Fortis Türkiye Kupası-İst.B.Bld. 2-2 SAMSUNSPOR (Elendik)

Başlatan tuzlalı, 09 Eylül 2006, 11:32:29

« önceki - sonraki »

Harun55

yönetici

Site ana sayfasından canlı aktardığımız maç 2-2 bitti ancak penaltı atışları sonucunda 4-3 mağlup olarak Fortis Türkiye Kupası'na veda ettik.

Alıntı-Maç öncesinde İstanbul Olimpiyat Stadı'nda kapalı bir hava var.
-Kentte gün boyunca aralıklarla sağnak yağış vardı.
-Karşılaşma esnasında yağışın tekrar başlayabileceği belirtiliyor.
-Hafta içi olmasına ve tüm olumsuzluklara rağmen 300 kadar Samsunspor tarafarı takımını yalnız bırakmadı. 50 kişi Belediyespor'u destekliyor.
-Tribünden Samsunspor tezahüratları yükseliyor. Maç başladı.
-Kalede Akın, Savunmanın ortasında Kenan var. Mehmet Polat kaptan olarak sahada. Aydın ilk onbirde. Sol açıkta Sercan, gerisinde Petkov oynuyor. Orta sahada Hakan, Barış, Emin ve Mustafa Çiçek, forvette Caner var. Adnan ve Serkan Aykut kulübedeler.
-İlk tehlikeli pozisyonu İst.Bş.Belediyespor buldu. Art arda iki kornerden sonuç alamadılar.
-8.dakikada ani gelişen atakta golü buldu: 1-0
-Samsunspor Caner'le gole çok yaklaştı ancak sonuç alamadık.
-Petkov kişisel çabasıyla cezasahasına girdi, vuruşunu yaptı, top rakip kaleci Haluk'ta kaldı.
-GOL!!27.dakikada Caner Samsunspor'un beraberlik golünü attı:1-1
Caner şık bir plaseyle topu kalecinin sağından kaleye gönderdi. Kale ağları delik olduğundan İst.BB.Sporlu oyuncular topun dışarı çıktığı yönünde uzun süre itirazda bulundular.
-Samsunsporlu taraftarlar "Bir baba hindi" çekiyorlar"
-İst.B.B.Spor serbest vuruşta gole çok yaklaştı top kornere çıktı.
-Maçın 42.dakikası skor hala 1-1. Petkov'un ortasında Caner kafayı vuramadı.
-İlk yarı sonucu 1-1
Samsunspor özellikle ilk yarının son 20 dakikasında rakibi karşısında etkili olurken, Emin, Sercan ve Mehmet Polat göze hoş gelen futbol sergilediler. Levent Eriş saha kenarına kadar gelerek oyuncularını motive ediyor. İst.B.B.Spor ilk dakikalardaki etkinliğini kaybetti.
-İkinci yarı başlar başlamaz İstanbul Bş.Bld. atağında top az farkla auta gitti.
-47.dakikada Mehmet Polat'ın uzaktan sert şutu kaleci Haluk'ta kaldı.
-GOLLLL! Maçın 62.dakikası Sercan'ın düşürülmesiyle kazanılan penaltıyı, Caner kalecinin solundan ağlara gönderdi. Samsunsporumuz önde: 1-2
-Maçın 70.dakikasında Hakan Koçarslan'ın yerine Serkan Dökme oyuna girdi.
-İst.Bld.Spor gole yaklaştı ancak net pozisyonu değerlendiremediler.
-Bu dakikalarda evsahibi ekibin baskısı var. Kalede Akın başarılı defans dikkatli.
-75.dakikada ani gelişen atağımızda kendi çabasıyla giden Mehmet Polat'ın vuruşundan sonuç gelmedi.
-82.dakikadaki oyuncu değişikliği sırasında Mustafa Çiçek'e 5 saniye arayla iki sarı kart gösteren hakem takımımızı 10 kişi bıraktı.
-83.dakikada İstanbul B.B.Spor adına Volkan Glatt beraberlik golünü attı : 2-2
-Samsunspor taraftarının hakeme büyük tepkisi var.
-Maçın normal süresi 2-2 beraberlikle sonuçlandı.
-Uzatma dakikalarına geçildi. Samsunspor'da defans oyuncusu Aydın'ın yerine golcü Gökhan Kaba sahada.
-15 dakikalık ilk uzatma süresi geride kaldı : 2-2.
-Hakem tehlikeli bir noktadan evsahibi lehine serbest vuruş uydurdu. Top baraja takıldı.
-Maçın 115.dakikasında İst.BB.Spor mutlak bir pozisyondan sonuç alamadı.
-Maçın normal süresi ve uzatmalar 2-2 beraberlikle sonuçlandı. Gruplara kalacak son takım seri penaltı atışları sonucunda belirlenecek.
-Penaltılar öncesi Samsunsporlu taraftarlar takımlarını tribüne çağırarak moral veriyorlar.

gyuksel55

samsunum

gyuksel55

hayırlısı olsun ne diyelim.altayı yeneriz İnşallah

sunbeam

Yazik oldu 10 kisiyle bu kadar direndikten sonra. Keske gruplara kalabilseydik.

KotuCocuk55

Az daha oluyodu...
Tuh be...
Ulan penaltılarla gıder mı be...yazık  ya kımdır bu takımlar,yeter çektiğimiz eziyet!

Sitemizin anasayfada maçın anlatımını yapması çok gusel olmus,takıp etmek çok zevklıydı,emeği geçenlere teşekkürler! İnşallah bundan sonrakı maçlarda da yapılır bu hızmet!

Not:Nasıl yapıldı bu servıs,merak ettım?

yönetici

Alıntı yapılan: "KotuCocuk55"Sitemizin anasayfada maçın anlatımını yapması çok gusel olmus,takıp etmek çok zevklıydı,emeği geçenlere teşekkürler! İnşallah bundan sonrakı maçlarda da yapılır bu hızmet!

Not:Nasıl yapıldı bu servıs,merak ettım?

Teşekkürler, maçı tribünde izleyen arkadaşlarla yapılan telefon bağlantıları ile canlı aktardık.
Keşke turu da geçseydik.

sunbeam

Bende yapilan hizmet icin tesekkür ediyorum. Ilk defami yapildi böyle?

hasselbaink

Alıntı yapılan: "debo baba"yapılan hızmet gercekten cok ıyı baska taraftarların sıtesınde boyle bır organızasyonun oldugunu sanmıyorum.hersey ıcın samsunspor aılesıne tesekkurler

bazı başka sitelerde de oluyor bu tür şeyler ama dediğin gibi herşey için Samsunspor.bize teşekkürler. Bu heyecanı bize yaşattı. Özellikle penaltılardaki bekleyişi hiç unutmayacağım bir de kazanabilseydik.
Offf of.. Canım çok sıkkın.

oğuzhan55

Türkiye kupası sona erdiğine göre artık tek hedef kaldı  lig A ya çıkmak.Kupadaki yenilgiyi unutup lig maçlarına devam etmeliyiz.Bugünkü maçtada takımın bu kadar dirençli oynaması lig içinde iyi bir başlangıç olabilir.

sunbeam

Pazartesi günü Altaya takilirsak zor günler bizi bekliyor demektir. Umarim o macla birlikte cikisa geceriz. D-Sporda yine canli seyretme firsati bulacagiz. Özellikle Allioum bize isteyerek yada istemeyerel jest yapacagini düsünüyorum. :wink:  Izledigim Altay maclarinda ayni eski hatalarini yapip Altayin puanlar almasini engelliyor.

mehmet yılmaz

Elendik; maalesef... Ama Lig A'yı süpürür dediğimiz ve bizim bile süratli oyunuyla Samsunspor'umuzu yenebileceğini düşündüğümüz İst. B.B. karşısında iyi olduğunu, hadi iyiden geçtim de mücadeleci ve ruh sahibi oyun Altay maçı için "bir şeyler olacak!" dememizi sağladı.

Şimdi, maçı seyreden arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Herkesin ama özellikle de 34 SS 1965'in içten ve Samsunkopat'ın akil yorumlarını. Benim nezdimde yarın , öbür gün yerel gazetelerde çıkacak yorumlardan daha mühim bunlar...