Bank Asya 1.Lig 14.Hafta l Samsunspor'umuz 1 - 2 Ç.Dardanelspor

Başlatan KocumVolkan, 21 Kasım 2009, 17:18:14

« önceki - sonraki »

red_white

stad full olur bayramda var haydii bakalım herkesss mabedimizeee

mehmet yılmaz

Ligde en son 2 maç art arda kazandığımızda 2007-08 sezonuydu. Ligin 4. haftasında Kocaeli'de 3-2 kazanıp, 5. hafta burada Ordu'yu 7-5 yenmiştik. Sonrasında ise aynı sezon Elazığ 2-1; G.Antep BB 2-1; Mardin 2-0 ve Malatya 2-1 serisi yapmıştık.

1 yıl sonra deplasmanda maç kazandık, şimdi sıra iki maç üst üste kazanmaya geldi. Kazanırız diye düşünüyorum...

Yaman55

çapaþ 06

çanakkle zayıf takım samsunsporumuz en az 3 sallsın ki 5 1 in anlamı olsun

ali ihsan

Bu maçı kazanıp biraz rahat nefes alıp üst sıralara doğru tırmanmamız lazım.Ben kazanacağımızı düşünüyorum.3-1 alırız bu maçı ...

Tribün_ali

zor maç olacak hadi samsunum al bu macı güldür yüzümüzü

Tufan

Çanakkaleyi yenmezsek bu galibiyet anlamsız olucak. Güzel bayram gününde kazanırız diye düşünüyorum.

55erhan55

yeneriz gibime geliyor futbolcuların kendilerine güvenleri geldi artık

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 21 Kasım 2009, 17:22:03

ayrıca 2 haftada 6 puan alırsak eğer benim uğurlu rakamım  17  numaraya denk geleek puanımız...
inşallah öyle olur....
benimde abi tabi ilki 55 ;D inş yuzumuz gulmeye devam eder temkinni olalım yinede

furkan5534

Bu gazla almalıyız bu maçı bız samsunda degılız gıdemıoz maca Sız DOLDURUNNN şu stadııı yıkınn ortalıgı yaa 20 bın seyırcı olsa ne muhtesem bısı olur ya hep hayalımm full olması

sadece55

Dardanelspor ilginç bir takım... Daha adamların beraberlikleri yok dengesiz bir takım 5 galibiyet 7 mağlubiyet almış...Umarım bir mağlubiyette bizden alırlar..

Fecr_55

Bugünün moraliyle ve evimizde de ayni sevinci tekrar yasatmak icin iyi oynariz diyorum..
Forvet biraz daha kendine gelir, savunmamizdaki eksiklikler giderilir ve biz maci 3-0 alabiliriz ALLAH'in izniyle..
Bu galibiyetin havasinda kalmamaliyiz, unutup bu maca bakmaliyiz..Havamizi almaya o macta devam etmek dilegiyle, yere cakilmak istemiyoruz..

Biz SAMSUNSPOR'luyuz..Yensek de, yenilsek de..

Dartagnan

Yenmemiz lazim ve taraftar gerekeni yapip zorlada olsa bu macı aldırmalı!!!!

bluegreen55

Deplasmanda 6 da 3 yapmışlar bence deplasman galibiyeti kotalarını doldurmuşlar, hiç beraberlikleri yok ki yarın inş berabere kalırlar. Ozaman beraberliğede ihtimal vermiycem kesin kazanırız diycem...