Bank Asya 1.Lig / 31.Hafta | Kasımpaşa - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan 55(tuncay)55, 08 Nisan 2009, 08:32:16

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: celebi - 20 Nisan 2009, 11:53:34
ya bu ne sululuk böyle

Anlamıyorum abi valahi de billahide , suluktan öte bu adını ben koymayayım.

Kodalak

Bu halimize şükretmek gerek nedeni ise ligde altımızda bulunan takımlara ve onların bir zamanki halleri ile şimdiki durumlarına bakmak bile yeterli bu açıdan.

YaşarDoğu

Yahu ben Karabük ve giresun taraftarı ile madara oluyosam şükredilecek bi şey görmüyorum.

Şuna şükret, takım kurduğuna şükret, kafilenin deplasmana gittiğine şükret, çok güzel gittikçe küçülelim gittikçe...

kuzey55

Alıntı yapılan: KODALAK - 20 Nisan 2009, 11:12:36
kardeş sakin ol vardır başka şeyler ;D

ama dün hakikaten 2.yarı rezil ötesi bir durumumuz vardı,kardeş sesim gitti bu arada

ben yinede hocaya güveniyorum bu maç hariç diğer maçları iyi yönetmişti.Bu lig özellikle son haftalarda cadı kazanına dönüyor hepimiz biliyoruz,işin içine başka hesaplar , başka başka, başka şeyler giriyor ince elenip sık dokunuyor.Seneye güçlü bir yönetim ama paralı olacak,her kesim destek verecek,bu teknik kadro ve futbolcular,birkaç takviye ile takımımız özlemine kavuşur.
EN BÜYÜK SAMSUNSPOR

her mağlup olduğumuz maç sonrası nasıl üzgünsek bugün de aynen öyle üzgünüz.ama bizim içimizi acıtan bu sonuç değil.ilk defa maç kaybetmedik zaten deplasmanda yenilmeye alıştırdılar bünyemizi.bekliyorduk böyle bir sonucu ama adam gibi savaşarak.karabük maçında son dk korner kullanıyoruz 3 futbolcumuz korner bayrağının etrafında kalan 30 sn geçirmeye çalışıyor,utanç verici birşey bu.karabüksporlu bu konudan dolayı benimle dalga geciyorsa benim sitem etmeye hakkım var mutlaka.dün 2. yarı uzaktan tek şutumuz varsa g.tü bklu kasımpaşalı bana dün futbol oynamayı öğrettik samsuna diyorsa sitem etmeye hesap sormaya hakkım olmalı.cimbom maçının görüntülerini daha 2 gün önce izledik adamlar vakit gecirmeye çalışıyordu son dakikalarda.şimdi biz ne yapıyoruz korner bayraklarından medet umuyoruz.ayıptır ve bunun tek sebebi de hocadır bence.ilk yarı adam gibi futbolunu oynuyorsun, 2. yarı takımı tamamen defansa cekiyosun.bu da yetmedi rakip 10 kişi sen hala forvet cıkarıp defans oyuncusu alıyosun.bana kimse kapasite yok demesin.bu takım diyarbakırı,ksk,manisayı hangi kapasiteyle yeniyosa dün kasımpaşayı da o kapasiteyle pekala yenebilir.yenilebilir de ama savaşarak adam gibi mücadele ederek.sezon başından beri öne geçtiğimiz ve mağlup olduğumuz kaç maç var.hepsinin nedeni ne? hemen defansa cekiliyoruz.defans yapmayı da beceremediğimiz için üstüne 3 tane yiyerek yeniliyoruz.bu korkak anlayışla olmaz bu iş.hele de seneye süper lig hedefliyorum diyorsanız 45 dk defans yaparak olmaz.

Kodalak

Alıntı yapılan: kuzey55 - 20 Nisan 2009, 12:22:51
her mağlup olduğumuz maç sonrası nasıl üzgünsek bugün de aynen öyle üzgünüz.ama bizim içimizi acıtan bu sonuç değil.ilk defa maç kaybetmedik zaten deplasmanda yenilmeye alıştırdılar bünyemizi.bekliyorduk böyle bir sonucu ama adam gibi savaşarak.karabük maçında son dk korner kullanıyoruz 3 futbolcumuz korner bayrağının etrafında kalan 30 sn geçirmeye çalışıyor,utanç verici birşey bu.karabüksporlu bu konudan dolayı benimle dalga geciyorsa benim sitem etmeye hakkım var mutlaka.dün 2. yarı uzaktan tek şutumuz varsa g.tü bklu kasımpaşalı bana dün futbol oynamayı öğrettik samsuna diyorsa sitem etmeye hesap sormaya hakkım olmalı.cimbom maçının görüntülerini daha 2 gün önce izledik adamlar vakit gecirmeye çalışıyordu son dakikalarda.şimdi biz ne yapıyoruz korner bayraklarından medet umuyoruz.ayıptır ve bunun tek sebebi de hocadır bence.ilk yarı adam gibi futbolunu oynuyorsun, 2. yarı takımı tamamen defansa cekiyosun.bu da yetmedi rakip 10 kişi sen hala forvet cıkarıp defans oyuncusu alıyosun.bana kimse kapasite yok demesin.bu takım diyarbakırı,ksk,manisayı hangi kapasiteyle yeniyosa dün kasımpaşayı da o kapasiteyle pekala yenebilir.yenilebilir de ama savaşarak adam gibi mücadele ederek.sezon başından beri öne geçtiğimiz ve mağlup olduğumuz kaç maç var.hepsinin nedeni ne? hemen defansa cekiliyoruz.defans yapmayı da beceremediğimiz için üstüne 3 tane yiyerek yeniliyoruz.bu korkak anlayışla olmaz bu iş.hele de seneye süper lig hedefliyorum diyorsanız 45 dk defans yaparak olmaz.

scouter55

Kaptana aynen katılıyorum. Herşey para değil. Bu liglerde bizden çok daha sefil durumda olan kulüplerde var. Ve sayısıda epeyce var. Ama hiç değilse utanma ve forma namusuna deplasmandan 3-4 galibiyet getirmeyi de biliyorlar. Ha onların hocası belki de Ercüment olmadığından da olabilir. Eskiler hatırlar Ercümentin Samsunspordaki futbolculuk döneminde neredeyse oynamadığı mevki bir tek kale kalmıştı. Bu yüzden hocalıkta da belli bir dönemden sonrası kafasının karışması da normal sayılabilir. Ama anlaşılan hocalık çapı bu kadar. Eyyama erken alışmış. Deplasmanda, 9-10 kişilik takımlara dahi önce yenilmeyeyimde kimse bana birşey demesin, aman eleştiri almayayım derdine girmişki durum vahim. Bu kafayla hoca ( en azından büyük hoca ) olunmaz arkadaş. Seneye borçlarından dolayı transfer dahi yapamayacak bir takıma tekrar hoca olması mukadder bir halde ise korkarım bu seneki halimizi de arayacağız. İnşallah seneye bırakın Süper ligi korkunç bir kabus yaşamamak bile kazanç sayılır. Herkese iyi haftalar.   

Alıntı yapılan: **KaR6** - 19 Nisan 2009, 17:33:26
ben yorum yapmak istemiyorum arkadas, biz diyince öyle böyle oluyo.. alın işte şakşakın sonu budur. Samsunspora hoca olmak için bi lisansla Samsunsporluluk gerekiyorsa gider lisansı alırım 20 yılda hocalık yaparım ben..

Hayatımda bu kadar utandıgımı hatırlamıyorum.. 10 kişi kalmış takıma hala defans oyuncusu oyuna sokup kenardan da geri cekilin diye kendini yırtan bir hoca ve bunu uygulayan Samsunspor takımı! Vay bee, bu kadar kuculttunuz bu takımı öyle mi? Helal size!!

bir sözum de Mehmet Bayraktar adlı vasıfsız kaleci antrenörune;

3.frikik golunu yedi Hasan aynı sekilde, sen anca otur yavrum, sağa sola salla!! Adam olsanız çıkıp istifa edersiniz ama paranın yuzu sıcak bi şekilde gelecek nası olsa dimi? Eğer bu Samsunsporda kaleci çalıstırmak sana kaldıysa yazıklar olsun bize be!

Hasan 120 kilo geldi, hala aynı! Adam gibi hocası olsa zayıflardı biraz, hala her yan top omur torpusu!

Eray a sallıyoruz ama hocası adam gibi hoca olsa bi gram koyardı üstüne o da yerinde sayıyo.. Hey yavrum hey, koyunun olmadıgı yerde keçiye evliya çelebi derler, durun bakalım durun, bu gün gelir devran döner, keser sapı da bulur kendine bi yer!!

Ben iddia ediyorum Hayrettin kalsa en kotu bu durumda olurduk zaten. kimse bana cıkıpta para edebiyatı yapmasın. ne takımlar var bizden daha kotu durumda 5 kurus para almadan sırf formasının taraftarının askına calısan.

para yok diye mi bu kadar basiretsiz davranıyolar, para yok diyemi kaleye gidemiyoruz, bana kimse maval okumasın.. konusunca öyle böyle oluyoruz ama tak etti artık, birilerinin çıkıp kral çıplak deme vakti geldi de geciyo bile, seneye de husrana ugramak istemiyorum ben, tahammulum kalmadı, eyy kraldan cok kralcılar sizin kaldıysa bilemem!!!

mehmet yılmaz

Cem55'in Halk Gazetesinde "misafir kalem" olarak çıkan Kasımpaşa maçı yazısı

**KaR6**

celebi

King Of The North

Cem kardeşim hem taraftarlık yapıp destekliyosun hem de bu kadar teknik konuları gözden kaçırmıyorsun valla helal olsun kardeşim sana.

Kodalak

Kodalak

cemin ağzına sağlık kalemine kuvvet,güzel ifade etmiş.

Allahtan turgut ve burhana yüklenmemiş   ;D

bengülü

cem kardeşim hıncal uluçtan ne eksiğin var :) tebrik ederim güzel sözlerinden dolayı basında köşe yazıların devamını bekliyoruz..

sedatbuyuk

ne desek boş maç hakkında. ist. grubu ile ilk kez maça gitmiş oldum. resimlerde kendimi de görmüş olmak mutlu etti. bir de maçı alsaydık tam olurdu ama ne yazık ki...

futbolda 2 tür mantık var. fazla atan kazanır veya az yiyen kazanır. aynı sonuca ulaşsa da tablo çok farklı oluyor 2 yöntem için. az yiyen kazanır deyip böyle savunmaya çekilirsen olacağı budur. hele ki kalecin kalede güven vermiyorsa.

rakip risk almış, savunma çıkarmış forvet sürmüş sahaya. üstüne bir de defans oyuncusu kırmızı kart görmüş. rakibin savunması zayıf artık, forveti ise takviyeli. sen sahana çekilirsen rakibin yaptığı oyuncu değişikliğinin üzerine kaymak sürersin. saldırsan adamın defansındaki boşlukları değerlendirebilecekken, gel diyorsun üstüme gel, zaten forvet aldın oyuna gel de at gölünü.

söylenecek birşey yok. bu çocukları yetiştirecek, takımı saldırganlaştıracak bir hoca şart Samsunspor'a. bu seneyi sağ salim atlatalım da inşallah, henüz içimiz rahat birşekilde seneye inşallah bile diyemiyoruz.

YaşarDoğu

Cem abi kalemine sağlık,ellerin dert göremesin.
Keşke biraz daha kılıcını sert kullansaydın,hafif olmuş geldi bana :D