Fortis Türkiye Kupası-İst.B.Bld. 2-2 SAMSUNSPOR (Elendik)

Başlatan tuzlalı, 09 Eylül 2006, 11:32:29

« önceki - sonraki »

gyuksel55

tankut

HIRÇINLAR

İSTANBOULUN FİZİK ÜSTÜNLÜĞÜ VAR BAKALIM DAYANA BİLECEKMİYİZ.

hasselbaink

bir kişi eksik olmak hele de kondisyon zaafımız varken hiç de hayra alamet değil. Üstelik tam da kazanma moduna girmişken kaslar zor işler artık o topçularda.

Haydi be küçük adam, Sercan, yap birşeyler...

HIRÇINLAR

oğuzhan55

10 kişi kalmasaydık iyi olacaktı.Hadi hayırlısı.

Amsterdamli

Birde yedek kadro ile cikmisiz sahaya, yaziktir. Bu maci alabilirsek takimdaki moral motivasyonunun nekadar yukselecegini dusunebiliyormusunuz.

hasselbaink

ya ne kadar da hazırlamıştım kendimi maçı lamaya çok kötü oldu bu işimiz zor 10 kişi oynamak kolay değil it gibi saldırırlar şimdi...
Hadi be aslanlar, güldürün yüzümüzü.

cagdasahmet

her hafta bilgisayar basinda gol sayilarimizin degismesini bekliyoruz.....insallah aliriz...harcadigimiz enerjiye deger....

gyuksel55

oğuzhan55

İlk uzatmada bittiğine göre 10 kişi bir takım için en iyisi penaltılar.Tabii kimler iyi penaltı atar hocanın bilgisine kalmış.Ama bence bir yarı daha direnmeliyiz.Gol yememek için bunu yapmalıyız.

gyuksel55

İnşallah direnebiliriz.kimin penaltı atacağı önemli kalecide önemli tabi istabulun kalecisi tecrübeli

mehmet yılmaz

Hani hep söyleriz ya, adam gibi oynasınlar, çabalasınlar, yenilirlerse de sorun yok!" diye. Galiba bu mça öyle bir havada. Takımın bu mçata mücadele ettiğini hissettim.

gyuksel55

evet bende öyle hissediyorum bide mustafa sorumsuzca davranmasaydı iyi olacaktı şimidi penaltılar hadi Hayırlısı İnşallah yeneriz