Teknik Direktör | Besim Durmuş

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 23:06:24

« önceki - sonraki »

Raqua55

SametYılmaz55

Şimdi o lisansını al götüne sok yavsak herif

binikalamadım

gaziantep maçından sonra istifa etmemek ben hoca değilim demektir zaten...

Karabudun

Lisans ne oldu lisans? Yak o lisansı da yarın bir gün yine başımıza bela olma.

Nuri Asan

Şimdi o lisansı önce dür, sonra münasip bir yerine sok. Kirlenince ister at, ister yırt..

özkan

amına kodumun çocugu 85de niye kaçtın staddan

5trawberry

eprianu

30 Nisan 2018, 11:26:58 #592 Son düzenlenme: 30 Nisan 2018, 11:34:53 eprianu
Basın toplantısı düzenliyor şu anda. Sanırım lisans yırtma işlemi hikaye olacak. Muhammet Beşir, Ahmet Cebe ve Ahmet Burak Solakel'in sakat sakat oynadığını söyledi.

En acı sözü de Angan piçiyle alakalı. Oynarım hocam diyormuş, son 15 dakika tam oyuna girecekken ayağım sakat oynayamam diyormuş. Muhammet Beşir de 20 gündür sakatım hocam oynayamam diyormuş. O yüzden Ayite'yi oynattık diyor. Son maçta Beşir'in çıkması da aynı sebepten ötürüymüş yani Beşir, sakatım beni çıkar demiş.

Düzenleme : Görevi bıraktığını açıkladı.

ngonge

Bu saatten sonra her turlu bahaneyi yapar. Madem takimi idare edemiyordun neden gorevde kaldin?

özkan

Mal memet akyüz oyuna girerken mal mal izledimde desene,giresunda 1 puanı almayı beceremedim yatamadık strateji bilgim yoktu desene eskişehirde mal gibi açık oynadım desene desene lan desene.kapasitenize sokayım sizin.

ngonge

İnternetten buldum röportajını izledim. Gerçekten mide bulandırıcı idi, atlaya atlaya izledim. Hamasetle söylenen işi boş laflar (yok ben elimi taşın altına koydum, kahramanca görev yaptım vs), sorumluluğu yabancı oyunculara atma, sorumluluk benim demesine rağmen 0 sorumluluk alma... Ayrıca gazeteci diye duran tipler de komedi. Yok hocam senin suçun yok vs. Yabancı t.direktör olunca ne güzel laflar sokuyorlar, buraya gelince yok dert etme bilmem ne.. Tavla arkadaşın mı bu senin muhabbete bak?

inşallah bu takımın ne altyapısı ne de herhangi bir biriminde görev almazsın Besim Durmuş.

Bok attığın yabancılar neden kulubede? Madem oynamıyorlar, kadro dışı bırak?
Kaç tane maçı yaptığın hamle ile çevirdin? Tam aksi yapamadığın veya yanlış hamlelerinle en az 4 maçta puan veya puanlarımız gitti.
2 maç kazanmışsın. Birini Alpay döneminde onun hazırladığı takımla 1 haftada. İkincisi de Engin İpekoğlu'nun hazırladığı takımı 2 haftada. Kalan 8 haftada sıfıra sıfır. Bu demek ki hiç katkın olmamış takıma?

Aklı başında bir hoca olsaydı bu ligde kalırdık arkadaşlar. Evet bize oyunlar oynandı, oyuncular sakattı formsuzdu vs ama akıllı adam bu takımı yönetir, elindeki malzemeyi kullanırdı. 15 yaşındaki çocukları yönetmekle bir değil bu iş sayın Besim Durmuş.

ea55

Hocam Sabahlara kadar Playstation oynayan takımı umursamayan Kenan Karışıkı niye kadro dışı bırakmadın. Takımı bozan bir tane adamın sevmediği Chibuike niye kadro dışı değil ? Her maç bahane bulan Angan niye bu takımda oynuyor ? Bunları kadro dışı bırakıp düşseydik sana hak verirdim. Ama sen  hiçbir şey yapmadın.

Karabudun

Hepimizin malumudur ki adam hoca değil. Eğer yakarım dediği lisansı yakmazsa adam da değil.

55.hakan

Herkes hamleler yaparken Yılmaz Vural ı getirirken biz başarısı olmayan birini takımı emanet ettik.Sonuç ortada.Göz göre göre oldu bütün bunlar ona yanıyorum.

_SoN_

Küme düşmemizdeki en son sorumlulardan biridir Besim Durmuş, o konuda yerden göğe kadar haklı, her seferinde hiçbirşey yapamadığı halde,en zor zamanlarda ve en çok puana ihtiyacımız olduğu zamanda,onu kurtarıcı olarak getiren,ona sarılanlardadır suç,bu takımı bu seviyelere düşürenlerdedir suçun büyüğü. İnsan kör olsa hiçbir futbol bilgisi olmasada, bu kadar zor durumda Besim Durmuşla bu durumu atlatmaya çalışmaz.