2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

celebi

Hadi Bismillah yarın transfer başlıyor. Öncelikle iç transferde işi halletmeliyiz.

sözleşmesi biten oyuncular: Ahmet Burak Solakel ,Murat Akyüz,Mbilla,Mustafa Sevgi,Tuna Üzümcü,Fatih Kılıçkaya,Musa Aydın,Mücahit Ceylan,Hasan Hüseyin Akınay,Zafer Özden,Soner Şahin;Doğan

kiralık oyuncular ; Eren Tozlu,Sezer Özmen,Recep Niyaz

Sözleşmesi devam eden oyuncular; Taha Yalçıner,Ali Zorlu,Ofoedu,Galin İvanov,Alperen Pak,Hasan Kılıç,Canberk Aydın,Ercan Yazıcı,Furkan Köse,Burhan,Sefa,Kemal,Erdi

Umarım gelecek sezona öncelikle yönetim devam eder. İşimize yarayacak oyuncular ile sözleşme yenileyip dışarıdanda kadroya kalite katabilecek oyuncuları alabiliriz.

Buyrun yorumlar alalım mevki eksiklileri oyuncu duyumları söylentileri vs.

BEREKETLİ OLSUN İNŞAALLAH

CoRaqLi55

Sözleşmesi bitenlerden Ahmet Burak,Mbilla,Fatih ve Mustafa Sevgi'nin takımda kalmasının iyi olacağı düşüncesindeyim.Kiralık olanlardan da Sezer'i yeniden takıma kazandırmamız lazım.

bayfa55

maço

Ellibeş Numara

Erkut başkanın bırakacağı haberi yalan. Bir gazeteci abim bu tür haberler çıkınca, yöneticilerden ali ihsan aka'yı aradı ve sordu. Erkut başkanın ve yönetimin bırakma gibi bir durum yokmuş. Ayrıca şuanda 7 milyon tl'ye ihtiyaç varmış. Onu bulmaya uğraşıyorlar.

55.hakan

Bu sene geçen seneye göre daha kolay olacağını düşünüyorum.Düşen takımlar Balıkesir,Erciyes ve Karabük.Var olan kadroları koruyamayacak parasal güçte ve şehir yapısındalar.Çıkan takımlar Osmanlı,Antalya ve Kayseri zaten bu ligin üzerinde takım kuranlar.O sebeple bu sene ilk 2 için bir fırsat.Bu da Erkut Tutu yönetimiyle olur.Bu durumu Erkut Tutu nun anlayıp 1 sene daha kalması lazım.

evolution55

Erkut tutunun bırakması ihtimalini bile düşünmek istemiyorum

Kadroyu korumalıyız,Mbilla,Sezer,Ahmet Burak Solakel ,Murat Akyüz,Mustafa Sevgi kalmalı

orhan

mbilla,sezer,ahmet burak,kesin kalmalı,yerine daha iyilerini bulamıyacaksak,fatih,murat,soner ve mustafa kalabilr.Musa Aydın ise takımın abisi olarak düşünülmeli.

cakir55

Furkan
Murat-Fatih-Sezer-ABS
Abwo-Hasan-Taha-Ofeodu
Tiago
Ayite

Önce elimizdekileri tutmak gerekiyor. Sezer'i ne yapıp edip tekrar almak lazım. Murat ve ABS ile kontrat yenileyip savunmayı sağlama alırız.
Sağ kanat, 10 numara ve forvet mevkilerine takviye gerekiyor. Sağ kanata Umar tarzı yaratıcı bir adam alınmalı. Giresun'da Abwo diye bir adam vardı çok beğendim bu sene onu o olabilir.
Ofansif orta sahaya da transfer şart. Muhammet Reis,Anıl Taşdemir veya Tiago gibi bir adam almamız gerekiyor şüphesiz.
Forvete gelecek olursak Mbilla ile tekrar anlaşılabilir. O olmazsa Ayite olabilir sözleşmesi bitti. Birde yedek santrafora ihtiyac var tabi Eren'de kiralık malum.

olcay

Buca dan zaferi alalım. Içeride 2 maç alsa duran topları kullansa yeter

Kaya

Mbilla,Fatih Kılıçkaya,Musa Aydın dışında sözleşme yenilenecek oyuncu göremiyorum.

Sezer'in sene başı kampını süper lig düzeyinde rizede yapıp geleceğini düşünüyorum.

Bunun dışında en az 2 stoper sağ bek,sol bek,oyun kurucu orta saha ve mbilla'yı gerektiğinde dinlendirebilecek bir santrafor şartımız var.

Stoperleri yeni yabancı kuralı gereği çabuk ve hava toplarında etkili zencilerden yana kullanabiliriz.Oyun kurucu özellikli orta sahayı da yabancı tercihi içine sokabiliriz.

O değil de yine mi başladık yaaa bu işlereee  ??? Hayalimde avrupanın bilinen tanınmış yabancı oyuncuları vardı süper lig için.Şaka gibi şakaa

holigan5565

eğer takım ve yönetim dağılmazsa bu ligden önümüzdeki sene ilk 2 de çıkarız

MeL_55

bence de oyun kurucu olarak su an bosta olan (balikesirde) oynamis Vargas kesinlikle alinabilir, alinmali, cok faydali olur

ask55

ağustosun ilk haftasına kadar transfer yapamayacağımızı düşünüyorum.

orucreis

Alıntı yapılan: ask55 - 09 Haziran 2015, 03:15:48
ağustosun ilk haftasına kadar transfer yapamayacağımızı düşünüyorum.

Eğer ağustosun ilk haftasına kadar transfer yapamazsak süper lig hayal olur yine 10 günde takım kurup düşmemeye oynarız