Şekerbank ve Samsunspor Taraftar Pos Anlaşması

Başlatan berusa55, 07 Şubat 2013, 18:11:34

« önceki - sonraki »

berusa55

07 Şubat 2013, 18:11:34 Son düzenlenme: 07 Şubat 2013, 18:14:56 berusa55
Sitemiz üyelerinden, benim de yakın arkadaşım sevgili Yücel (amisos55) arkadaşımızın da önemli katkılarıyla, Şekerbank ile kulübümüze ekonomik olarak katkı sağlanacak güzel bir anlaşma imzalanmıştır bugün.

Samsunspor'umuza hayırlı olsun...

feticalik

berusa55

Samsunspor Taraftar POS ile Kazanacak

Samsunspor kulübe maddi destek sağlamak amacıyla Şekerbank ile "Taraftar POS" anlaşması imzaladı.

Cüneyt Yaşar-Haberexen.com

Samsunspor kulübe maddi destek sağlaması için Şekerbank ile "Taraftar POS" işbirliği anlaşmasını imza attı. İmzalanan protokol ile Samsunspor taraftarları, bundan böyle Şekerbank "Taraftar POS" cihazı kullanan üye iş yerlerinden yaptıkları her alışveriş ile takımlarına destek sağlayabilecekler.

Samsunspor Başkanı Emin Kar ve Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürü Namık Kemal Ergenoğlu ve Şekerbank idarecilerinin Nuri Asan Tesisleri'nde bir araya gelerek gerçekleştirdikleri imza töreninde Emin Kar Ergenoğlu'na kendi imzaladığı Samsunspor formasını hediye etti.

Uygulamanın ilk olarak Samsunspor Store mağazalarında kullanılacak POS cihazlarıyla başlayacağı, daha sonrasında ise isteyen iş yerlerine de POS cihazının gönderileceği belirtildi. Samsunspor'a özel olarak üretilecek POS makinelerinden herhangi bir kartla yapılacak alışveriş sonucunda üye iş yelerinde oluşan cironun binde 4'ü Samsunspor'a gidecek.

KULÜBÜN YARARINA OLAN HER PROJEYİ ÖNEMSİYORUZ

Kulübün maddi gelirlerini artıracak her türlü projeyi önemsediklerini belirten Emin Kar "Bu projelerden birisi de Şekerbank ailesinden geldi. Bu tür maddi destekler sayesinde kulüpler ayakta kalabilmektedir. Samsunspor'a gönül vermiş taraftarlarımızın ve Samsunluların Şekerbank ile gerçekleştirdiğimiz "Taraftar POS" projesine destek vermelerini bekliyoruz." diye konuştu.

İLK KEZ SAMSUNSPOR'DA

Bugüne kadar uygulanmamış bir proje olduğunu belirten Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürü Namık Ergenoğlu "Taraftar POS sayesinde Samsunlu vatandaşlar günlük yaptıkları her alışverişte takımlarına destek olabilme fırsatı yakalayacaklar. Sistem Samsunspor'a gönül vermiş iş yerlerine kurulacak olan Şekerbank'ın POS cihazı üzerinden Samsunspor'a katkı payı aktarılmasıyla işleyecek." dedi.

Kaynak

King1965

diğer bankalarla da anlaşma olsa keşke böyle lcw , defacto , gbi bu tarz gıyım magazalarında olsa diğer bankalarında süper destek gelir .

feticalik

Alıntı yapılan: barnebau55 - 07 Şubat 2013, 21:15:12
Ben aylık 100 bın tl post cekıyrm boyle varsa post almak ısterım fakat gereklı bılgılerı kımden temın edebılrm

şu işe bi el atalım paralar boşa gidiyor :D

samsunmania

Alıntı yapılan: barnebau55 - 07 Şubat 2013, 21:15:12
Ben aylık 100 bın tl post cekıyrm boyle varsa post almak ısterım fakat gereklı bılgılerı kımden temın edebılrm

Dostum banka şubesinden gereken bilgiyi alabilirsin zannediyorum. Ama dediğin meblağ korkunç. Bizi borç batağından çeker alırsın.

ismail

Alıntı yapılan: feticalik - 07 Şubat 2013, 21:34:09
şu işe bi el atalım paralar boşa gidiyor :D

binde 4 yazıyordu..hergün 4 lira zarardayız :))

amisos55

Arkadaşlar Merhaba,
Bankamızın Taraftar Pos Projesinin başlangıcı ile birlikte Samsunsporumuz ile gerekli görüşmelere vakit kaybetmeden başladık. Söz konusu Proje Ellialtılar Şubemiz tarafından Karadeniz'de ilk olarak kulubümüze katkı sağlaması için yoğun çaba harcanmıştır. Bu proje kulübümüzün büyüklüğünü bir kez daha yerel ve ulusal basında gözler önüne sermiştir. Değerli Başkanımız Emin Kar,Asbaşkan Erdem Eynel ve Ayvaz Yılmaz ile yapmış olduğumuz ilk görüşmenin ardından geçen süre zarfında kendilerinin çok değerli katkıları için özel olarak teşekkür etmek istiyorum.

Basın Bültenimizde Projenin genel olarak detayları yer almakla birlikte kısa süre içinde ilk Taraftar Pos Samsunspor Store da hizmete girecek. Günümüzün en yoğun ödeme aracı olarak kullanılan kredi kartları ile yapmış olduğunuz alışverişlerde hangi kredi kartını kullandığınız dikkate alınmaksızın yapacağınız alışverişlerde pos cihazından yapılacak cironun binde 4 ü kulubümüze katkı olarak aktarılacak. Burada önemli olan cironun yüksek gerçekleşmesidir.
Öncelikle Ellialtılar Şubemiz (Eski Benetton Mağazası- DSİ yanı) Gerekse Samsun Merkez Şubemiz (Mecidiye) olmak üzere Çarşamba ve Bafra şubelerimizden konu ile ilgili bilgi alabilir iş yerlerinize pos Cihazını alarak kulubümüze katkı sağlayabilirsiniz.
Pos Cihazının Kurulum ücreti ve üyelik Ücreti bulunmamaktadır.
Ayrıca Söz konusu Pos makinesinden Şekerbank Bonus Kartı olan taraftarlarımız yaptıkları alışverişlerde iki kat bonus kazanacaklardır.

Projenin genel olarak kulübümüze katkısını özetlemek gerekirse üye iş yeri sayısının fazlalığı ile katkı artacaktır. Bu nedenle alışveriş yaptığımız yerlerde Taraftar Pos'u sormamız Samsun Esnafını konu hakkında duyarlı olmaya zorlayacaktır. Bizler Yüksek Cirolu iş yerlerine gerekli pazarlama çalışmalarını sağlayacağız.

Basit Bir hesapla üye iş yeri sayımızın 1000 olması durumunda her bir makineden aylık 10.000 TL ciro yapıldığını varsayarsak 10 mio TL aylık ciroya ulaşılacaktır. Kulübümüze Katkısı ise masraf ve komisyon kesintileri sonrası yaklaşık 40.000 TL olacaktır. Yıllık Katkı ise 480.000 TL olarak sağlanacaktır. Bu rakamları kulübümüze kazandırmak için bankamız,yönetimimiz ,SS Biz ailesi olarak katkımızı sağlayacağız.

Taraftar Pos talepleriniz için Alper Bey ile Telefonda Görüşebilirsiniz , Ayrıca bana göndereceğiniz mesajlar ile yardımcı olmaya çalışacağım,
Alper Genç
Ellialtılar Şube Pazarlama Yönetmeni
0554 583 87 54

Bu projede Samsunspor tribününden gelen ve bu renklere gönül vermiş biri olarak ufacık bir katkımda oldu ise bu benim için en büyük mutluluktur.

Saygı ve Sevgilerimle
Yücel Arık

kalptenþimþek

telefona kaydettim tanıdık tanımadık ne kadar esnaf varsa bilgilendirmek vazifesindeyiz artık..

babasamsunlu

south_london

helal olsun.duyarlı olmamız ve yüklenmemiz gereken bir kampanya. istanbulda'da kullanılabilir mi?