Şehrimizi temsil eden bir sözümüz olsun..

Başlatan Şehr-i Samsun, 23 Ocak 2011, 19:11:03

« önceki - sonraki »

Ayberk

Ona bakarsak Gençlerbirliği'ne de Kırmızı Şimşekler diyorlar bazen. Ancak Eskişehir ile asıl özdeşleşen Es-Es'tir. Gençlerbirliği'ne de sahip çıkan zaten yok :D

Kırmızı Şimşekler olarak tanınıyoruz da, kendi kendimize uydurduğumuz bir şey de değil yani. Ne bileyim ben mutluyum halimden :D

Efsane Meskenler

Başka diye soranlara inat, sadece Samsunspor

Bence Bu Olmalı Bizi Tanımlayan Söz

doðan

Kırmızı şimşekler Bizle özdeşlelşn bir slogandır, bir efsane olara estiğimizde her gaztenin başlığı  öyle atılırdı....

uqur.ss

sloganlarda sıkıntı yok arkadaşların dediği gibi yeni slogan şok isabetli ve marka olacak bir tarzda.emeği geçenlere teşeürler  samsunspor_x  samsunspor_x  samsunspor_x

55cem55

benim her yerde soylediğim bize ait olarak gördüğüm ilk söz başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR'dur..2. si ise burası heryer değil SAMSUN

binikalamadım

samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x
SAMSUNSPORUMANİA
samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

HoLiGanisT

Sözde değil, Özde Samsunsporluyuz pankartı yıllarca asılı kalmıştı tribünlerde

fat55

eren55

Takımımızın lakabı oturmuş durumda.Başka şeyler aramaya gerek yok!Slogana gelince,güzel sloganlarımız var.'Burası her yer değil,Samsun!' sloganı iyi tuttu.Hatta başka yerlerde(Bursa) farklı versiyonları dile getiriliyor diye duyuyorum.Ama malum bu slogan başka bir slogana atıfta bulunmak için ortaya konuldu ve dile getirdiğimizde duyanların aklına malum takım da geliyor.Bu bakımdan sadece bizi ifade eden,hoş ve muzip sloganlar üretebiliriz inşallah.Ha deyince olacak bir iş değil tabii.Unutmadan Ankaragücü bu konuda gayet iyi.

55.hakan

Başka yerler sloganı çalmadan stada büyükçe bir Burası Her yer Değil pankartı asılsa ve yıllarca kalsa...