Bank Asya 1. lig 28. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Altay

Başlatan AntZ, 21 Mart 2010, 17:19:14

« önceki - sonraki »

Sercan

Lanet olsun.13 saat yol iskence gibi geciyor.Soyle adam gibi bir sevinemedik.Artik ligde kalmak icin umutlarimi kaybediyorum.Neyse ki SAMSUNSPORLULUGUMUZ katlanarak artiyor.

kaptan 55

tff bile eminim ki bizim futbolcuların bu isteksizliklerini görünce yaptıkları masabaşı oyunları için pişman olmuşdur.
tamam tff elinden geleni yaptı ama sen oyunu,tezgahı yıkmak için gram çaba göstermiyosun ki şimdi sil baştan geri döndük 2 seneden beri düşmemeye oynayan takımın taraftarları olarak hüsranı yanımızdan hiç ayırmadık.nasılsa bize geri dönecek diye.
şimdi mesai saati bitimine kadar bizi bu hallere düşürenlere,bu halde bizi yalnız bırakanlara giydirsem bunun adı günah mı olur beyler?

celebi

olur olur boşver günaha firmeye değmez bunlar için >:(

europe_55

En azindan 1 puan alsaydik bari.
Gercekten  5 te 5 yaptigimiz maclardaki futboldan eser yok.

Futbol yok, futbol oynamak icin caba yok, Allah sonumuzu hayir etsin...

Ertuğrul Sağlam

celebi

son resimdeki canavar kim ya. canavar dedikse yakışıklı manasında yanlış anlaşılmasın ;)

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: celebi - 29 Mart 2010, 16:52:26
son resimdeki canavar kim ya. canavar dedikse yakışıklı manasında yanlış anlaşılmasın ;)

Doğduğu günden buyana tuttuğu takım Bankasyada oynayan zavallı oğlum:(

babasamsunlu

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 29 Mart 2010, 17:29:48
Doğduğu günden buyana tuttuğu takım Bankasyada oynayan zavallı oğlum:(

Zavallı olurmu hocam..Murat abinin dediği gibi canavar canavar...Elbet döner bu talih bir gün...sıkma canını..

erkutdem55

Benim 3 ay sonra doğacak oğlum bakalım ne zaman görecek Süper Ligi.Lig B taraftarı olarak doğmaz umarım

Samsun55ramazaN

Kais

Alıntı yapılan: Samsun55ramazaN - 29 Mart 2010, 19:42:21
Amatör kümedede olsa samsunsporluyum
yok abi yok zaten kimi tutucaz.gidip istanbul yalakasımı olacaz.tek aşkımız SAMSUNSPOR lu olacaz yine.sokaktada oynasa kaldırımdan desteklicez.

Nuri Asan

29 Mart 2010, 22:30:39 #386 Son düzenlenme: 29 Mart 2010, 22:32:19 Nuri Asan
Alıntı yapılan: erkutdem55 - 29 Mart 2010, 18:22:19
Benim 3 ay sonra doğacak oğlum bakalım ne zaman görecek Süper Ligi.Lig B taraftarı olarak doğmaz umarım

Malatyada düştüğümüz sene maçtaydım.Oğlumun doğduğu haberi maç dönüşünde yolda aldm.Hem üzüntüyü yaşadım,hem sevinci.Sevinç ama buruk sevinç,yaralı bir kalbin sevinci...
Biz takımımızı böyle severkenİstanbul takımlarını tutup,onlarla sevinen zavallılara lanet olsun.
Değil Lig B taraftarı,sokaktada maç yapsa bu takımın taraftarı olarak öleceğimiz için kendimizle gurur duymalıyız.
Lig B taraftarı olsakta,amtör takım taraftarı olsakta kendimizden sonra gelenlere Samsunspor ismini yaşatmalıyız.
bu lafımda Samsunsporla dalga geçen beyinsizlere,Bu takım üzerinden siyaset yapan,rant sağlayan asalaklara kapak olsun.
Samsunsporlu Doğduk,Samsunsporlu öleceğiz ulan

edmontdante

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 29 Mart 2010, 22:30:39
Değil Lig B taraftarı,sokaktada maç yapsa bu takımın taraftarı olarak öleceğimiz için kendimizle gurur duymalıyız.
Lig B taraftarı olsakta,amtör takım taraftarı olsakta kendimizden sonra gelenlere Samsunspor ismini yaşatmalıyız.
bu lafımda Samsunsporla dalga geçen beyinsizlere,Bu takım üzerinden siyaset yapan,rant sağlayan asalaklara kapak olsun.
Samsunsporlu Doğduk,Samsunsporlu öleceğiz ulan

samsunmania

Lig b diye bir şey olmayacak zaten. Seneye inşallah iyi bir takımla güzel günler göreceğiz.

Samsun55ramazaN