Bahattin Köse

Başlatan ata55, 23 Temmuz 2018, 17:05:09

« önceki - sonraki »

Sol Açık

21 maç, 1422 dakika, 18 gol ve 6 asist. Takımın sadece en golcüsü değil, Guido'dan sonra en fazla asist yapan oyuncusu. Ortalama olarak 60 dakikada bir gole katkısı var.

İnanılmaz bir maç çıkardı demiyorum, "inanılmaz bir sezon" geçiriyor diyorum.
Bu sezon sadece bizim değil, ligin en iyi oyuncusu!

Sadece Samsunspor

Kirklareli macinda ertugrul hoca surekli uyarmak zorunda kaldi cok basmadi bitik batarya gibiydi. Nazarlik olsun.

55.hakan

Bugün gerçekten kötüydü. Kötü olduğu günler zorlanmamalı.

ngonge

Kariyerine bakıldığında zaten genellikle sezonun belirli bölümleri çok formda, kalanında ise çok da etkili olmadığı görülüyor. Şu geçtiğimiz dönemki formu çok iyiydi ama giderek düşen bir performansı var. Bu açıdan alternatiflerini kullanmak zaman zaman yerinde olacaktır.

Kaya

Ağırlıkla avrupa ve güney amerika olmak üzere binlerce futbolcu izlemişimdir, ben bu kadar yetenek eksiği olup bu kadar gol atabilen bir futbolcu görmedim. Türünün son örneği. Pas kabiliyeti,adam geçme,top kontrolü gibi temel futbol özellikleri neredeyse hiç yok ama gol atıyor. Bilim adamları incelemeli. :)

Shane_Falco

Hız ve fiziksel avantajını birleştirip yanında da az bir şey şut çekmeyi biliyorsan bu ülkede en kötü TFF 1.ligde milyonluk futbolcu oluyorsun.

evolution55

bu sezon bizi taşısın da seneye bir adet kara boğa alırız forvete :)

ata55

İnegöl'ü yine boş geçmedi. 4 maçımız oldu, hepsinde gol attı. Krallık çok yakışacak.

cembaba

Ertuğrul Sağlam sonrası kendine çeki düzen verdiği aşikar. O şımarık halleri devreye girince hemen kenara alıyor hoca. Eskiye nazaran çok daha iyi. Umarım gol kralı olur.

55_OrHaN_55

Maçlardan birinde Bahattin coşsa da şu Serdar Deliktaş gol kralı olamasa. Gol kralı da illa ki bizim takımdan çıkmalı değil mi ama ? :)

ata55

Rekorlar kırarak çıkacağımız bu sezon onun da gol kralı olması lazım. Çok süre almalı. Urfa maçında bir sürü atmalı.

cembaba

Ben Ertuğrul Hoca'nın Bahattin'e bir mesaj vermeye çalıştığını görüyorum. Aynı mesajı Kubilay'a da vermişti. Kubilay dünkü oyunuyla ders almışa benziyor. Ama Bahattin'in bencil oyunundan sanırım memnun değil Ertuğrul Hocam.

Raqua55

Dünya'da Bencil Olmayan bir forvet var mı ? Adam 20 gol attı yerine oynayan Atabey ayakta duramıyor bıraklımda 1-2 topu kötü kullansın adam bir şekilde gol atıyor.Bana göre Ertuğrul Hoca bu konuda haksız.

Sadece Samsunspor

Gol krali olsun diye ertugrul hocaya biseler demek mantiksiz. Bu ligde gol krali bizden ciksa nolur cikmasa nolur cokta onemli degil bence. Sonucta ertugrul hocada anadolu kulubunu sampiyon yapmis bir hocadir. Nerde ne yapacagini bilir. Vardir bi bildigi. He o hatadan dolayi maci kaybederiz o zaman elestiri olur. Seneye icin hirs yaptiriyor olabilir hani bu ligde bile seni yedege cekebilirim diye bi mesaj olabilir. Tabiki bu tahmin sadece. Yola devam sikinti yok

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 10 Şubat 2020, 15:32:48Maalesef çok katıldığım bi yorum değil hocam. Bahattin hala laubali ve bencil şekilde devam ediyor. Afyon maçında bir pozisyonda solda boş arkadaşına pas vermedi 4 kişinin arasına girdi topu kaptırdı. Fiziğine, hızına haddinden fazla güveniyor ve bu ligi hala hor görüyor.

Şahsi düşüncem elinde olsa Ertuğrul Sağlam'ın ilk değiştireceği adamlardan. Seneye üst ligde bizimle olacağını düşünmüyorum.

Bir aydan fazla olmuş bu yorumu yazalı hala aynı şekilde düşünüyorum...