Serkan Aykut (KRAL)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Nisan 2008, 22:42:36

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: iak5529 - 12 Aralık 2010, 03:06:26
Lig tv nin sitede vardır kardeşim.Yoksa bulman çok zor

o zaman maçları teleon adlı, cem uzan icadı, sonraları elde patlayan bir kanal veriyordu. ligtv'de yoktur o gol görüntüsü...

irFan_55

erciyeste oynarkenmi
Alıntı yapılan: samsuni - 21 Kasım 2010, 15:42:41

Forvet hattına bak! Oyoyoyoyyy.....  >l<

Kaya

Aman kardeşim ne Erciyesi..Tarihinde böyle üçlü görmüş mü Erciyes  :D

O zaman Adidasın takımımız için hazırladığı idman malzemeleri bu renkti..

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: irFan_55 - 18 Aralık 2010, 22:48:50
erciyeste oynarkenmi

inter milan'da oynarlarken... ;)

inancın dediği gibi durum.

kabacevizli55

ne erciyesi ya kayseri görmüşmiki böyle 3 lü

mehmet yılmaz

1999-00 sezonu, Serkan Aykut Süper Lig Gol Kralı

Ollivanders

Abi bu resimleri gorunce çıldırasım geliyor.

mehmet yılmaz

Al o zaman bir tane daha...

Mesela şu Mevlüt! Adını bile unuttuk, Samsunspor'da oynaması mümkün değildi ama emin ol şu Hakan Koçaslan'ın yanında futbolcunun kralıydı...

Serkan Aykut burada 19 yaşında, Ümit Milli Takım seçmelerine gidiyor.

Kaya

İki müthiş golcü Serkan Aykut ve kocakafa Serdar  :D

TANJU

Sevgili Samsunspor severleri
bu suteye yakalsik 4 yil önce üye olmusum ancak yeni girdim
aslinda yeni üye olacaktim fakat üyeligimin oldugunu ögrenince  bende sayfaya girmeye  karar verdim belki inanmayacksiniz ama yakasik 4 satir bilgisayarda ve  sairf samsunspor sayfasindayim
eskilere daldim baktim baktim  duygulandim
futbolu samsunsporla tanidim ve de öyle devam etti

futbolu  tanjular fatihler yüceller orhanlar eminler vede  zaferlere   sevmeye basladim
ve 1987 de  GALATSARYLI OLDUM TANJU ILE BIRLIKTE
ama samsunuu hep destekledm yillarca takip ettim YURT DISINDAYIM YAKALSIK 21 YILDIR
VE GURBETIN BIR KÖSESINDEN MEMLEKETIMIM TAKIMI TAKIP ETMEK BANA AYRI BIR  MUTLULUK VERIYOR
BU ARAD BU SENE YANI BU SEZON INSALAHH TAKIMIZ BIRLINCI LIGDE YANI SÜPER LIGE CIKAR
EN DERIN SEVGILERIMLE
ILYAS CEYLAN ALMANYA
ARSIVLERIMENDE BI GÖRÜRNÜM BILMEM YERIMI AMA YINDE YAYINLAMAK ISTEDIM SAYET YANLIS YERDEYSE DEGISTERE BILIRSINIZ RESMI SAYGILAR

Ayberk

Peki hala galatasaraylı mısın sevgili abicim? şayet öyleyse o kimliği bırakıp buraya gelmen gerekirdi,mesajında büyük harflerle o takımın adına yer vermen değil. öyle değilse de bu cahil laflarımdan dolayı kusura bakma. Yalnız şunu tekrar söyleyelim; BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE SAMSUNSPORluların yeri burası.

mehmet yılmaz

@tanju ( ilyas Bey )

Resim doğru yerde ama siz yanlış yerdesiniz.
Tanju Çolak, GS'ye gidince sizin inadına Samsunspor'da kalmanız lazımdı. Neticede o bir profesyonel ama biz taraftarız! Sanırım siz Tanju'yu tutmuşsunuz, Samsunspor'u değil...

Biz sadece Samsunsporluyuz; o güzel özlemleriniz ve hislerinizle birlikte sizi de bu duyguya bekleriz!

Fecr_55

Alıntı yapılan: TANJU - 28 Aralık 2010, 05:27:25
futbolu  tanjular fatihler yüceller orhanlar eminler vede  zaferlere   sevmeye basladim
ve 1987 de  GALATSARYLI OLDUM TANJU ILE BIRLIKTE
ama samsunuu hep destekledm yillarca takip ettim YURT DISINDAYIM YAKALSIK 21 YILDIR
VE GURBETIN BIR KÖSESINDEN MEMLEKETIMIM TAKIMI TAKIP ETMEK BANA AYRI BIR  MUTLULUK VERIYOR

Valla ben gurbette SAMSUNSPORlu oldugum icin mutlu, gururlu, huzurluyum..Destegimi buradaki amatör takimlara da veririm, bu verdiginiz destek mutlu olabilecek bir durum degil bence..
Ben Samsunspor'luyum, ve en sevdigim futbolcu, SAMSUNSPOR formasiyla ter dökendir..Tanju da kimmis, Samsunspor'un adam ettigi bir futbolcu sadece..

Mutluluk mesafe tanimadan askini, sevgini besleyebilmektir..Mutluluk, SAMSUNSPORluyum diyerek utandirmaktir Samsunspor'suz Samsunlulari..!

TANJU

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 28 Aralık 2010, 12:03:21
Peki hala galatasaraylı mısın sevgili abicim? şayet öyleyse o kimliği bırakıp buraya gelmen gerekirdi,mesajında büyük harflerle o takımın adına yer vermen değil. öyle değilse de bu cahil laflarımdan dolayı kusura bakma. Yalnız şunu tekrar söyleyelim; BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE SAMSUNSPORluların yeri burası.

TAbikide Galatasaray ve Samsunsporluyum.
Bunda saklanacak ve aciklanmasi  yasak sa sayet silebileirim yaziklarimi
ben en icten duygularimla buray yazmaya calsitim
yani icim disim ne ise o  herkesin zevlekri ve regönül verdigi renkleri  tabikide tartisimaz öylede olmasi gerekmez mi isnanlar özgürdür ancak konuyu yanlis yerde yazdimsa cok haklaisniz onun icin tüm hemserilerimen özür dilerim
yapmacik olmayi hic sevmedim  özüm neyse o oldum ki öylede bilri beni  taniyan insanlar (büyük harf kücük harf konusunda  ) haksisniz  zira ben büyük kücük harfin ne eme ettigini bilmiyorum sadec oldugu gibi yazdim sayet yine yanlsim varsa yine özür dilerim
TABIKIDE SAMSUNSPORU SEVMESEM GECENIN BIR VAKTI  4-5 SAAAT BURDA VAKIT GECIRIP ARASITRMA YAPMAZDIM
EVET SAMSUNSPOR VE GALATASARAY LIYIM IKISINDEDE INADINA
EN DERIN SAYGIALRIMLA

Serkan

Alıntı yapılan: TANJU - 28 Aralık 2010, 20:02:08
TAbikide Galatasaray ve Samsunsporluyum.
Bunda saklanacak ve aciklanmasi  yasak sa sayet silebileirim yaziklarimi
ben en icten duygularimla buray yazmaya calsitim
yani icim disim ne ise o  herkesin zevlekri ve regönül verdigi renkleri  tabikide tartisimaz öylede olmasi gerekmez mi isnanlar özgürdür ancak konuyu yanlis yerde yazdimsa cok haklaisniz onun icin tüm hemserilerimen özür dilerim
yapmacik olmayi hic sevmedim  özüm neyse o oldum ki öylede bilri beni  taniyan insanlar (büyük harf kücük harf konusunda  ) haksisniz  zira ben büyük kücük harfin ne eme ettigini bilmiyorum sadec oldugu gibi yazdim sayet yine yanlsim varsa yine özür dilerim
TABIKIDE SAMSUNSPORU SEVMESEM GECENIN BIR VAKTI  4-5 SAAAT BURDA VAKIT GECIRIP ARASITRMA YAPMAZDIM
EVET SAMSUNSPOR VE GALATASARAY LIYIM IKISINDEDE INADINA
EN DERIN SAYGIALRIMLA

ama burası iki takımın sevgisini yüreğinde taşıyanlar için değil..'BAŞKA DİYE SORANLARIN İNADINA SAMSUNSPOR' diyebilenlerin mekanı