Abdulkadir Özgen

Başlatan King1965, 04 Ocak 2013, 16:20:48

« önceki - sonraki »

hakan55

Uzun yıllar böyle forvet görmedim takımda. Herşeyiyle bir santrafor.

beşnumara

Golcü gibi golcü de seneye nasıl tutacagız zor ama imkansiz değil. Ayağına sağlık Abdülkadir. inşallah urfada da devam edersin.

GökhanÇağlar

Açık ara ligin en iyi forveti  >l<

oguzhann555

Defansdan gelip top alıyor, orta sahada top kazanıyor, topu ceza sahasına kadar sokuyor, çalım atıyor, sut çekebiliyor, gol atıyor. Daha ne olsun be abi bir forvette olması gerekenleri fazlasıyla taşıyor.Nazar değmesin Abül'üm.  >l< >l< >l<

5trawberry

Defansa koşup, cezasahası ile aut çizgisinin kesiştiği yerden kayarak top çıkartan forvet olarak ilk Abdulkadir'i gördüm.  >l<

teksas3455

Alıntı yapılan: 5trawberry - 02 Nisan 2013, 14:13:35
Defansa koşup, cezasahası ile aut çizgisinin kesiştiği yerden kayarak top çıkartan forvet olarak ilk Abdulkadir'i gördüm.  >l<

Aynen hocam benim de dikkatimi çekti. "Helal olsun" demekten alıkoyamadım kendimi  >l<  >l<  >l<

samsun 55

Alıntı yapılan: hakan55 - 01 Nisan 2013, 13:27:07
Uzun yıllar böyle forvet görmedim takımda. Herşeyiyle bir santrafor.

gekası ne çabuk unuttun :)

mehmet yılmaz

Gol vuruşu ustalığı...

55.hakan

Arkadaki seyircilerin suratlarına teker teker bakan tek ben miyim?

mehmet yılmaz

Bu da o vuruştan birkaç saniye sonrası :)

55.hakan

Alıntı yapılan: samsun 55 - 02 Nisan 2013, 19:45:44
Abdülkadir'in yanına Gekas'ı düşünüyorum da.Aman aman sabahlar olmasın  :D

hakan55

Alıntı yapılan: samsun 55 - 02 Nisan 2013, 19:45:44

Gekası unutmak ne mümkün kardeşim onun yeri hep ayrı olacak. Ama bu adam çok başka çalım var press var defansa gelip top çıkarma var oyun kurma var son vurus zaten var eeee  :) :)

Furkan

Çamaşır makinası sanıyodum gol makinası çıktı ;D allah devamını nasip etsin yüzümüzü güldürmeye devam et

cembaba

Adam her şeyden önce işine saygı gösteriyor. "Abdülkadir kötü koştu, mücadele etmedi" diyebileceğimiz tek bir maç bile yok.
Lafın kısası bize bir kaç tane Abdülkadir lazım...

teksas3455

Bu lige fazla bir oyuncusun. Seneye kalman bizim için harika olur ama zor gibi