Fortis Türkiye Kupasi 2. Tur l Samsunspor'umuz 2 - 0 K. Karabükspor

Başlatan MeL_55, 27 Eylül 2009, 13:49:08

« önceki - sonraki »

MeL_55

-

2. Tur l Samsunspor'umuz -  K. Karabükspor

Tarih :  01.10.2009       
Saat  : 18:00       
Yer : Samsun 19 Mayıs

Yorum : Bu sene mecbur Gruplara katilmamiz lazim. Bank Asyaya düstügmüzden beri katilamiyoruz. Adimizi söz ettirmek icin ve maddi kazanc icin katilmamiz sart olsa gerek.

Tufan

Hacettepe maçını atlatalım bu maçı konuşuruz 11de yer bulamayan gençlerle çıkabilir hoca. ama kupada gruplara kalsak şahane olur ismimiz yeniden anılırdı.

King1965

son ıkı senedır grupları kıl payı kacırıoruz bu sefer elımızden kacamaz..

germencisse

en azından gruplara kalsak iyi olur takım adına...ama hocamız pek asılmaz gibi geliyor...

Sony

bari kupada bişeler yapalım da hiç olmazsa futbolculara can gelir  >:(

mimar55

bu takımdan benim cok uudum var ama sonuç yok ne yapacagız bilmiyorum

Eren Can

Oflu

Artik bundan sonra hicbir maca "kazanacagiz" gözüyle bakmayacagim.

ramcQ_55

bu hafta  istifaların başlayacağı bi hafta olacağı kesin

KocumVolkan

karabük kazanırı oyladım..
bunun sebebi de futbolcular "bolu maçını alırız olur ya karabüğe ne gerek var " diyecekleri için..
Murat yıldırım ve diğer canla başla mücadele eden futbolcularımızı ayırıyorum..

Baskent_Samsunspor

ulan bunlar haftada 1 maçta yorgunluktan geberiyorlar 2 maçta sahada yürürler formaliteden öteye geçmez 120 dakika olur bu maç penaltılarda şans yanımızda olursa tur atlarız keza tur atlasak ne olcak  ???

celebi

bu sefer gruplara kalmamız lazım ama bu takımla nasıl olacak merak ediyorum

Ertuğrul Sağlam

Bankasya ve Samsunspor'un Süper,Ultra Mega Starları olan Turhan Özyazanlar, Turgut Doğan Şahin, Sercan Temizyürek'in futbol resitalini izlemeniz için tüm Samsunspor taraftarını maça davet ediyorum....

babasamsunlu

Samsunsporumuz kazanırı oyladım...inanarak değil temenni babaında...çünkü bu kadro bu teknik heyet ve yönetimle beraber büyük ruhsuzlukalrınıda ortaya koydukları zaman ne aciz durumlara düştüğünü bize defalarca ıspatladı..bu formanın bu şehrin büyüklüğünü anlamadılar anlayamayacaklar..ama tabeleda bunların şerefizlikleri değil samsunsporun aldığı skor yazacağından ben yine de samsunsporumuz kazanır dedim..ne yapalım umut fakirin ekmeği...umut çilekeş samsunspor tarafatarının elinde kalan tek şeyi :(:(

lucarelli

Bu futbolla gruplara kalırsak Süper Lig takımlarına rezil olmak da var. Diğer tarfatan futbolcular transfer için kasıp iyi de oynayabilirler.

Ama ne olursa olsun maddi olarak iyi bir gelir olduğu için kesinlikle gruplara kalmak zorundayız. (hiç umut yok ama neyse.)