DVD Film Tavsiyesi

Başlatan edmontdante, 25 Şubat 2009, 12:51:42

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

dün Mehmet Aslantuğ abimizin filmine gittik hanımla beraber..Açıkcası filmi pek beğenmedik..

Filmin sonunu pek bağlayamamışlar,havada kalmış sanki..

Ama filmde öyle bi şey var ki gözden kaçıran adamın Samsunluluğu şüphe götürür..

Bir küçük arabası var bizim Mehmet abimizin.. Plakası 35 HD 055...

Valla ayakta alkışladım ...Tesadüf olduğunu hiç sanmıyorum...Benimutlu etmeye yetti.Film çok güzel olmasada verdiğim para helal olsun  böyle Samsunluya  ;) ;)

celebi

EEEE NEDE OLSA TERMELİ :D

Burak

mutlaka biliniyordur da ben yazim yine de Ferhan Şensoy'un pardon filminin sonunda verdiği adreste de şensoy apt. var askerle konuştuğu sahne ...

babasamsunlu

Sayın Çelebi bey;
Lütfen hemen kendimize pay çıkarmayalım, local bakmayalım olaya daha global bakalım..Samsunlu abimizdir bizim gönlümüzde ve gözümüzde..Sizi eşekle kınamak zorunda bırakmayınız beni.. :( :( :( >:( >:( 8) 8) ;D ;D ;D ;D ;D

celebi

aman kardeşim bizi eşek meşek bozar ;)

gkhn

Türkçe adı 'Umudunu Kaybetme' olan güzel film,izlemeye değer ;)

Kaya

Will Smith'in oyunculuğuna diyecek hiçbir şey yok mükemmel ama oğluna ayrı bir parantez açmak gerek o yaşta o performans parmak ısırtmıştı şimdi Jackie chan ile en son karete kid filminde müthiş oynamış her filmi izlenir bir isim geliyor..

edmontdante

Robin Hood-2010
İMDB Puanı :7.0/10
Russell CROWE-Cate BLANCHETT

Severim böyle tarihi filmleri.DVD keyfi yapacağım diye bu filmi sinemada izlemedim.Büyük bir hevesle DVD si çıkar çıkmaz aldım.Ortamlar,şövalyeler,atlar ,şatolar,kaleler.Ben sırf bu görüntüler için bile izlerim.Ama çok aman aman bir film olmamış.Tabi ki böyle filmlerde üst sınırım CESURYÜREK olunca insan diğerlerini pek beğenemiyor.Yine de  tarihi film sevenlere tavsiye ederim.

Kodalak

02 Kasım 2010, 12:23:15 #458 Son düzenlenme: 02 Kasım 2010, 12:36:27 edmontdante
Alıntı yapılan: edmontdante - 02 Kasım 2010, 12:16:01
Robin Hood-2010
İMDB Puanı :7.0/10
Russell CROWE-Cate BLANCHETT

Tabi ki böyle filmlerde üst sınırım CESURYÜREK olunca insan diğerlerini pek beğenemiyor.Yine de  tarihi film sevenlere tavsiye ederim.

abi bu filmin ilk versiyonu daha güzeldi...

edmontdante

1938 de çevrilen filmin çok daha iyi olduğu söyleniyor ama izlemedim ben.

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: edmontdante - 03 Kasım 2010, 23:36:47
1938 de çevrilen filmin çok daha iyi olduğu söyleniyor ama izlemedim ben.

maaşallah!... sadece futbol mu? kültür, sanat, edebiyat, sinema ne ararsan var sitede trt2 halt etmiş..

Kaya

Robin Hood 2010 sahneleri efektleri ve oyunculukları açısından gayet hoş olmuş..Ancak bildiğimiz robinhood konusu değil, daha çok zenginden alıp fakire veren olarak tanıdığımız robin hood hikayesinin doğuşunu anlatmışlar.Sanırım gerçek hikayeyi devam filminde izleriz..

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 04 Kasım 2010, 23:42:31
maaşallah!... sadece futbol mu? kültür, sanat, edebiyat, sinema ne ararsan var sitede trt2 halt etmiş..

www.samsunspor.biz
- bir kültür menbaı -

8) ;D ;D ;D

Kaya

Hachiko A Dog's Story

Hachiko : Bir sadakatin öyküsü...

Film yaşanmış bir olaydan sinemaya aktarıldı..2009 yılının yapımlarından olan "Hachiko : Bir Köpeğin Öyküsü" filmini izleyenlerce ortak kanı filmin son derece duygusal olduğu..

Hachiko , akita türünde bir köpektir..Sahibi olan profesörle bir tren garında karşılaşır..İkisinin arasında yaşanan bu duygusal gelişmeler kimilerinde " kesinlikle bir köpeğim olmalı" isteği uyandırabilir.Gerçek hayatta heykeli dikilen bu köpek sahibini o garın önünde tam 10 sene (yaşamını yitirene dek) aynı saatlerde beklemiştir..

Dikkat! Ağlatır  :'(

hakan55

Bu topiç çok faydalı oluyordu bizlere.Abilerim izlediğiniz o güzel filmlerden bahsetmeye devam etseniz çok sevinecem.Film izliyeceğim zaman buraya giripte bakıp öyle izliyordum...