Gaziantep b.b.spor- SAMSUNSPOR'UMUZ 0-1

Başlatan samsunmania, 28 Mart 2010, 19:09:21

« önceki - sonraki »

samsunmania

28 Mart 2010, 19:09:21 Son düzenlenme: 04 Nisan 2010, 17:03:16 samsuni

-

Tarih :  04.04.2010  
Saat  : 14:30       
Yer : GASKİ Stadı

Bu konu başlığını açtım. İnşallah uğurlu gelirim. Çok zor bir maç ama sloganvari bir mecburiyetimiz var. 3 puan,başkası yalan.

celebi

antep yener bizi ve ligin dibine demir atarız

LisandroLopez

Alıntı yapılan: celebi - 28 Mart 2010, 19:10:56
antep yener bizi ve ligin dibine demir atarız

Öylede demesen iyidi be abi :)
İnşallah kazanırlar futbolcu arkadaşlar , bazı şeylerin önemini anlarlar ve ona göre mücadele ederler..

Dartagnan

celebi

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 28 Mart 2010, 19:15:27
Öylede demesen iyidi be abi :)
İnşallah kazanırlar futbolcu arkadaşlar , bazı şeylerin önemini anlarlar ve ona göre mücadele ederler..

inşaallah be kardeşim

epçeli köylü

benimde hiç ümidim kalmadı......

adige73

bu maçta da ümidimiz yoksa düştük diyebiliriz

Ollivanders

Alıntı yapılan: Dartagnan - 28 Mart 2010, 19:16:22
umidim yok.

eski hava dondugune gore deplasman fobimizde (!) donmustur o yuzden fazla umutlanmaya gerek yok.

Akyol

Alıntı yapılan: adige73 - 28 Mart 2010, 21:06:36
bu maçta da ümidimiz yoksa düştük diyebiliriz
Allah korusun bunları düşünmek için çok erken arkadaşlar yapmayın. 41 puan bizi ligde bırakır endişeyle ümitsizliği birbirine karıştırmayalım. Her zamankinden daha fazla kenetlenmeye ihtiyacımız var.

edmontdante

Sadece Samsunspor

altay maçı seyircili olsa her türlü yenerdik, söylenenlere göre altay hiç oynayamamış bile

her türlü yeneriz

samsunmania

Amaçsız, niye bu ligde oldukları bile belli olmayan Antep'in alt yapı takımı. Devre arası iyi transferlerle iyi bir takım oldular. Mücadele güçleri yüksek. En az onlar kadar mücadele edemezsek bugünki maçta da gördüğümüz gibi fark bile yeriz. Çok koşuyorlar. Yetenekli futbolcularımız yeteneklerini göstermeli bu maçta. 3 puan alırsak ve Dardanel'den puan alırsak inanıyorum ki korkulu rüya bile görmeden ligi tamamlarız.

SametYılmaz55

bu saatten sonra kazanmaktan başka çaremiz yok.inşallah kazanırız

beşnumara

her ne olursa olsun takımızın yanında olacağız haftaya ama işimiz gerçekten çok zor.oynamıyorlar mücadele etmiyorlar izliyorlar... yeter ulan artık yeter.nedir bu meymenetsizlik yaaa? hocayı göndermek istiyorsanız taraftarlara söylemeniz yeter ama takıma niye zarar veriyorsunuz >:(

LisandroLopez

Kritik maçları olumlu sonuçlarla bitiren bi takımız , bu maçı alacağımızdan şüphem yok , kazanacağız.