TFF 2. LİG 2019/2020 / 29. HAFTA | Hacettepe - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 16 Mart 2020, 16:54:41

« önceki - sonraki »

ata55

TFF 2. LİG 2019/2020 / 29. HAFTA | Hacettepe - SAMSUNSPOR'umuz
22 Mart 2020
Saat:15:00

Koronavirüs salgını nedeniyle maçlar seyircisiz oynanıyor. Bu maçın ve bütün liglerin ertelenme olasılığı da var.
Takım makine gibi maşallah. Aralıksız 12 maç kazandık. Ankara'da da kazanır, işimize bakarız.

maço

Ligler yüksek ihtimal ertelenecek.
Belki de 2020 sonuna kadar hiç maç izleyemeyecez.

_SoN_

Hiçbirşeyin tadı tuzu kalmadı, maçlar büyük ihtimal ertelenecek.

twitter

Maçlar oynanmaz daha muhtemelen. Şampiyonluğumuza bir şey olmaz umarım.

brigand

Yüksek ihtimalle maçlar ertelenecektir. Bunun için en kısa süre 1 ay gibi duruyor. Çünkü iki veya üç haftalık erteleme kararı tamamlansa bile maçların oynanması için ek olarak 1 haftalık hazırlık süresi verilmek zorunda olacak. Hastalıkta ülkemiz için en büyük eşik, takip eden 2-3 haftalık süreç olarak görünüyor. Bu süreçte imkanımız olsa yaşamı olabildiğince durdurmamız gerekir ancak böyle bir bütçemiz yok maalesef. Ben liglerin erteleneceğini ve yaz aylarına sarkıtılarak bitirileceğini düşünüyorum. Muhtemelen en geç yarın (Çarşamba) bilgilendirme yapılacaktır.

Raqua55

Ertelenmesi gerekiyorsa ertenlensin Futbol İnsan sağlığından önemli değil.Ama Tek Korkum Ligleri İptal etmeleri Başımızdaki TFF Bunu yapabilecek potansiyelde.Sil baştan gibi aptalca bir çözüm getirmeye calışmazlar inşallah.

evolution55

ben bunu pek olası görmüyorum. şimdi biz 10 puan fark atmışız, hadi kırmızı grupta şampiyonluk ortada, 3.ligte kocaeli 14 puan önde, karacabey zaten şampiyonluğu garantiledi sanırım, diğer grupta her şey ortada e süper lig desen ne olacağı belli değil. böyle bir ortamda ligler iptal edilemez. kimse bu yükün altından kalkamaz. hem maddi hem de manevi olarak.

ngonge

Bizim ligler de ertelenir artık bence. En fazla 1 hafta daha oynatılır.

Ligler ile ilgili şöyle bir teorim var. Bu sene bir kere Euro 2020 gelecek yaza kalıyor, 2021'e.

Avrupa liglerini eğer virüs kontrol altına alınırsa hızlı bir şekilde Euro 2020 takviminde Haziran ayında bitirirler. Haftada 2 maç ile bizim kalan maçlar 1 aylık süreçte sonlanır. Play offlar, elemeler, kupa maçları iki ayaklı değil belki tek maçlı sisteme çevrilir ama liglerin bir şekilde bitirileceğini düşünüyorum. Bizim sürece bu puan farkı ile girmemiz çok iyi oldu zira ciddi bir motivasyon sorunu olacaktır.

jean

Iyi oldu ertelenmedigi biran once oynayip cikalim insaallah

ngonge

Her ne kadar oynanır deniyorsa da belki bu son hafta olur. Kesinlikle erteleneceğini düşünüyorum.

Ekrem

Bugün çarşamba , hafta sonuna kadar bu şekilde giderse malesef sayı fazlasıyla artacaktır. Erteleme mümkün

Stoper

Sadece Samsunspor

Suanki sayilardan sonra oynatilmayacagini dusunuyorum

ata55

Biz şampiyonluğa gittiğimiz için oynansin ve bir an önce bitsin istiyorum. Ama öbür tarafta camilerin bile kapatıldığı bir ortamda sporcu sağlığı açısından oynanması yanlış.