Bank Asya 20. Hafta/ Mersin İdman Yurdu- Samsunsporumuz: 1-2

Başlatan celebi, 25 Ocak 2010, 23:41:06

« önceki - sonraki »

estalpi

mersini yenmek zorundayız.... ancak çok çok zor.... rakipte kendi sahasında nefes almak isteyecektir. bu arada kimle gol atacğızzz..... bilmiyorum ki....

ankarta 55

arkdaşlar takımımızın hakkınıı yemiyelim lütfen  büyük bir seviç yaşattılar bize 2 hafta üst üste kazandırdılar bence bi 5 hafta daha yüzümüzü güldürmüzler eğer maç kazanırlarsa takımımzın doğasına aykırı olur

Tribün_ali

Ollivanders

gozgoz yýlmaz

babasamsunlu

gozgoz yýlmaz

Takım kötü oynamıyor, gol sorunumuz var. Mersin koftiden bir takım. Çakarız orada.

estalpi

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 27 Ocak 2010, 17:17:41
Takım kötü oynamıyor, gol sorunumuz var. Mersin koftiden bir takım. Çakarız orada.

Türkiye liglerinin en dengesiz takımı olan samsunspor mersini deplasmanda yener gelir...öteki hafta rizeye maçı verir.kocaeliyle berabere kalır haceptepeye yenilir böyle devam eder.... ne zaman ne yapcamız hiç belli değil.... ama 1gollede olsa bu ligde kalacağız.... 1 forvet lazımmmmmmm......başka oyuncuya gerek yok bu satten sonra..... sadece i bir forvet kıyın az paraya yaaaaaaaa...... daha binmeyecem metroyada.....

estalpi

ALAKASIZ BELKİ AMA ::: Bilet Fiyatlarında indirim olmalı... 10 lira çok pahalı veren var veremeyen var.... bu dönemde daha çok taraftara ihtiyaç var 10 lirayı 1 maça veremeyecek çok insan var bu şehirde özelliklede genç ve orta yaşlı kısım... millet eve ekmek götürmenin derdinde.... birçok öğrenci harçlık alamadığı için maça gelemiyor.... 3 lira yap 5 lira yap şehir takıma küsmsesin.... bune yaaa küme mücadelesi verip 10 lirada bilet olursa biz nasıl gidelim....zaten yeniliyoz içerde dışarad diyen birçok insan var..... burdan sesleniyorum bilet fiyatları mutlaka düşürülmelidir.....

YaşarDoğu

Merak etme , hersene yaşanan bilet fiyaskosu bu sene de yaşanacaktır.Nedir o tutarsızlık,yöneticler düşmeye oynamayı  hissettikleri an, biletler 3,5 ve 7,5 lira olur.Ama bilmezlerki her yaptıkları işe oldukları gibi bundada tutarsızdırlar.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: estalpi - 27 Ocak 2010, 17:36:33
ALAKASIZ BELKİ AMA ::: Bilet Fiyatlarında indirim olmalı... 10 lira çok pahalı veren var veremeyen var.... bu dönemde daha çok taraftara ihtiyaç var 10 lirayı 1 maça veremeyecek çok insan var bu şehirde özelliklede genç ve orta yaşlı kısım... millet eve ekmek götürmenin derdinde.... birçok öğrenci harçlık alamadığı için maça gelemiyor.... 3 lira yap 5 lira yap şehir takıma küsmsesin.... bune yaaa küme mücadelesi verip 10 lirada bilet olursa biz nasıl gidelim....zaten yeniliyoz içerde dışarad diyen birçok insan var..... burdan sesleniyorum bilet fiyatları mutlaka düşürülmelidir.....

kendi takımına  15 günde bir 10 lira ayıramayan zaten maça gelmesin..ama yalnış açıdan bakıyorsun.pazartesi o stadadın boş olma nedeni hem maçın pazartesi olması bide çok fazla soğuk olmasıdır..bu takım kafaya oynasın o stad 20 lirayada dolar sen merak etme ...

FaTiH_HaN

Samsunspor için 15 günde bir defa 10 lira vermek kimseyi küstürmemeli sigaraya, gezme-tozmaya, başka başka şeylere para harcıyoruz. eskiden 2 paket sigara parasına derdik artık o 1 paket sigara parasına  ;D  maça gidiyoruz. tamam onu da veremiyenler olabilir saygı duyarım onlarda taraftar guruplarıyla rahatlıkla girer.

ankarta 55

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 27 Ocak 2010, 18:46:09
Samsunspor için 15 günde bir defa 10 lira vermek kimseyi küstürmemeli sigaraya, gezme-tozmaya, başka başka şeylere para harcıyoruz. eskiden 2 paket sigara parasına derdik artık o 1 paket sigara parasına  ;D  maça gidiyoruz. tamam onu da veremiyenler olabilir saygı duyarım onlarda taraftar guruplarıyla rahatlıkla girer.

Sercan

Alıntı yapılan: estalpi - 27 Ocak 2010, 17:36:33

Ben çok az kişinin bilet fiyatlarından şikayetçi olduğunu düşünüyorum.Ayrıca bu takım üst sıralar için oynasın 30 tl de olsa o stad dolar.Hem tv veriyor,hem hava buz gibi,hem pazartesi ama yinede taraftar sahaya gidiyor.Bu insanların hiçbiri bilet fiyatından şikayetçi olmaz.

Sms konusunda ise iyi bir fikir ama bize yeterince katkı sağlamaz.Çünkü bizler Sivas ya da Kayseri vb. gibi memleketimizin takımı olduğu için değil,Samsunspor'lu olduğumuz için destek veriyoruz,maça gidiyoruz,lisanslı ürünlerini alıyoruz.Ben inanıyorum benim gibi öğrenciler bile kız arkadaşına daha az mesaj atar ama takıma destek olsun diye 5500'a mesaj gönderir.Bunları yapacak olanlar sadece Samsunspor'lular olur zaten.Çünkü şehrimiz adeta bitmiş...

Ollivanders

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 27 Ocak 2010, 19:50:18
Ben çok az kişinin bilet fiyatlarından şikayetçi olduğunu düşünüyorum.Ayrıca bu takım üst sıralar için oynasın 30 tl de olsa o stad dolar.Hem tv veriyor,hem hava buz gibi,hem pazartesi ama yinede taraftar sahaya gidiyor.Bu insanların hiçbiri bilet fiyatından şikayetçi olmaz.

Sms konusunda ise iyi bir fikir ama bize yeterince katkı sağlamaz.Çünkü bizler Sivas ya da Kayseri vb. gibi memleketimizin takımı olduğu için değil,Samsunspor'lu olduğumuz için destek veriyoruz,maça gidiyoruz,lisanslı ürünlerini alıyoruz.Ben inanıyorum benim gibi öğrenciler bile kız arkadaşına daha az mesaj atar ama takıma destek olsun diye 5500'a mesaj gönderir.Bunları yapacak olanlar sadece Samsunspor'lular olur zaten.Çünkü şehrimiz adeta bitmiş...

aynı fikirdeyim kardesim