Can Ulun, Mersin Idman Yurdu'nda..

Başlatan 34_55, 16 Temmuz 2009, 12:57:11

« önceki - sonraki »

seytanlargrubu

mersinidmanyurdu taraftarlar derneği KIRMIZI ŞEYTANLAR grubu olarak süper lig takım tribünlerinin cogundan daha sağlamız.2.lig de en cok deplasman yapan,Van,diyarbakır,mardin ,erzurum ,elazığ,urfagibi doğu illeride dahil;Türkiye nin coğu illerine giden taraftar grubuyuz.Kimseye atar yapma gider yapma ihtiyacımız yok.Tek ihtiyacımız ve anlayışımız endüstriyel futbola karşı tribün kültürünü benimsemek tribünde var olan şiddet olaylarından uzaklaşmak ve anadolu taraftarıyla dostluk içersiinde yer almak.tır...samsunspor a karşı sempatim rahmetli teoman kardeşimizden dolayı oluşmuştur 1 kaç arkdaşımızın atarıyla gideriyle bu sempatim yok olacak değildir.Samsunspor u süper ligde görmek istiyorum.
Bilmeyenler ve görmeyenler için tribünümüzden bir kaç görüntü.
Saygılarımla...

red_white

sevgili mersinli arkdaşım hepimizi ortak nokdadır söylediğin.  maçlarınızda başarılar

berlinli55

can uluna başarılar dılıyorum

furkan88

başarılar can ulun.bu yönetimin gitmesiyle beraber inşallah seneye geri dönersin.

europe_55

İşte biz seni bunun için seviyoruz Can abi...
Keşke bizde oynasaydın ama maalesef olamdı... :(

İnşallah ileride geri dönersin...
Sana yeni takımında başarılar!
Umarım çok başarılı olursun...

kerem55

yolun açık olsun CAN inşallah her şey istediğin gibi olur,seni seviyoruz CAN ....

jean

hayırlısı olsun canın yolu acık olsun

yazgülü55

2008-2009 sezon öncesi Davraz hazırlık kampında bana sen diyemezsin diyerek kendini ilah yerne koymaya çalışan,transferin son günü can ı yemek için mesut u getiren ,yaptığı hesaplar tutmayan beceriksiz yöneticilerin başı sn.kosif şimdi kına yakabilirsin.Bilesinki makamlar gelip geçicidir

HoliganSamSunLu

can uluna başarılar inşallah başarılı bir sezon geçirir...

samsun155

lan  böle yöneticinin varya Allah belasını versin..güya neymiş bakanımız varmış .. Eskişehire gitsinlerde bakan görsünler..düdüğün ötmüyosa bırakcaksın bu işi kardeşim bi tahta yı kaldıramıyosan yaşamıcaksın

Sadece Samsunspor

Mersinli stadın sadece bir bölümü ;)

Sempatik Bengülü

17 Temmuz 2009, 00:17:45 #56 Son düzenlenme: 17 Temmuz 2009, 00:22:42 MeL_55
helal olsun ;) ;)

Ollivanders

bu resim manyak ya o maci hatirlayince hala tüylerim diken diken oluyor :D

METE_55

mersinli şeytanlar gurubu kardeşlerim  CAN bizim için  samsun demektir ama CAN adı gibidir oynadığı takımın formasının hakkını terinin son damlasına kadar verir  ekmeğin helalini yer, çok beyefendi biridir   bu taraftar ona tapar göreceksiniz  siz  CANIMIZA sahip çıkın bakın, o size nasıl sahip çıkıyor göreceksiniz çünkü o adam gibi adamdır..55

veis

allah yolunu açık etsin.inşallah bu yönetime kapak olurcasına mersinde başarılı olur vede kendini herkese yeniden gösterirsin.allah yardımcın olsun.