5 - Doğan Erdoğan

Başlatan ahmetsefa55, 23 Ağustos 2012, 14:23:40

« önceki - sonraki »

Furkan

Alıntı yapılan: ask55 - 21 Eylül 2014, 01:10:02
96 lı çocuğa yapılan muameleye bakar mısınız..
çocuk hepimizin hayalini gerçekleştiriyor farkında mısınız beyler ?
biraz daha saygılı olmak lazım.

bugün önceki maçlara göre kötüydü.
ama şansı yanında değildi.
çok etkili iki şutundan biri girseydi bugün doğan kraldı.

kolay bulmuyoruz kolay kaybetmeyelim ve sahip çıkalım beyler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

sadece55

Biz doğanın oyununa laf etmiyoruz.Bu kadar havalı olmasına laf ediyoruz.Bu hava ile zaten bir halt olmaz sadece zaman kaybı olur.

ngonge

Biraz sabır daha kaç tane profesyonel maça çıktı bu çocuk. Top tekniği yüksek, iyi top saklıyor, pas vermede gecikebiliyor ya da acele edebiliyor bu tamamen tecrübe ile ilgili bir şey. Recep Niyaz gelince onun mevkisini alacak. Hasan ile dönüşümlü olarak Taha'nın yanında oynayacağını düşünüyorum. Daha pasif bir görevde daha etkili olacağını düşünüyorum. Oyun kurucudan ziyade oyununu basitleştirerek box to box denilen ileri geri çalışan orta saha pozisyonunda başarılı olacağını düşünüyorum.

Stoper

21 Eylül 2014, 14:00:48 #258 Son düzenlenme: 21 Eylül 2014, 14:08:14 Stoper
18 yasinda çocuk.Zamanla futbolunu da geliştirebilir, havali,artist davranışlari varsa düzeltebilir. 21-22 yasina kadar zamani var daha.

3-4 sene içinde futbolunun geldiği seviye geleceğine yön verecek,eşiği geçerse uzun yillar ismini duyariz. Uyku,beslenme,gece hayati, antrenman hepsine dikkat eder de gelişim gösterir umarım. Sercan Temizyurek'de olabilir, Vural Korkmaz'da.

buonanotte

Doğanı futbolu için eleştirmek yanlış olur.Fakat saha içindeki tavırları bana da itici geldi.Sosyal hayatta nasıldır nedir orasını bilmem ama ne oldum delisi olmamak lazım.Aynı durumlar Canberk için de mevcut bir kaç yerde denk geldim yürümesi mimikleri sanki 20 yıldır a takımda oynuyormuş gibi.Umarım düzelirler.

orucreis

Disiplinli bi hocanın elinde mum olur ama erhan hocada havaları umarım dahada artmaz

fanatik samsunsporlu

o kadar orta saha oyuncusu varken doğana yüklenilmesi istediğimiz,aradığımız 10 numaranın kendisi olabileceği umududur

sadece55

Arkadaşlar Doğana oyun olarak birşey denmiyor Sadece Sahada disiplinsiz havalı olduğu konusunda eleştiri yapılıyor.

Ollivanders

24 Eylül 2014, 15:20:44 #263 Son düzenlenme: 24 Eylül 2014, 15:24:41 Serpico
abi ne 10 numarasından bahsediyorsunuz. Türk milleti olarak en büyük hastalığımız iki güzel harekete tav olmamız. 10 numara vs konuşmak için yararlı hareketlerini sadece 2 maç değil iki sezon görmemiz gerekiyor. Abartmayın , pofpoflamayın. Tamam destek olun ama abartmaya gerek yok.

ask55

zaten bizim milletin 10 numara hastalığına anlam vermek mümkün değil.
zidane futbolu bıraktı 10 numara diye bir mevki kalmadı.
o bölgede oynayan topçu "defansa yardıma gelen, geriden top süren, top rakipteyken mücadeleye destek veren" stilde olmazsa tutunamaz.
doğan geriden iyi top dağıtıyor.
ama top sürme özelliği yok.yaşı daha çok genç.akıllı olsun idmanlardan sonra yarım saat çalışşsa oyununa müthiş bir özellik katmış olur.

şuan yerli olarak top sürüp dikine oynayabilen tek ortasaha alper potuk.

Shane_Falco

Büyük ihtimal başındaki o çakal menajer yönlendirmesiyle sözleşme uzatmayıp 2 ay sonra Gençlerbirliği, Gaziantep vb takımlarla ismi anılıp kaçıp gideceğini göreceğiz...

olcay

S.kt.rsin gitsin. Karakteri sağlam değilse , yalvarmaya gerek yok.

yirmiuc

oyle bir durum varsa oynatmaya gerek yok, istedigi yere gitsin.

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: ask55 - 24 Eylül 2014, 16:17:10
zaten bizim milletin 10 numara hastalığına anlam vermek mümkün değil.
zidane futbolu bıraktı 10 numara diye bir mevki kalmadı.
o bölgede oynayan topçu "defansa yardıma gelen, geriden top süren, top rakipteyken mücadeleye destek veren" stilde olmazsa tutunamaz.
doğan geriden iyi top dağıtıyor.
ama top sürme özelliği yok.yaşı daha çok genç.akıllı olsun idmanlardan sonra yarım saat çalışşsa oyununa müthiş bir özellik katmış olur.

şuan yerli olarak top sürüp dikine oynayabilen tek ortasaha alper potuk.

ptt liginden bahsediliyor birader.anıl gibi bir adamımız vardı kalpar efendi oynatmadı.adam gittiği takımları abat ediyor.kaç yıldır 10 numara sıkıntısı yaşamıyor muyuz?bu merak mı takımın iyi oynatılması mı?

ask55

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 24 Eylül 2014, 21:51:29
ptt liginden bahsediliyor birader.anıl gibi bir adamımız vardı kalpar efendi oynatmadı.adam gittiği takımları abat ediyor.kaç yıldır 10 numara sıkıntısı yaşamıyor muyuz?bu merak mı takımın iyi oynatılması mı?
bana birader diye hitap etme gerek yok o işlere.

senin ufkun ptt 1.lig olabilir.ben gelecek için hangisi yararlı olur onu söyledim.

sonuçta bu adam veya biz hep ptt 1.ligde oynamayacağız.