Devre Arası Hazırlık Maçlarımız

Başlatan kalptenþimþek, 04 Ocak 2010, 18:08:20

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

CurvaSudSamsunspor

Nuri Asan

hazırlık maçıda olsa,bilgisayar oyunuda olsa Samsunsporun yenilmesi ağrıma gidiyor.

lucarelli

Bu takıma göre sonuç kötü değil. Sanırım hoca ikinci yarı kalacak ve gidecek oyuncuları belirlemeye çalışıyor...

KareAs55

Kais

denenen oyuncular.tamamen deneme maçı oldu yani bu maç.

KareAs55

Kais

Arnavut orta saha Visar'dan sonra, Ukraynalı forvet Nicolow, Kamerun ve Nijerya'dan gelen Joseph, Omotayo, Dalintov ile Idede

gogo55

arkadaşlar maçın sonucundan önemli maçı canlı izleyen yani antalyada takip eden var mı gençler ve denen yabancılar nasıl?

kalptenþimþek

Bir menejer bulup kampın yolunu tutmanın tam zamanı şimdi..
İleride torunlara anlatacak bir kaç anımız olurdu ;
"  -Dede sen Samsunspor da oynamışsın, doğru mu?
   -Evet doğrudur torun, Samsunspor'da oynadım! (ama sistemi beğenmeyip beşinci dakikada oyundan çıktım " ..

King Of The North

Bizim yabancıların ayağına top bile değmemiş anlaşılan, neyse 1-2 maç sonra belli olur kimlerin fayda sağlayacağı.

ali ihsan

Elle tutulur bir yabancı bulabileceğimizi zannetmiyorum.2-3 tane yerli isim alıp transferi kapatmak lazım .

lucarelli

Köle pazarlar gibi getiriyorlar siyahi adamları futbolcu diye kaskallamaya çalışıyorlar. Bu mantıkla adam mı alınır? 100 adam getirsem 2sini satsam oo süper mantığıyla işleyen bir sistem. Bir maçta, antremanda futbolcu mu alınır. Gidecen izlicen alacan.. Bu kafayla gidersek işimiz vahim. Hiç almasınlar, Oğuzhanlar, Tanjularla oynasınlar bin kat daha iyidir...

onur 55

Sercan