Hazırlık Maçı / Hacettepespor - SAMSUNSPOR: 2-3

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Ağustos 2009, 10:24:36

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: celebi - 11 Ağustos 2009, 09:58:26
aslında irtibat kurulsada sizinle maçtan detaylar ve skorlar alsak
sen sitede olacaksan bana numaranı özele atarsan ara ara skor iletme durumu olur

celebi

ben sitede olurum Allahın izniyle sana özeldem atarım şimdi telimi.

55.hakan

hacettepe klübünü aradım şimdi maç 17.00 de cebeci stadında

kaan

Alıntı yapılan: hakanelgun - 11 Ağustos 2009, 12:31:43
hacettepe klübünü aradım şimdi maç 17.00 de cebeci stadında
Kardeş resim bekliyoruz senden.

Birde küçükte olsa bir pankartınızı asınd derim.

55.hakan

Alıntı yapılan: kaan - 11 Ağustos 2009, 12:40:29
Kardeş resim bekliyoruz senden.

Birde küçükte olsa bir pankartınızı asınd derim.
makinam yok yanımda işten gideceğim getiren olursa yükleriz siteye ancak gol ve maç bilgilerini canlı olarak bildireceğim çelebi'ye

kaan

Alıntı yapılan: hakanelgun - 11 Ağustos 2009, 12:41:44
makinam yok yanımda işten gideceğim getiren olursa yükleriz siteye ancak gol ve maç bilgilerini canlı olarak bildireceğim çelebi'ye
Tamam kardeşim sağol

Jnr.Serkan

Kale Hüsrev´in
Gurbetçi file bekçisi Cengiz'in milli takıma gitmesinin ardından Samsunspor'un kalesi, Hacettepe karşısında genç Hüsrev'e kaldı. Hüsrev, zorlu müsabakada Kırmızı-Beyazlıların kalesini koruyacak.

allah yardımcımız olsun

celebi

Alıntı yapılan: hakanelgun - 11 Ağustos 2009, 12:41:44

İŞTEN İZİN ALACAKTIN ALABİLDİN Mİ. ben hazırım futbolcular hazır sen hazır sitedeki arkadaşlar hazır

55.hakan

Alıntı yapılan: celebi - 11 Ağustos 2009, 14:48:16
İŞTEN İZİN ALACAKTIN ALABİLDİN Mİ. ben hazırım futbolcular hazır sen hazır sitedeki arkadaşlar hazır
aldım aldım 5'te cebeci'deyim evde cebeci'de zaten dakika ve skor benden transfer haberi senden :D

celebi

Alıntı yapılan: hakanelgun - 11 Ağustos 2009, 14:50:16
aldım aldım 5'te cebeci'deyim evde cebeci'de zaten dakika ve skor benden transfer haberi senden :D

aynen

celebi

evet arkadaşlar maç 15 dakika sonra başlayacak inşaallah

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: celebi - 11 Ağustos 2009, 16:45:51
evet arkadaşlar maç 15 dakika sonra başlayacak inşaallah
maçı anlatacakmısın abi.bu maçı 1-0 alırız öyle geçti şuan aklımdan

emre

celebi

maça giden hakan elgün e bağlanacağım zaman zaman buraya aktaracağım malum maç ankarada ankara grubundaki arkadaşlarla irtibata geçeceğiz. ama buraya elimden geldiği kadaraıyla arkadaşları merakta koymadan yazmaya çalışacağım. şu anda arkadaşımız cebeci stadında içeriye girecek.

celebi

bu maç azda olsa bank asya liginden bir takım olduğu için ölçü olacak. ama ben pek umutlu değilim işin açıkcası. inşaallah yanılırım