Fortis Türkiye Kupası-İst.B.Bld. 2-2 SAMSUNSPOR (Elendik)

Başlatan tuzlalı, 09 Eylül 2006, 11:32:29

« önceki - sonraki »

kadir55ist

selam
öncelikle samsunspor sevdasıyla stada gelen başta samsunkopat 34ss1965 ladikli ve sayamadığım bir çok arkadaş ve dernek başkanlarına teşekkür etmek lazım çünkü takım iyi gitmiyor maç hafta içi istanbul maça bir saat kalaya kadar yağmur altında ama
samsunspor sevgisi sağanaktan daha güçlü
maça gelincede zaten maça başlanan on bir kupaya önem verilmediğinin bir göstergesiydi. maçın ilk 15 dakikası bizim için çok korkutucuydu zaten golüde erken bulduklarında eyvah dedik galiba farka gidiyorlar. ama işte kenan ın özellikle beirteyim topu orta yuvarlaktan alıp ceza sahasının dışına kadar taşıyıp mükemmel bir asistle canere al da at dedi keşke her zaman böyle olsa.
işte golden sonra samsunspor ruhu sahada ve tribünlerde esmeye başladı hem taraftarlar hemde futbolcular çoşmaya başladılar
ikinci yarıda bizim istediğimiz gibi gidiyordu yalnız defansın saga tarafı(tufan) çok aksıyor du neyseki ikinci gol gelince iyice çoştuk ama içimizde sanki kazanamayacağımız hissi hiç gitmiyordu.
kapandıkça kapandık oyuncu değişikliği bence biraz geç kaldı daha erken yapılabilirdi ama böyle bir kart görülmüş bir olay değil.
hala sinirimden hakeme sayıyorum çocuk yavaşda değil normal oyundan çıkıyor tutuyor kırmızı ya hangi akla hizmet ediyorlar ben anlamıyorum maçın çözülme noktasıda zaten kırmızı kart ikinci golde bir anlık kademe hatasından oldu.uzatmalar zaten bitsede penaltı atsak gibiydi ve neticesinde biraz kısmet işi olan penaltılarda elendik ama kaleci akın tam puan aldı . ama sahada mücadele eden tribündede takımını destekleyen samsunspor lular alkışlanmalıydı ve öylede oldu gecenin en iyileri birbirlerini alkışlıyarak vedalaştılar.
samsunumuz her zaman böyle mücadele etsin bizzim yolumuz açılacaktır inşallah.

altay maçında tüm samsunsporluları tribünde görmek dileğiyle...

ngonge

maçta sanırım 300 kişi değil de 200 kişi falan vardı, şans eseri siteden veis arkadaşımızla karşılaştık, malesef yenildik ama geleceğe yönelik ümitlerimizi yitirmedik. belki de ligde bu durumdayken kupada elenmemiz iyi oldu zira bu takım haftada 2 maç kaldırabilir mi? hakikaten şüpheli.

maça gelirsek, maç hakkında çoğu şey söylenmiş. artı olarak sercan ı çok beğendim. sol kanatta çok iyiydi, şu anda bir celil değil ama celilin aksine duran topları da iyi bu çocuğun, kesinlikle üzerine düşülmeli! bir de hakan(14 numara) genç isim olarak iyi iş yaptı. ama defansta aydın güven vermiyor, gene tufan da sağ bek olarak yetersizken petkov sol bekte kesinlikle sürekli forma giymeli. kaleye gelirsek, akın fena kaleci değil ama heyecanlı göründü, yan toplarda ise çok başarılıydı.

bunun dışında kırmızı kart gene çok ucuzdu. 10 kişi kalmasak büyük ihtimal maçı kazanırdık. sadece maçın normal süresinin son 15 dakikası baskılı oynayabildi ibb. onun dışında bizim takım daha iyi göründü. caner toparlanmaya başlamış ama hala sahada artislik çabasında. gene de gökhan kaba dan 10 kat iyi oyuncu. ha son olarak penaltıyı kaçıran serkan dökme oyuna girdikten sonra ortasahada hakikaten kendini farkettirdi ve emin ile iyi anlaştılar. bu arada emin de şu anda hücuma yönelik tek alternatif ortasahamız olarak görünüyor ki ben ondan ümitliyim.

timofte

İstanbul'da yağmur tehdidine ve maçın anormal bir yerde hafta içi oynanmasına rağmen tribünde yerini alan taraftarlarımıza tebrikler. Takımın içinde bulunduğu kötü duruma rağmen Samsunspor'un büyüklüğünü bir kez daha gösterdiler.

Yorumlardan takımın eski isteksiz görünümünden biraz olsun uzaklaştığını anlıyoruz. Gruplara kalmamıza hakemin gösterdiği tuhaf kırmızı kart sebep olmuş görünüyor. Maçı izleyen hemen hemen tüm arkadaşlar aynı yorumu yaptılar. Oyundan çıkmakta olan bir oyuncuya art arda iki sarı kart göstermek görülmüş şey değil. Uzatmalar dahil 35 dakika 10 kişi oynamamıza rağmen, kondisyonu sürekli methedilen rakip takımdan baskı yemeden maçı penaltılara götürdük ama olmadı.

Normalde Kupadan her elenmemiz beni yıkmıştır ama Samsunspor eğer gerçek kimliğini sahaya yansıtmaya başlıyorsa bu tesellimiz olur. Takımın adının daha fazla gündemde kalması ve kamuoyuna unutturulmaması açısından, ve ayrıca ekonomik yönden Kupa önemliydi. Ama elendiğimize göre bardağın dolu tarafına bakmak zorundayız. Artık Lig A'dan başka işimiz yok. Umarım bu sayede lige daha iyi motive oluruz.

gyuksel55

YOrumlar için çok Teşekkürler arkadaşlar böyle yazıları gazetedki yazarlar bile yazamıyo tebrik ederim gerçekten çok beğendim.

Clint_Eastwood

Oynanan oyundan memnun olmak, kupadan elenmeyi normal karşılama... Görüyorum ki Samsunspor Taraftarının vizyonu daralıyor... Teknik heyet ve yönetim gibi ''İyi mücadele ettik'' deyip züğürt tesellisinde bulunuluyor... Kimse demiyor ki ''Neden elendik, siz kimsiniz bu takımı gruplara taşımaktan acizsiniz?''

hepsine yazıklar olsun...

salihcakir

Samsunspor taraftarını stad önünde öylece beklerken gördüm...

bizim topcular uzak köşede ısınıyor..stad biraz büyükçe...

küçük bir kırmızı beyazlı..

taraftar stresli..

maç oynanıyor. ortam güzel. ama stad biraz boş mu ne!..

maç sonunda penaltı atışlar. taraftarımız tellerin önünde bir bütün oldu. omuz omuzayız.. ama sonuç istediğimiz gibi olmadı.

kadir55ist

selam
samsunkopat  kardeş ellerine sağlık her maçta seni görmek güzel oluyor.
birde benim yeğenin fotosu olcaktı ama onuda koyarsan çocukları sevindiririz..

artık diğer maçlarda görüşmek üzere Allaha emanet ol

jean

yazil oldu 10 kisi kalmisiz alacagimiz mac sansiz bir sekilde gitti