2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

_SoN_

Başkan yine uzun bir program yaptı dün akşam, birçok şey konuşuldu, transfer için son güne kadar fırsat bulursak değerlendireceğiz dedi, yani duruma göre , transfer olma şansı varmış. Ayrıca Tomane'yi çok övdü, inşallah dediği gibi bir performans sergiler bu sene.

isyan

Twitter da Alpaslan Tahsin ismi geciyor. Paok altyapisinda oynuyor

55.hakan

Bu iş Ahmethan ile falan olacak iş değil 1' as olmak üzere 2 forvet daha almak lazım.

ask55

İleride yetenekli adama ihtiyacımız var.Burak ve Guido bırakmışlar, sezon boyu yatacaklar belli ki.

Sol Açık

Alıntı yapılan: isyan - 18 Eylül 2020, 17:34:51Twitter da Alpaslan Tahsin ismi geciyor. Paok altyapisinda oynuyor

Samsunhaber.com'da haberi ben de gördüm. Haberin gerçekliğini bilmem ama metni epey özensiz. Yani google'a ismini yazıp aratmışlar, geçen yıl trt'de ve birkaç sitede daha çıkan bir haberi kopyalamışlar. O kadar ki, oyuncunun 15 yaşında olduğunu söylüyorlar (geçen yıl Ağustos ayındaki haberde geçen yaşıyla).

Bu kadar da kolay olmamalı habercilik!

isyan

Alıntı yapılan: Sol Açık - 19 Eylül 2020, 13:33:32Samsunhaber.com'da haberi ben de gördüm. Haberin gerçekliğini bilmem ama metni epey özensiz. Yani google'a ismini yazıp aratmışlar, geçen yıl trt'de ve birkaç sitede daha çıkan bir haberi kopyalamışlar. O kadar ki, oyuncunun 15 yaşında olduğunu söylüyorlar (geçen yıl Ağustos ayındaki haberde geçen yaşıyla).

Bu kadar da kolay olmamalı habercilik!

Samsun medyasi icin hersey yazildi zaten. Böyle vasatlar icin bu kadar detay bile fazla

evolution55

alpaslan tahsin ile başka görüşmüş sanırım ama bizi seçip seçmediği henüz belli değil. farklı takımlarında istediği söyleniyor. babası ile görüşülmüş, tc vatandaşı değil, önce bunun çözümlenmesi gerekiyormuş. karar verecek olan onlar tabii. bir de başkan fildişi sahillerinden 2 genç gelecek 17 yaşında, 18 yaşını doldurunca sözleşme imzalayacağız demiş.

Lusage

Antalya'nın, Kocaeli'nden aldığı Gökdeniz'i takımımızda görmeyi o kadar çok istedim ki.. Keşke ekibimizde isteseydi.  :(

Stoper

Kasım 2018'de Kocaeli'deydim.
O gün Kocaelispor'un maçı var, saati uygun olunca gittik.
Gökdeniz hemen kumaşını belli etmişti. Kimdir, nedir diye Google araması yaptım, ilerisi için önü açık oyuncu. Henuz 19 yaşında.

Bu sezon başı 1 milyona Antalyaspor'a transfer oldu.
Samsunspor istese bu rakam katlanırdı ona eminim.

KocumVolkan

Türk forvetten haber var mı?   Dedikodu bile bulamıyorum...

ask55

Bu takıma bir 9 numara bir de kanatta adam geçebilen Fofana , Bifouma tarzı bir kanat oyuncusu lazım.
Her zaman organize olup gol atılmaz bazen de bire birde adam geçersin içeriye verirsin bitirirsin işi.

evolution55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 16 Eylül 2020, 08:34:00Nedense içimden bir his Bursaspor ile yolları ayrılmak üzere olan Kubilay Kanatsızkuş'u alabileceğimizi söylüyor.

Malatyaya transfer olmuş

SSKLA

Yabancı da olabilir deniyor yedek forvet(yedek oturmayı problem etmemesi şartı ile). Şöyle bakınca en mantıklı isim olarak Ofoedu gelmeye başladı bana. Diyelim Plumain dikiş tutturamadı veya Gyasi koy herhangi birinin yerine oynasın. Bu ligde forvetlik de yapar. Bence düşünülebilir.

Edit: ya da 18/19 yaşında gelecek vaad eden birini bulmak lazım...  Ama nasıl :D

Kaya

Bazen kelimelerin futbolda karşılıkları çok önemli olmayabiliyor ama bizim durumumuzda bu önemli.

Biz forvet (kanat forvet) aramıyoruz. Bizim aradığımız adam Santrafor. Ahmethan da dahil takımda Tomane'den sonra santrafor mevkiinde oynayacak ikinci bir oyuncumuz yok. Bu yüzden ikinci santrafor ihtiyacımızı karşılamamız çok ama çok önemli.

Tabi ki yeri geldiğinde Burak da Ahmethan da Santrafor'a devşirilebiliyor ama Tomane tarzı santrafor becerilerini kadromuzdaki oyunculardan almamız mümkün görünmüyor.

Velhâsıl ikinci santrafor takviyesi , şampiyonluğa giden yolda ; bazen bizim oyunumuzun sıkıştığı , bazen de rakiplerin bizi sıkıştırdığı maçlarda işimizi kolaylaştıracaktır. Umarım fırsat transferimiz de bu olur.

SSKLA

Alıntı yapılan: Kaya - 27 Eylül 2020, 01:27:47Bazen kelimelerin futbolda karşılıkları çok önemli olmayabiliyor ama bizim durumumuzda bu önemli.

Biz forvet (kanat forvet) aramıyoruz. Bizim aradığımız adam Santrafor. Ahmethan da dahil takımda Tomane'den sonra santrafor mevkiinde oynayacak ikinci bir oyuncumuz yok. Bu yüzden ikinci santrafor ihtiyacımızı karşılamamız çok ama çok önemli.

Tabi ki yeri geldiğinde Burak da Ahmethan da Santrafor'a devşirilebiliyor ama Tomane tarzı santrafor becerilerini kadromuzdaki oyunculardan almamız mümkün görünmüyor.

Velhâsıl ikinci santrafor takviyesi , şampiyonluğa giden yolda ; bazen bizim oyunumuzun sıkıştığı , bazen de rakiplerin bizi sıkıştırdığı maçlarda işimizi kolaylaştıracaktır. Umarım fırsat transferimiz de bu olur.

Doğru kanat forvet aramıyoruz. Ancak tek transfer yapacağız ve ben inanıyorum ki kanat alternatifi ihtiyacımız da var. Ve şu an bonservissiz alabilceğimiz çok da forvet kalmadı. Şu an tek forvetiniz olduğu konusunda da hem fikirim inanç abi. Ancak bence çok net bir şekilde kanat yedeği ihtiyacımız da var ve tek transfer yapacağımız da gerçek. Şu an boşta forvet olmadığı için böyle düşündüm.