BankAsya 1.lig / 27.hafta Giresunspor-SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan fatih55ankara, 16 Mart 2010, 12:40:13

« önceki - sonraki »

ramcQ_55

sen başkansın ve mactan bi kac gün önce acıklama yapıyosun
bizim hedefimiz pılayof deil ligde kalmak ve bu acıklamayı klubün bizzat başkan sıfatlı hakkı tomac yapıyor futbolcularda bunu okuyor daha oynarmı futbolcular söylermisiniz kim oynar yazık gercekten cok yazık

sen halbuki koskocaaa samsunspor klubünün başkanısın futbolcuları gaza getireceğine tam dersi moralini sıfıra düşürüyosun boşverin süper ligi bu şehir süperligi haketmiyor oynamış gibi gözükün ama kaleye şut cekmeyin diğer takımda bi boşluk bulur gol atar aman haaa sakına gol atmayın gerek yok demişdir kesin bizim bölebi başkanımız var işde

futbolculara kızmıyorum kızamıyorum cünki sen ne dersen onu yapıyor yapmaya calışıyor

offff offfffffff halimizemi ağlasam kaderimizemi bilmiyom

bluegreen55

Artık stresimiz kalmadığından ve takımımız iyi oynadığı için yine gol kaçırma rekoru kırmazsak veya hakem gazabına uğramazsak kazanırız... Gol kaçırma ve hakem gazabı durumlarını daha yeni yaşadığımız için tekrar etme olasılığını düşük sayarsak %80 kazanırız diyorum...  1-3

GurbetciFanatik

Böyle bi takim varmi yaaaaa.

2  3 mac yenilir eyvah düsdükmü dedirtir insana ?
pesinden 5 mac alir aha simdi play off oynuyoruz deidrtir insana.
pesinden 2 mac sahasinda kaybeder eyvah biz kümede kalma mücadelesi veriyoruz dedirtir adama.

Yani uzun lafin kisazi yenilirsek yine eyvah diyecegiz
yenersek zor ama neden olmasin playy off kalirmiyiz diyecegiz.

Acaba berabere kalirsak ne diyecegiz bu Takima ?????

Turuncu

beşnumara

giresuna olan gol şanssızlığımızı kırarız kırmasına da defans ve kalecimiz kötü attığımızdan da fazlasını yeriz.inşaallah yanılırım

Nuri Asan

sizden galibiyet isteyen yok,puan isteyen yok

GOL ATIN YETERRRRRRRRRR

sırf orada golll diye bağırmak için olacağım

dilatino

Cok karamsar görüyorum sizleri samsun bu macdan puan alacak buna emin olun. artik playoff düsüncemiz kalmadigina göre sakin oynariz, bir kontra ve golü buluruz meraklanmayin en kötüsü 0 bu macin.

asoydass

büyük ihtimal kaybedecez ama inş yanılırım

radikal-fma

5trawberry

Mutlak Playoff oynamak isteyen ve buna yakın olan bir Giresunspor var.
Sınırda olan ve Şuan için Düşme korkusu yaşamak istemeyen Samsunspor var.
Bu hafta için Maça sıkıntılı başlayacak olan Giresunspor.
Samsunspor rahat.
Açık oyun ve Rahat futbol sayesinde puan ya da puanlar yakındır diye düşünüyorum.

alperen

samsunmania

Alıntı yapılan: Serpico55 - 16 Mart 2010, 14:31:25
Girsesuna hic sansımız tutmuyor bunun yanında ahmet şahin ve turgay yok. Butun bunları dusunursek beraberlik iyidir bence.

Bolu'ya da şansımız tutmuyordu. Ama yendik. Beni daha çok korkutan Adana Buca KArşıyaka Altay gibi playy off kovalayan takımlardan daha iyi top oynuyor Giresun. Ama yenilmeyecek takım da değil. TAbii ki Buca maçı gibi oynamazsak.

SamsunluReis

hakkımızda hayırlısıı olsun.. inş yeneriz  :-\

çýlgýnlar1984

ıns taraftar deplasaman da bırbırıne gırmez arkadsalr ..!

celebi