Devre Arası Hazırlık Maçlarımız

Başlatan kalptenþimþek, 04 Ocak 2010, 18:08:20

« önceki - sonraki »

Akyol

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 05 Ocak 2010, 15:26:56
:):) yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
suç sizlerde değil, sizleri yayıncı kuruluş sanan bizlerde!  :) :) :)

kuzey55

SAMSUNSPOR
1-Serkan
2-Yunus
3-Oğuzhan
4-İsmail
5-İmeki
6-Engin
7-Mustafa
8-Josef
9-Samson
10-Kaan
11-Visar

KOCAELİSPOR
1-Metin Erol
2-Burak Halil
15-Aydın
6-Bilal
3-Bülent
4-Ali Çamdalı
13-Tevfik
8-Uğur Yasan
21-Ercan
29-Uğur Durmuş
20-Serdar

Tufan

harbi hazırlık maçı olmuş bizim için bu kadro ile fark yesek bile sorun değil.

celebi

Akyol

Bu bizim Samsunspor'mu yoksa İngiltere'de de vardı bi takım o mu? Yanlışınız olmasın bu nasıl kadro böyle bir tek oğuzhan var bildiğimiz :-\

emre

kuzey55

kuzey55

Dakika 20: Ali Çamdanlı`nın uzun topunda Ercan topla buluştu, Ercan`ın serdar sık bir pas çıkardı. Serdar`ın aşırma vuruşunda top ağlara gitti. Kocaelispor 1-0 öne geçti.

Dakika 15: Sola taraftan Teyfik`in orasına ceza sahası üzerinde Cem Sinan topla buluştu, Cem Sinan`ın şutunda top defansa çarpıp auta gitti.

Dakika 10: Sağ taraftan Burak Halil`in getirdiği topta ceza sahasına yaptığı ortada Ercan`ın kafa vuruşu az farkla auta çıktı.

Dakika 6: Samsunspor serbest vuruş kazandı. Topun başına geçen Mustafa`nın sert şutu kaleci Metin`de kaldı

Dakika 4: Sağ taraftan Bülent Uzun`la gelişen atakta topu Serdar`la buluşturdu. Serdar`ın şutu az farkla auta çıktı

Dakika 3: Kocaelispor karşılaşmaya iyi başladı. Maçın ilk dakikalarında Samsun kalesine yüklenmeye başladı

AntZ

Alıntı yapılan: Akyol55 - 05 Ocak 2010, 15:25:51
bu maçı radyodan anlatmayan ant55'e teessüflerimi iletiyorum :)

Bismillah  ;D Akşam 11 de Antalya topraklarına ayak bastım, yeni giriyorum foruma  ;D Hem hazırlık maçlarıyla yormayın beni, takımın ihtiyacı olduğunda, zor durumda olduğunda çağırın  ;D Baktım kötü gidiyoruz, uzun zaman sonra arka arkaya iki maça gittim, ikisini de kazandık  ;D Durum kötü, yetiş deyin hallederiz  ;D

Dartagnan

yeni bi haber yok mu yav mactan :D

celebi

kuzey55

1-0 devam ediyor son dk lar...bizim denemeler iyi oyun çıkarıyo galiba.

kuzey55

maç 1-0 bitti...bizim as oyuncular oynasaydı rahat alırdık bu maçı.