Bank Asya 1.Lig 17.Hafta l Orduspor 1 - 3 Samsunspor'umuz

Başlatan Ölümüne_Samsunspor, 13 Aralık 2009, 16:44:56

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

haydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... ne güzel cumartesiye ayarlamıştım kendimi... inşallah hanımdan izni koparabiliriz pazara :):):)

kırmızı_şimşek

haydi  arkadaşlar herkes tribünlere tam  destek bir kere daha kazanalım işi bitirelim en azından belki çıkış yakalarız

SSBiz Gençlik

europe_55

En azindan 1 puan ile dönemliyiz Samsun´a ve ben bunu basarabilecegimize inaniyorum...

çapaþ 06

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 15 Aralık 2009, 01:36:02
Play off oynarız diyen arkadaşlar.Neye dayanarak bu söylüyorlar anlamış değilim?
anlatalım kardeşim  bak 6.sırdaki karşıyaka ile samsun arasında 12 puan fark var eğer  haftayada kaznırsak 2.ara transeferde adam gibi adamlar gelirse 12 puan   eritilir gecen sne uefanın ihtar verdiği  puan silinmesi gündemde olan diyarbakır o kdar zorluğa rağmen süperligdeler biz  neden  çıkmayalım

Sercan

Alıntı yapılan: çapaş 06 - 15 Aralık 2009, 17:29:33
    anlatalım kardeşim  bak 6.sırdaki karşıyaka ile samsun arasında 12 puan fark var eğer  haftayada kaznırsak 2.ara transeferde adam gibi adamlar gelirse 12 puan   eritilir gecen sne uefanın ihtar verdiği  puan silinmesi gündemde olan diyarbakır o kdar zorluğa rağmen süperligdeler biz  neden  çıkmayalım

Anlattıkların gerçekten kulağa hoş geliyor ama.Geçen sene ligin ilkyarısında bu durumdan daha iyiydik ama bu yönetimle 1 gol sayesinde düşmekten kurtulduk...

CurvaSudSamsunspor

adana -ordu maçını izledim ordu kalecisi basit goller yemiş kale kova kısaca ...şutlarla bu işi bitirebiliriz...

KotuCocuk55

15 Aralık 2009, 23:42:28 #37 Son düzenlenme: 15 Aralık 2009, 23:43:03 KotuCocuk55
konya ve kartal maçları iştahamı kabarttı.Biraz gaza getirmedi desem yalan olur..
2-4 Samsunspor kazanır.. Orduda su yolu oldu..

Jnr.Serkan

ordunun dereleri türküsünü maçın sonunda bağıra bağıra söylemek istiyorum o statta  ???

kayacan

Geçen seneki maçı TV'den seyrederken Orduspor kazanınca maç sonunda Ordulu bir taraftarın stadda göbek atıp oynamasını kameralar göstermişti.Ben dahil birçok Samsunsporlu o kerestenin yedi ceddini saygıyla anmıştık. Samsunsporlu futbolcuların bu keresteye tekrar göbek atma fırsatı vermemesini temenni ediyorum.

CeLiL_55

bekle kolpa ordu geliyoruz bu maç banko Samsun karadenizin kralı biziz, bu maçı alıcaz.

celebi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Aralık 2009, 00:50:40
Bu tip maçları kaybetmemek lazım Ordu-Giresun-Rize maçları taraftar için önemli.

King Of The North

Ordu maçını alırsak burada play-of play-of diye yorumlar da okuruz gibime geliyor.

Sioux

Alıntı yapılan: Ölümüne_Samsunspor - 13 Aralık 2009, 16:44:56
ORDUSPOR-SAMSUNSPOR'UMUZ

-
Cumartesi Saat 13:30
Stat : 19 Eylül Statı

iLK DEFA BİR MAÇ KONUSU ACTIM İNŞALLAH HAYIRLI OLUR..

maç pazar günü değil mi? 1-1 bitecek bence.

celebi

evet maç pazar günü arkadaş konu başlığını açtığında cumartesi did fakat tff daha sonrasında tarihi değiştirdi.