Serkan Aykut (KRAL)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Nisan 2008, 22:42:36

« önceki - sonraki »

furkan5534

Alıntı yapılan: alone - 19 Nisan 2010, 22:24:21
CeLiL ZaTen Diyodu iLeRDe SAMSUNSPOR'a BaşKaN OLacam Diye Ama KoDeS..

keskeeee

celebi

celil bize başkan olsa bizi hep yiyip bitirecek

Gorkem

Senin gibi Kral bi daha gelir inşallah :(

jean

dustugumuz yildan beri faydali olmadi ne yazikki abilerin yazdiklari gibi kendine baksa simdi cenk gibi oynardi hala

CeLiL_55

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 07 Haziran 2010, 23:27:27
Serkan özel problemleri ve profesyonellikten uzak yaşam tarzı yüzünden erken yaşta futboluna nokta koydu. Düzelmeyen sakatlıklarının nedeni de budur. Yazık etti bize ve kendine.

mehmet yılmaz

Forvet hattına bak! Oyoyoyoyyy.....  >l<

beşnumara

İnanç'ın aradığı resim miydi acaba bu ;D :D

Kaya

kalptenþimþek

beşnumara

Abi bu golün videosu yok mu yaaa?
O maçta frikiğin atıldığı kale arkasındaydım ve topun nerden nasıl gireceğini görmüştüm ve işte o an

SAMSUNLU ORUMA 55

benim en çok sevdiğim futbolcularımızdan biri kral serkan aykut diğeri ise imparator celil sağır

gkhn

Alıntı yapılan: beşnumara - 11 Aralık 2010, 17:22:09
Abi bu golün videosu yok mu yaaa?
O maçta frikiğin atıldığı kale arkasındaydım ve topun nerden nasıl gireceğini görmüştüm ve işte o an

1-1 biten maç mıydı bu :-[Bende kale arkasındaydım ne bağırmıştım o golden sonra hey gidi...

Dartagnan

ne kadar aradıysam bulamadım su golun vıdeo sunu :( hayal meyal hatırlıyorum ama keske ızleyebılsem tekrardan .

Kaya

Lig tv nin sitede vardır kardeşim.Yoksa bulman çok zor

özkan

Daha çocukduk..Yaz tatiline gelmiştik samsuna.İlk aşılama çalışmalarıydı babamın bize samsunspor'u :) Tellerin ordan geçerken Serkan abiii fotoğraf çekinebilirmiyiz diye bağırmışdım,o da bana;istersen hiç koşmayalım demişti   :D Çok kızmıştım artismisin lan demiştim ( duymayacağı bi şekilde tabi  :D ) Ey gidii günlerr..