Fortis Türkiye Kupasi 2. Tur l Samsunspor'umuz 2 - 0 K. Karabükspor

Başlatan MeL_55, 27 Eylül 2009, 13:49:08

« önceki - sonraki »

grkn55

idmanda yine turgut 11 deydi bu adamda ne var anlamıyorum. yedek takım 8-0 yendi dünki idmanda can stoperde çok iyiydi hoca maçın 2. devresinde onu as takımda oynattı turgayın yerine bu hafta ilk 11 de can oynamalı boyu ve fiziği çok iyi müdahaleleri yerinde sağlam bir stoper bu maçta oynamalı..

kaptan 55

ali ihsan

Turgut'un hele iç sahada can alıcı bir özelliği yokken bu ısrar neden acaba ?

Yedek otursun da millet bi kafa dinlesin ...

Jnr.Serkan

turgut oynasın oynasın iyi olur...ben onun için  gelicem maça.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 30 Eylül 2009, 15:34:20

Heheh :) sen oyna  turgut sen  oyna hihihihihihihi

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 30 Eylül 2009, 15:34:20
oynamasın mac bızım olsun sız yınede işinizi görün ;)

Jnr.Serkan

doðan

ligde bir maç yaptık yine aynı stad da sanırım bu sefer kaçamayacaklar elimizden hemde sercan la turgut a rağmen  >:( >:( >:( >:(

holigan5565

bizim hoca o kadar adam aldı hep aynı kadroyla oynuyo bu kadro genişliği ne halta yarıyo öyleyse
bu turgay adam olmaz diyom kaç haftadır görmüyomu bunu senin kenarda hakkın var can özgür dedikleri adam var hala yüzlerini göremedik
ayrıca tanju nerde hazırlık maçında adam 2 gol attı unuttu adamı
hakan akman eyvallah ii topçu ama 2 haftadır gol atamıyosa burhanı nie oynatmıyo
hakan koçarslan ne oldu
madem 30 tane topçun var oynat bu adamları işler yolunda gitmiyosa kenana tokat at diyeceğine
giorgi tam bi bomba oldupu anlaşılıyo dahada görecez.bu adam çok ii bi adam olsa boşta kalmazdı nereleriyle izliyolar anlamadım 2 idmanla oyuncumu alınır takıma
bizim gençleride bitiriyo yeteneksiz hoca 30 adam aldı 3 hafta oldu hala 11 adamla oynuyo yedekleri bile aynı adamın ilhan ummakı niye aldın oynatmıcaksan bu adam geçen sene banko oynuyodu takımında adını duyuyodum.adama şans veremediki bu vakte kadar eğer bu adamlar oynayamıyolarsa demekki hiçbir s.kime yaramıyolardır 10 hafta sonra mı oynatacan yeteneksiz hoca
diyolarki sıkıntılarımız var.ee o zaman adama demezlermi diyarbakırı adam (ziya doğan) 1 haftada takım yapmadımı hala yenilsede çatır çatır top oynatmıyomu
o zaman sormak lazım
EE HOCAM SEN NE İŞER YARARSIN?!!!

holigan5565

samsunspor kimsenin staj yeri değil git hoca gittt

Kais

King1965

persembe aksamı ınsallah grublar ıcın guzel skor alırız sanmıorum ama nese..

berusa55

Alıntı yapılan: Kais - 30 Eylül 2009, 18:42:49
fatsa maçı ne oldu acaba.

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 30 Eylül 2009, 18:05:49
Samsunspor 3-0 Fatsaspor

Gollerin 2 tanesini Süperstar solağımız Sercaninio attı ilyarının son 10 dk ve ikinci yarının tamamını izledim izleyenlerde az sonra yazacaktır zaten  ikinci yarı Fatsaspor nerdeyse tek kale oynadı diyebiliriz.

Birde maçta dikkatimi çeken üç futbolcumuzdan kısaca bahsedeyim Süreyya Ünlüoğlu, Kerim Baş, Orhan Taşdemir, yeninle söylüyorum Samsun Amatör'ünde bunlar gibi 50 futbolcu bulmazsam adam değilim. Süreyya Aydınspor'dan Kerim Fransa Lorient'ten Orhan Taşdemir, Gaziantep'ten alındı bunları bulup getirenin ta aklından sorunu var, ya futbolu bilmiyor, yada bu Futbolculardan para yiyor, yani bunun başka açıklaması kesinlikle yok.

Fatsaspor amatör bir takım Fatsada bile enaz 5-6 futbolcu bunlardan daha iyi........

Sercan

Bugün Gaziantep Üniversitesi'nin çıkışında bu reklam tabelalarını gördüm gerçekten bunu her hafta hem Gaziantepspor hem de Gaziantep Belediyespor maçları için yapıyorlar... >:( >:(

Ollivanders

bizde nerdeee be kardesim bizi sevmeyen bir belediye baskanı toplulugu olduktan sonra bunları samsunda gormek cok zorrr