takimi nasil bu hale getirdiler yaziklar olsun yonetimin sucu yok elllerinden geleni yapiyorlar hoca birakmali tanju colak gelmeli

samet

Alıntı yapılan: "RenTinRen":)  bir yıl sonra orduyla maç yaparız artık, merhaba 2.lig merhaba :) artık işimiz bitti, hiç kimse pes etmeyin bu takım bu duurmdan kurtulur fln demesin..
hem bir yıl sornaki maçlar daha zevkli olur ;).
dşk geçiyon heralde kafam duman çıldırtmayın adamı zaten gün boyunca herşeye çıldırdım. ben böyle gençliğin başlarım şimdi. herkez akıllı olsun...